The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 16.06.2010, 11:59   #46
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 922
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs
Es ieteiktu likt arī visu balku no Golf 3 -ieguvums stabilāks auto ,jo sanāk apm 1cm platāki plaukti un labakas bremzes
par vadiem-tur nav nekā sarežģ'ta ,izvelc Corras motortelpas vadus ārā un liec Golfa vadus

vēlāk droši vien ka tā tiks darīts , bet uz doto brīdi ir nepieciešamība to auto dabūt ātrāk braucamu!
par vadiem- tas būtu daudz vnk ja abām mašīnām vadi nebūtu vēl nekad aiztikti, bet tā kā tur ir pastrādājuši elektriķi uzstādot vienu vai otru sistēmu- tad tur ir nežēlīgs pinķers sataisīts kā man vecais teica to ieraugot- brīnos ka tā mašīna vēl nav nosvilusi
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 16.06.2010, 12:05   #47
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
sava topika var darit ko grib (tik nelamaties)

Cik gribi par gazes iekārtu

šodien mēģināju palūkot kādās cenās nāk jaunas gāzes iekārtas un secinājums viens tas cipars ir diezgan liels tā kā nezinu cik par to varu prasīt , jo deviņas ādas ar negribu noplēst
Vecs 16.06.2010, 12:12   #48
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
šodien mēģināju palūkot kādās cenās nāk jaunas gāzes iekārtas un secinājums viens tas cipars ir diezgan liels tā kā nezinu cik par to varu prasīt , jo deviņas ādas ar negribu noplēst
ss.lv normala cena ir 50 ls, bet tev kaut kada divaina iekārta nezinu vai ta ir labāka vai sliktāka.

Es pagaidam vnk interesejos, ja būtu lēti arī iegādātos
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 16.06.2010, 12:32   #49
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
ss.lv normala cena ir 50 ls, bet tev kaut kada divaina iekārta nezinu vai ta ir labāka vai sliktāka.

Es pagaidam vnk interesejos, ja būtu lēti arī iegādātos

tas viss saprotams ka vispirms intresējas
vnk tā gāze cik saprotu ir bik sarežģītāka, jo tai ieplūde uz katru cilindru atsevišķi un vadības kompis, kas saistīts ar lamdu zondi, motora apgriezieniem un vēl šo to. vārdsakot priekš elektriskās šprices
Vecs 16.06.2010, 13:36   #50
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
tas viss saprotams ka vispirms intresējas
vnk tā gāze cik saprotu ir bik sarežģītāka, jo tai ieplūde uz katru cilindru atsevišķi un vadības kompis, kas saistīts ar lamdu zondi, motora apgriezieniem un vēl šo to. vārdsakot priekš elektriskās šprices
tieši manam Scirocco derētu (joks)

..un vel nestradajoša a kāpēc sev neatstā, ekonomija jau sanāk iespaidīga
Vecs 16.06.2010, 13:48   #51
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
tieši manam Scirocco derētu (joks)

..un vel nestradajoša a kāpēc sev neatstā, ekonomija jau sanāk iespaidīga

nu par to strādāšanu ir tā ka nezinu kas vainas iespējams ka vaina ir kāds sīkums, bet varbūt ar kautkas nopietns(kā to pārbaudīt jau tagad kad auto ir izjaukts nav ne jausmas )

un sev neatstāju, jo cita aparāta māja kam elektriskā šprice bez corrāda pagaidām nebūs, bet corrāds nebūs tendēts uz degvielas ekonomiju - tam ir škoda dīzelis
lai gan ja labi pacenšas ar gāzi arī var dabūt labu jaudu, bet man nepatīk gāze pati par sevi- vnk neesu gāzes piekritējs(tīri subjektīvi )
Vecs 16.06.2010, 14:00   #52
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
nu par to strādāšanu ir tā ka nezinu kas vainas iespējams ka vaina ir kāds sīkums, bet varbūt ar kautkas nopietns(kā to pārbaudīt jau tagad kad auto ir izjaukts nav ne jausmas )

un sev neatstāju, jo cita aparāta māja kam elektriskā šprice bez corrāda pagaidām nebūs, bet corrāds nebūs tendēts uz degvielas ekonomiju - tam ir škoda dīzelis
lai gan ja labi pacenšas ar gāzi arī var dabūt labu jaudu, bet man nepatīk gāze pati par sevi- vnk neesu gāzes piekritējs(tīri subjektīvi )
Es arī, man vienīgais kas viņa patīk ekonomija aj ne, vel atcerejos - vismaz manam 3 iekartam kas bija - uzticība, iet neskatoties ne uz ko
Vecs 16.06.2010, 16:08   #53
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,670
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
tas jau vēl nav viss (vēl paslepušies divi žiguļi, ņiva,fiat tipo un ford capri) pēdējie trīs nav braucami...
drīz varēšu atvērt šrotu

šis gan izklausās dikti interesanti. bet tas jau iebraucot offtopikā.
Upitis nav forumā   Citēt
Vecs 16.06.2010, 16:31   #54
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
šis gan izklausās dikti interesanti. bet tas jau iebraucot offtopikā.
tā gan
Vecs 17.06.2010, 00:25   #55
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Es tev PM aizsūtīju
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 17.06.2010, 00:54   #56
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

kāds varētu mani apgaismot, kur netā var ko labu atrast par kārbu pārnesumskaiļiem? protams izņemot googli (vnk tad biki vairāk jārakājas un kam izgudrot jaunu riteni, ja tas jau ir )
Vecs 17.06.2010, 01:04   #57
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

http://www.motorhome.narod.ru/index1.html
daudz nav ,bet ir
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 17.06.2010, 01:11   #58
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs

paldies
Vecs 18.06.2010, 19:07   #59
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

šodien intreses vadīts nedaudz papētiju kā tad izskatās skaitļos esošā kārba uz ieliktā motora corrādā- secinājums ir tāds ka man tie cipari nevisai patīk 1,2,3 par garu, bet 5 varēja būt garāks kārbas kods CDA

kā ir ar kārbu kas man bija virsū uz KR/PL motora tā taču ar der uz ABF vai tur kautkas mainās? vecās kārbas kods ACD- pēc skaitļiem bik patīkamāka, bet ar ne vēlamais variants! vēl man viena kārba ar ATB kodu, bet tai nevarēju atrast pārnesumskaitļus
Vecs 18.06.2010, 20:10   #60
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,809
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
šodien intreses vadīts nedaudz papētiju kā tad izskatās skaitļos esošā kārba uz ieliktā motora corrādā- secinājums ir tāds ka man tie cipari nevisai patīk 1,2,3 par garu, bet 5 varēja būt garāks kārbas kods CDA

kā ir ar kārbu kas man bija virsū uz KR/PL motora tā taču ar der uz ABF vai tur kautkas mainās? vecās kārbas kods ACD- pēc skaitļiem bik patīkamāka, bet ar ne vēlamais variants! vēl man viena kārba ar ATB kodu, bet tai nevarēju atrast pārnesumskaitļus
jap der arii kaarba no vecaa motora

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:01.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club