The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.06.2010, 14:03   #91
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 906
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Uz portatīvā klausoties skaņa līdzīga motorzāģim

es ar tik uz portatīvā esu dzirdējis
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 14:06   #92
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

jebkurā gadijumā izpūtējs ir jāmaina, jo tas ir netikai skaļs bet bišķi ar pļarkšķ, caurumu dēļ
Vecs 27.07.2010, 13:50   #93
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Atvaļinājums gandrīz cauri, bet tā īsti corrādim nesanāca pieķerties (visādu citu darbu pārāk daudz)
bet vismaz skate izieta un logā gozējas 26.07.2011

no iepriekšējiem 10 divniekiem un 3 vieniniekiem palika 3 tik trīs vieninieki

dārgākais no visiem labošanas pasākumiem bij izpūtējs, kas tika salikts da velsviņuzin no kādu citu auto bunduļiem(bij jāmaina visā garumā). kluss jau ir bet nav labi, jo sajūta ka motors vairs nevar izpūst cauri tā teikt pazudis asums
tā kā skate ir izieta būs jāuzmeistaro cits un šis jāatstāj skatēm

viens no mazākajiem darbiņiem, kas beigās izrādījās gandrīz vai vislaikietilpīgākais bij sataisīt lai deg atpakaļgaitas apgaismojums. tā nu bij sanācis ka vaina radās mana paša kļūdas pēc jo liekot vadus motorītim biju laikam nogriezis vai izrāvis pie drošinātāja kastes + vadu aizejošo uz lampām
Vecs 27.07.2010, 14:04   #94
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

pašā skatē (atkārtoto dzinu gulbenē) -pieņēma jauns džekiņš. iedodu šim slimības lapu, šis uzreiz sāk tur skatīties ierauga decibellus un teciņiem aiziet pakaļ savam mikrafonam kuru beigās tā arī nemaz neizmantoja vēl palīdis apakšā man prasa izskatās esi orģinālo izpūtēju uzlicis es - protams, protams lai gan vidējais bundulis orģinālais kas līdzīgs golfam(pa visu apakšu) nemaz nav līdzīgs

vienīgā šaize sanāca ar priekšējo kreiso gultni- šamējais saka ka esot beigts un iepriekš laikam neesot pamanīts! sāku domāt ka tā tas nevarētu būt- beigās izdomāju ka mainiju kārbu un varbūt neesu pievilcis pusasi- sarunāju ka palaiž mani līdz mājai- pievelku un bez rindas atgriežos aizbraucu līdz mājai un toč galīgi vaļā ātri pievilku un žigli apakaļ- vismaz nevajadzēja otreiz maksāt
Vecs 02.08.2010, 23:21   #95
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Tad nu tā jautājums vnk un sekojoš: vai kāds corrādam ir licis golfa/pasāta platos plauktus? kā ir ar sagāzuma regulēšanu pēc tam? vispār ratus var saregulēt vai ir problēmas, jo sākotnēji tā doma bij pārlikt no golfa plauktus un pakaļējo tiltu(lab ar aim. droši ka nav problēmu), bet tad pamēriju glāžu attālumus golfam un corrādam: attiecīgi 112cm un 108cm(mērīšana aptuvena)1 manuprāt atšķirība ,lai rati nebūtu greizi ir diezgan ievērojama- tomēr gaidu jūsu komentārus un vēllabāk pieredzi!!
Vecs 02.08.2010, 23:50   #96
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Corrai ,gan neesmu ,bet esmu licis VR6-gti piekari Golf2 un Seat Ibiza ,kas manuprāt ir vēl šaurāki auto . Par savērsumu-sagāzumu -visu var'noregulēt bez problemām ,protams atkarīgs no regulētāja ,tb ja ekrānā iebakstīs Corra 1,8G60 un regulēs ,tad protams nekas nesanāks
Golf 2 tika saregulēts pēc Golf 3gti-vr6 ,bet Ibizai saliku vienkārši pēc grādiem
aaaaa Golfs ir šitas
http://www.vwmotion.lv/forum/viewtop...sc&star t=810
Seat
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 31.08.2010, 16:14   #97
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

