The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.06.2010, 01:29   #76
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

a to krāsu tu pamēģini uzpulēt, nav teikts ka viss zaudēts

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 01:31   #77
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,662
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labs darbs padarīts - cepums Tev !
Optika tiešām labi izskatās.
Uz TA jau biji ?
Upitis nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 01:44   #78
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Labs corradiks iznāca, smagsdarbs paveikts, apsveicu!
P.S. Strauki meklē lūpu, un būs vispār ideāli.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 01:47   #79
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 906
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
a to krāsu tu pamēģini uzpulēt, nav teikts ka viss zaudēts

šoreiz ar pulēšanu neies cauri(ir jau darīts tas sen atpakaļ), jo ir iekodusies stūros šur tur rūsa kas jāberž ārā un savā laikā izskatās ka ir darīts kautkas nelāgs ar aizmugurējo kreisās puses spārnu, jo tur krāsa tagad atšīras un ir pavisam briesmīga
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 01:48   #80
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Labs darbs padarīts - cepums Tev !
Optika tiešām labi izskatās.
Uz TA jau biji ?

es ilgi šubijos kā būs bet laikam tiešām ir ciešami
Uz TA biju pastāstīšu no rīta sīkāk - tagad jālaiž gulēt a to darbā jau šodien biju ne cepts ne vārīts
Vecs 29.06.2010, 01:52   #81
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Labs corradiks iznāca, smagsdarbs paveikts, apsveicu!
P.S. Strauki meklē lūpu, un būs vispār ideāli.

lūpa tiešām vajadzīga, bet tad nevarēs vilkt pa grunteni- kas man jaunu dikti patīk- tomēr laikam šis auto būs jātaisa priekš cietā seguma tā kā varat izpausties ar info kur tikt pie lūpas
Vecs 29.06.2010, 09:41   #82
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

vakar 28.07.2010 ieta apskate (pēdējoreiz 27.07.2007) principā visas vainas bij zināmas un tika braukts tikai dēļ slimības lapas! nu labi par dažām gan biju

tūkumi un bojājumi novērtēti ar 2

1.Neefektīva skaņas signālierīces darbība(nezinu kas nepatika?)
2.Tuvās gaismas lukturi nav atbilstoši noregulēti
3.Numura zīmes apgaismojuma lukturi (lukturis) neapgaismo (neefektīvi apgaismo) numura zīmi (vot šito gan biju man saka ka jāpārtaisa apgaismojuma vieta- es , bet tā taču ir orģinālā vieta- man, nu nezinu, bet jāpārtaisa- es ir )
4.Nedeg atpakaļgaitas lukturis(bļin nebiju pamanijs)
5.Bojāta kreisā pakaļejā bremžu šļutene
6. 2.tilts. Kreisā riteņa bremžu mehānisms nenodrošina kluču(loku) ātru atvirzīšanos (rocenei trose vobšem sprūst- jānomaina)
7.Priekšējais tilts. palielināta brīvkustība balsta šarnīrā. Labais apakšējais balsta šarnīrs
8.Motors nav iedarbināms ar startera palīdzību (aķis bij pa nakti nosēdies )
9.Atgāzu satāvu un izplūdes sistēmas stiprību ietekmējoši bojājumi (vnk tas izpūtējs ir sapuvis , ja vēl aizvakar nebij caurs tad šodien tur ir liels caurums)
10. Trokšņu līmenis pārsniedz pieļaujamo (tā kā nebij pielaists, bet viņam nepatka skaņa ierakstija maita uz dullo 112dB)

un vēl pāris 1

1.neliela bremžu cauruļvadu korozija
2.ABS kontrolampa nedarbojās paredzētajā režimā (aizmirsu izraut štekeri)
3.Nesošas konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi

nu kautkā tā - pa lielam nekas īpaš
Vecs 29.06.2010, 10:09   #83
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

+ vēl darbiņi ,ko pats gribu sataisīt - pirmāmkārtām jau uztaisīt gaismas uz releja vakar kā reize palasiju postu kur vecie karoja ar jauno gudrinieku par releju- riktīgi nosmējos jo stūrgalvība šat tad ņem virsroku
jo visām mašīnam kam nebij man normālas gaismas taisiju uz releju un efekts bij un nezinu tur nekādas teorijas(nu labi bik jau ir saprašana tai fizikā)
Vecs 29.06.2010, 10:30   #84
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

ā jā pavisam noteikti žigli nepieciešams mainīt vizmaz priekšējos amīšus- savādāk man tur kautko nolauzīs(tāda sajūta) - tik laikam jau ātrāk par nedēļas beigām nesanāks, jo tikai tad brauks uz māju. Jelgavā man nav tādu iespēju. nav ne atslēgu ne vietas kur to jau pa nedēļu sadarīt
Vecs 29.06.2010, 10:51   #85
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,234
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
ā jā pavisam noteikti žigli nepieciešams mainīt vizmaz priekšējos amīšus- savādāk man tur kautko nolauzīs(tāda sajūta) - tik laikam jau ātrāk par nedēļas beigām nesanāks, jo tikai tad brauks uz māju. Jelgavā man nav tādu iespēju. nav ne atslēgu ne vietas kur to jau pa nedēļu sadarīt
Ja baigi traki tad brauc ciemos. Ir arī kaut kādi lietoti amīši no Mk3 Golfa...
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 10:57   #86
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,552
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
(nezinu kas nepatika?)

Vajadzēja nelikt viņus mierā, kamēr nepaskaidros lai tu saprastu, savādāk ka tu zināsi ko labot
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2010, 11:17   #87
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Vajadzēja nelikt viņus mierā, kamēr nepaskaidros lai tu saprastu, savādāk ka tu zināsi ko labot

itkā skaļums- ja jau tā godīgi tad tāds švaks ir. kad liku kopā vecās taures sakaltušas laikam un viena tik strādāja tomēr būt bija, bet tā kā uz ausi ierakstija izpūtējam 112dB (nu nezinu gan- tik daudz jaunu nevajadzētu būt), tad mani jau tāpat var dzirdēt uzgāzējot
Vecs 29.06.2010, 11:20   #88
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Ja baigi traki tad brauc ciemos. Ir arī kaut kādi lietoti amīši no Mk3 Golfa...

paldies par piedāvājumu- varētu to apsvērt, bet es gribētu aizbraukt pie tevis pēc šādiem tādiem plastmasiem no salona, ja tu man ko notirgotu
Vecs 29.06.2010, 11:25   #89
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

šeit var dzirdēt (redzēt) vienas no pirmajām rūkšanas min, kad tika svilināta ārā eļļe no izpūtēja
fočikā gan tā skaņa dranķīga
http://www.youtube.com/watch?v=pKoi6iT3BmY
Vecs 29.06.2010, 12:23   #90
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,662
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Uz portatīvā klausoties skaņa līdzīga motorzāģim
Upitis nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:56.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club