The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.10.2010, 13:57   #136
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 922
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
nee sitajaa bildee tikai ir atspogulots kaa gaismas paartai9siit ar relejiem

nu re man jau ar tā likās
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 22.11.2010, 12:03   #137
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

brīvdienās:
1)sataisītas gaismas uz relejiem (špikošanai tika ņemta šī shēma, bet diezgan pārveidoju
Citēt:
Ziņa no affe

tagad deg arī tālie kopā ar tuvajiem. ksenons arī tagad iedegās daudz ātrāk kā iepriekš un vairs neraustās principā esmu apmierināts ar rezultātu

2) uzliktas pagaidu ziemas riepas (jaunās šipenes bij žēl likt jau virsū )
Vecs 22.11.2010, 12:22   #138
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 865
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
brīvdienās:
1)sataisītas gaismas uz relejiem (špikošanai tika ņemta šī shēma, bet diezgan pārveidoju

tagad deg arī tālie kopā ar tuvajiem. ksenons arī tagad iedegās daudz ātrāk kā iepriekš un vairs neraustās principā esmu apmierināts ar rezultātu

2) uzliktas pagaidu ziemas riepas (jaunās šipenes bij žēl likt jau virsū )
Tipa tālie ieslēdzās brīdī kad tiek ieslēgti tuvie, vai arī tuvie paliek kad tiek ieslēgti tālie?
affe nav forumā   Citēt
Vecs 22.11.2010, 12:39   #139
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no affe
Tipa tālie ieslēdzās brīdī kad tiek ieslēgti tuvie, vai arī tuvie paliek kad tiek ieslēgti tālie?

vēl bišku savādāk - tuvie deg kā tuvie, bet kad tiek ieslēgti tālie tad no tālā tiek padots vēlreiz uz tuvo(nācās pielikt vēl vienu releju), jo oriģināli brīdī kad ieslēdz tālo tuvais tiek atslēgts
Vecs 22.11.2010, 18:25   #140
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,891
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
vēl bišku savādāk - tuvie deg kā tuvie, bet kad tiek ieslēgti tālie tad no tālā tiek padots vēlreiz uz tuvo(nācās pielikt vēl vienu releju), jo oriģināli brīdī kad ieslēdz tālo tuvais tiek atslēgts
ja ir ksenons uz tuvajiem tad šitais ir labs varinats
Vecs 14.06.2011, 10:59   #141
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Sen gan neko neesmu ierakstījis savā topikā, bet nu pēdējā laikā ar maģistra darba rakstīšanu nekam cits laiks neatlika

Pirms kāda laika manu auto piemeklēja dažādas likstas , bet nu pēdējā joprojām ir aktuāla.
Tātad sagadījās man apraut benzīna trubas, noraut filtru un saskādēt to kastuku, kur nāk benzīnsūknis! (ne pirmo reizi kaut kas tāds gadās ) , Tāpēc nodomāju ka ir jāpārtaisa visa tā uzparikte.
Ideja pārtaisīt, lai sūknis nebūtu zem mašīnas, ārpus bākas - tā kā ir pieejama bāka no trešā golpa ar sūkni bākā, tad doma bija ņemt no tā. Uz ātro apskatot golfa bāku ļoti līdzīga corrado bākai iedomājos varbūt var vnk samainīt bākas un nekāda čakara Tomēr piemetot golfa bāku pie auto izrādījās, ka tās mazliet mazliet atšķiras gan Bākas izvirzījums pa ko lej degvielu iekšā golfa bākai ir par 2 cm garāk līdz ar to uzliekot bākas korķi nevar pilnībā aizvērt vāciņu Tāpēc, lai uzliktu golfa baku, ko es gribētu (jo ar to sistēmu sūknis zem mašīnas ar savu plastmasas kasti, man nācies vilties jau vairākas reizes), nepieciešams kaut ko saķīmiķot! viena ideja tākā būtu , bet nu skatīsies kā sanāks šodien pēc darba jālaiž atkal uz garāžu.
Vecs 14.06.2011, 11:33   #142
TheMagicRukis
Lietotājs

TheMagicRukisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2011
Ziņas: 255
TheMagicRukis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Sen gan neko neesmu ierakstījis savā topikā, bet nu pēdējā laikā ar maģistra darba rakstīšanu nekam cits laiks neatlika