ja kāds var izlīdzēt ar padomu! problēma sekojoša (uz doto brīdi nav īpaši daudz laika pašam knakstīties) corrādam šad tad sāk niķoties motors, kas izpaužās ar raustīšanos. principā te motors rūc te vispār noslāpis. nestrādā tahometrs nezinu pie kādiem apgriezieniem! taču tukšgaita strādā ok. tapēc varētu teikt neiet no kādiem 1500-5000 apgr./min, ja izdodas uzkacināt virs 5000 tad izgāzējot reizēm raustīšanās pazūd uzreiz citreiz ar pāris reizēm nepietiek. pārsvarātas notiek tad kad piem. ir pabrauktas nu teiksim 10 min. noslāppets un akal pēc 5 min pielaists
neiznu pašam sajūta ka trūktu degviela. pirmā doma ir nomainīt degvielas filtru , kas nav darīts diezgan sen. bet iespējams varbūt degvielas sūknis čakarējās. kas vēl?
ar šo vajadzētu tik ātrāk skaidrībā , jo man jau liekas ka citi uz ielas domā ka šis gan nav īsti gudrs- bezjēgā gāzē un pēc tam mierīgi aizripinās vai arī brauc - sāk spolēt- tad atmet gāzi tā kā brmzētu- te akal riktīgi sāk spolēt un tā visu laiku. vnk pēc tā brīža kad neiet, kad sprūk vaļā tā sāk rati rauties rinķī
Vecs 31.08.2010, 16:20   #98
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,552
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man uzreiz izlikas ka sūknis varētu but vainīgs
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 31.08.2010, 16:40   #99
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

hmmm bet tad vēl jātiek skaidrībā kurš? mazais vai lielais
Vecs 31.08.2010, 16:44   #100
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

atvieno mazo, pieliec + un -

redzes vai pumpe

bet lielam baudi ražību, saliec releja vieta pa taisno tam barību, un skaiti, cik sateces no abratkas iekš pudeles par 1 min
Vecs 31.08.2010, 16:52   #101
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

nu apmēram tāpat bij domājis, bet tāpat paldies
Vecs 31.08.2010, 16:54   #102
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

a aptuveni cik vajadzētu būt ražībai?
Vecs 31.08.2010, 18:01   #103
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Neatceros

es vakarā pameklēšu "vesturē"
Vecs 23.09.2010, 00:08   #104
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

1.meklēju regulējamos amīšus savam aparātam. varētu varbūt kāds mani apgaismot kādus labāk izvēlēties no savas pieredzes, kas cenā ir atbilstošāki utt. varbūt kādam ir kāds piedāvājums

2.tad vēl bij jautājums pie kā no foruma vajadzēja griezties sakarā ar poliuretāna buksēm?

3. un tad vēl kāds (krāsotājs vēl bikiņ vairāk) varētu mēģināt pārliecināt par golfa piekares uzlikšanu corrādam! pašam itkā ir tā vēlme, bet bremzē vai varēs salikt savērsumu/sagāzumu- iepriekš izskanēja jau ka var, bet mani tomēr māc šaubas par to, jo tā atšķirība ir diezgan ievērojama. apakšējais šarnīrs izies aptuveni par 2cm uz āru, bet amīša augša būs par 2cm uz iekšu. principā tie sanāk kopā 4cm, lai gan laikam kopā laikam nevar skaitīt, jo ja paņem ka neatbilst augša tad tie ir tie 2cm.

vārdsakot izgaismojiet mani "lūdzu"
Vecs 23.09.2010, 00:22   #105
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,809
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Regulejamos amīšus Liec jaunus ! kaadus gruuti teikt leetie ir ne visai ! es balsoju par KW Weitec Koni H&R cenas nav mazas meklee ebay!
Poliuritaana buxes tev nevayag taas ir fufelis , maarketinga triks ka blaava ka turot ahuuni, esmu lasiijis daudz Ka PU buxes juuk jau peec 2 gadiem!
lies standarta labus razojumus Originaalaas vai labas ! aizmirsti par febi torpan un citiem suudiem! vieniigi kaads vareetu pakomenteet ko likt aizmugureejo pr plauktu buxu vietaa, jo originaalaas lurkaajas par daudz! Vareeja likt no opela kko paartaisot!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:59.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club