The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.03.2017, 19:12   #1
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.09.2015
Dzinējs: VR6
Ziņas: 129
Latvietis .Neitrāls
Jautri Latvieša VR6 CORRADO

Tātad beidzot esmu izdomājis uztaisīt topiku par savu corrado. Corrado ir mans pirmais auto un esmu ļoti apmierināts Vienīgais, kas pietrūkst ir air-bag amortizatori, jo Rīgā ir ļoti interesanti braukt ar zemu auto It īpaši iebraukt manā pagalmā

Corrado manā īpašumā nu jau ir pusotru gadu. Daudz ko esmu samainījis un ir pabūts divos pasākumos(Low as bass un Vagster 2016). Pagaidām corrado atpūšas, jo esmu izbraucis no Latvijas.

Nesen sapratu, ka esmu izdarījis kļūdu ar salona izvēli un nākotnē būs jātaisa jauns salons Protams arī tiks pārkrāsots. Sēžot skolā ienāca prātā doma par VR6 turbo projektu Tā kā esmu jauns un ar salīdzinoši maz zināšanām par auto tehnisko pusi diez vai pats varēšu to realizēt. Bet brīvajā laikā daudz lasu par vr6 motoriem un iepazīstos ar citu lietotāju turbo projektiem. Viss iecerētais prasīs daudz līdzekļus un nervus, bet, ceru ka izdosies. Tas tā īsumā par ieplānoto.

Pāris bildes no pagājušā pus otra gada:

Latvietis nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2017, 09:37   #2
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,257
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vismaz topiku esi uzcepis, malacis

Turbo projekts ir ļoti dārgs pasākums, jo jāpārbūvē stock motors, lietotājs Jaanis Tevi apgaismos par izmaksām Ideāli būtu atrast donora motoru, ko lēnu garu vari skrūvēt, lai ar esošo vari braukāt, savādāk mašīna sāvēs daudzus gadus
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2017, 09:49   #3
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,076
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Prieks, ka esi sapratis savu kļūdu par salona pāršūšanu
Es vēl tagad nevaru pārdzīvot
Saved virsbūvi kārtībā un šis noteikti būs viens no smukākajiem Corrado LV
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2017, 10:27   #4
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Vismaz topiku esi uzcepis, malacis

Turbo projekts ir ļoti dārgs pasākums, jo jāpārbūvē stock motors, lietotājs Jaanis Tevi apgaismos par izmaksām Ideāli būtu atrast donora motoru, ko lēnu garu vari skrūvēt, lai ar esošo vari braukāt, savādāk mašīna sāvēs daudzus gadus

Arī labs risinājums. Kā vispār Latvijā ir ar auto modififēšanu? Csdd ļauj vispār likt turbo un, piemēram, air-ride suspension?

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Prieks, ka esi sapratis savu kļūdu par salona pāršūšanu
Es vēl tagad nevaru pārdzīvot
Saved virsbūvi kārtībā un šis noteikti būs viens no smukākajiem Corrado LV
Jā kaut kā ar to salonu nošāvu greizi Ideāli būtu rekaro elektriskie beķņi vai kaut kas šāds:
Vecs 21.03.2017, 11:54   #5
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja nemaldos, tad šis skaistais salons bija Igauņu VR6 Corrado. Redzēju viņu pirmajā VW sanāksmē Latvijā.
Vecs 21.03.2017, 14:03   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,590
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kāpēc cilvēki vienmēr izvēlās to grūto ceļu ?

Gan par salonu, gan motoru runāju )))

Par salonu neko neteikšu, tā ir gaumes lieta

Par motoru, kāpēc jāsačakarē oriģināls VR6 , kurš ar visu turbīnu būs lēnāks par nedaudz modificētu 1,8 20V T Cik es zinu no VR6 nekas nepaliks, kad turbinizēs viņu. Atgriezt kā bija, lai mierīgi braukt pa ielām vairs nebūs viegli

Ja gribās turbo, es liktu iekšā to pašu 1,8 20vT, lielāku turbīnu, čipu, bet oriģinālo atstātu lai tad kad apniks spēlēties, ir ko ielikt atpakaļ
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2017, 14:48   #7
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,257
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ar turbo uzlikšanu nav problēmu, pagaidām ir atļauts, motora maiņa arī, tikai 1.8 20VT vajadzīga pirmās pakāpes pārbve, reālā dzīvē tas izpaužas kā naudas iekasēšana no Tevis, un pāris bilžu uztaisīšana

Pneimopiekare vēl nav atļauta LV.
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2017, 15:34   #8
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Latvieti padomā par to cik Latvijā pa ielām braukā oriģināli sakarīgi Corrado VR6. Domāju, ka uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Tev vajag to izmantot.
1.8T manuprāt ir pārāk garlaicīgs un tāds mainstream dzinējs. Pārāk daudziem viņi ir.
Vecs 21.03.2017, 15:37   #9
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Latvieti padomā par to cik Latvijā pa ielām braukā oriģināli sakarīgi Corrado VR6. Domāju, ka uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Tev vajag to izmantot.
1.8T manuprāt ir pārāk garlaicīgs un tāds mainstream dzinējs. Pārāk daudziem viņi ir.

Par 1.8T piekrītu. Daudziem viņš ir un tagad jau ir mainstream ;D
Bija man doma atstāt corrado ar vr6 bez turbo un nopirkt audi ar 2.2T dzinēju. Gribās man vismaz vienu auto ar turbīnu
Vecs 21.03.2017, 16:03   #10
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Latvietis
Bija man doma atstāt corrado ar vr6 bez turbo un nopirkt audi ar 2.2T dzinēju. Gribās man vismaz vienu auto ar turbīnu
Dari tā!
Vecs 21.03.2017, 23:14   #11
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,127
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Latvietis
Ja gribas ņiprāku, tad padomā par ātrumkārbas modificēšanu. Gudri sataisot ar tiem 190 zs var ļoti daudz ko izdarīt.
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 22.03.2017, 09:31   #12
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,728
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Nopērc no manis recaro sēdekļus un ieliec r32 dzinēju, pārkrāso virsbuvi un būs tev odziņa
Vecs 22.03.2017, 16:56   #13
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,793
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Centies auto saglabāt maksimāli oriģinālu un pēc gadiem 5-10 Tu to novērtēsi
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2017, 18:37   #14
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,728
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Centies auto saglabāt maksimāli oriģinālu un pēc gadiem 5-10 Tu to novērtēsi
Tādām izvirtībām ir jāizaug un jābūt slimam ar to auto man sen jau nepamet doma par otro corrado vr6 standarta izpildījumā, kuru garlaicīgajos vecumdienu vakaros varētu uzpucēt līdz topzustand
Vecs 28.03.2017, 15:29   #15
K-Rieger
Lietotājs

K-RiegerLietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2007
Dzinējs: 2,0 Turbo
Ziņas: 534
K-Rieger .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Nopērc no manis recaro sēdekļus un ieliec r32 dzinēju, pārkrāso virsbuvi un būs tev odziņa
Pietam varēs drīz iepirkt EOS ar R32 dzinēju. Un bundžu ar visu pārējo.... nez... Nostumt no kraujas

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club