Pirms kāda laika manu auto piemeklēja dažādas likstas , bet nu pēdējā joprojām ir aktuāla.
Tātad sagadījās man apraut benzīna trubas, noraut filtru un saskādēt to kastuku, kur nāk benzīnsūknis! (ne pirmo reizi kaut kas tāds gadās ) , Tāpēc nodomāju ka ir jāpārtaisa visa tā uzparikte.
Ideja pārtaisīt, lai sūknis nebūtu zem mašīnas, ārpus bākas - tā kā ir pieejama bāka no trešā golpa ar sūkni bākā, tad doma bija ņemt no tā. Uz ātro apskatot golfa bāku ļoti līdzīga corrado bākai iedomājos varbūt var vnk samainīt bākas un nekāda čakara Tomēr piemetot golfa bāku pie auto izrādījās, ka tās mazliet mazliet atšķiras gan Bākas izvirzījums pa ko lej degvielu iekšā golfa bākai ir par 2 cm garāk līdz ar to uzliekot bākas korķi nevar pilnībā aizvērt vāciņu Tāpēc, lai uzliktu golfa baku, ko es gribētu (jo ar to sistēmu sūknis zem mašīnas ar savu plastmasas kasti, man nācies vilties jau vairākas reizes), nepieciešams kaut ko saķīmiķot! viena ideja tākā būtu , bet nu skatīsies kā sanāks šodien pēc darba jālaiž atkal uz garāžu.
es savam uzmetināju rāmi apkārt
nedaudz drošāk ir
pa kādiem celmiem tui braukā ja tev tur viss apraujas ?
Vecs 14.06.2011, 13:46   #143
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no TheMagicRukis
es savam uzmetināju rāmi apkārt
nedaudz drošāk ir
pa kādiem celmiem tui braukā ja tev tur viss apraujas ?

nav jau obligāti braukt pa celmiem pietiek arī tikai atvelkot pa labi akmeņainu granteni
Vecs 14.06.2011, 16:51   #144
TheMagicRukis
Lietotājs

TheMagicRukisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2011
Ziņas: 255
TheMagicRukis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
nav jau obligāti braukt pa celmiem pietiek arī tikai atvelkot pa labi akmeņainu granteni
nu jā pa granteni ir viss labāka braukšana
tikai ja mašīnu neskādētu tad būtu labii :d
Vecs 15.06.2011, 10:36   #145
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Beidzot corāds atkal rūc
Vakar gan kamēr tiku līdz garāžai un lēnu garu visu saliku (tagad ir bāka no 3 golfa ar sūkni bākā) pienāca jau pusnakts! Attiecīgi šorīt ellīgi nāk miegs.
Vecs 15.06.2011, 11:39   #146
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tomēr ielīda golfa bāka ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 15.06.2011, 12:04   #147
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tomēr ielīda golfa bāka ?

Kā jau rakstīju iepriekš principā vienīgā problēma, ka uzpildes vieta bišķi nesakrīt (vairāk izvirzīta uz ārpusi par aptuveni 2 cm) . Sākumā bija doma apgreidot bākas korķīti to saīsinot, bet beigās vnk nopirku universālo bākas koķi, kas ir plāns un ieiet dziļāk iekšā. Tā kā man jau iepriekš nebija slēdzama bāka (nav atslēgas), tad šajā ziņā nekas nav mainījies
Vecs 23.06.2011, 18:19   #148
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Pagājušajā nedēļas nogalē šādi tādi sīkumi pielaboti savam auto + beidzot pielikta mazā lūpa (savulaik izlīdzēja normunc )
Kādu bildi ielikšu vēlāk

Tomēr ir arī sliktas vēstis pagājušajā naktī braucot no Alūksnes uz Gulbeni sanāca saskrieties ar šā gada izlaiduma mazu buciņu Rezultāts buciņš kirdikt un manam corrādim ir vēl viena bukte priekšējā labajā spārnā tā jau manam auto ir ļoti daudz visādu kasjaku , bet tagad ir vēl par vienu vairāk!!
Vecs 26.06.2011, 01:29   #149
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

bet zato šašliks

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 13.07.2011, 00:23   #150
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

rādo sāk mani dzīt izmisumā joprojām aktuāla problēma - pēkšņa noslāpšana un pēc tam nevar pielaist. Reizēm paiet dažas minūtes reizēm pārs stundas , kad akal var iedarbināt. momentā kad neiet nav dzirksteles!

līdz spolei 12v atnāk, bet tālāk nekas nenotiek. Iepriekš nomainīju induceni un itkā problēma pazuda, bet pēc 3 nedēļām atgriezās. Pieliku ejošu spoli brīdī kad neiet un tāpat nekas nemainījās.

Pašreiz vnk nav ideju, kur, ko, kādu vainu meklēt.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 20:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club