The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.03.2009, 16:33   #151
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,782
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vakar līdz 2 nakti notusēju garažā uzliku savam corrado G60 kārbu un atvieglināto spararatu, šodien nedaudz pavizinājos un sēcināju, ka ar atvieglināto spararatu mana corra kļuva stipri agresīvāk un es tagad esmu ar abām rokām pār spararata atvieglināšanu it īpaši turbo motoram man baigi pati kā uzvedas mana corra ņemot vērā to ka G60 kārbai augstākie ro 4 un 5 ir garie vienalga plešās ta ka nezvers mana corra

P.S. BIG thanks Normuncam par palīdzību un par patversmi pārvertības notika pie viņa garažā
Vecs 30.03.2009, 23:12   #152
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Šodien sanāca aizšaut uz savirzi sagazi, un pie reizes pa sauso asfaltu izgāzt vakardienas iespaidi apstiprinājās iet nu ļoti lABI IR TIK JāIEmācās VEMSu programmēt un jāpieregulē lai spiediens ir 1.6-1.8bar tagadējo 1.2bar vietā sākumā mēģināšu GintsK dabūt pie rokas pašam vel bailes pagaidam
Vecs 31.03.2009, 00:21   #153
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Šodien sanāca aizšaut uz savirzi sagazi, un pie reizes pa sauso asfaltu izgāzt vakardienas iespaidi apstiprinājās iet nu ļoti lABI IR TIK JāIEmācās VEMSu programmēt un jāpieregulē lai spiediens ir 1.6-1.8bar tagadējo 1.2bar vietā sākumā mēģināšu GintsK dabūt pie rokas pašam vel bailes pagaidam
1.6 1.8bar jo-majo varu iedomāties. Atceros kad manējais pūta 1.1 bija
Vecs 31.03.2009, 19:41   #154
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Tagad VEMS ir iespēja pieslēgt ātruma signālu un programmēt katram robam savu boostu. Tas riepas varētu ietaupīt...

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2009, 00:00   #155
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
Tagad VEMS ir iespēja pieslēgt ātruma signālu un programmēt katram robam savu boostu. Tas riepas varētu ietaupīt...

GintsK, kā tev tagad ar laikiem aprīļa beigas uzstādīšu lielo kuleri un lūku haubei, vajadzēs pabeigt regulēšanu lai manam priekam nebūtu robezas ka tik poliči uz ceļiem mazāk jo pēdēja laikā tie ir pārak daudz savairojušies, tautieši pa sosejiem braukā 90, brīnums neviens negrib sponsorēt valsts budžetu
Vecs 07.04.2009, 23:50   #156
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Pēc pēdējām izmaiņam, abraukājot ar corru sēcināju ka mans jauns SACHS sajugs ne sūda netur manus lopus, 4 un 5 pārnesumā pēc 3000 rpm sak nenormāli izslīdēt sajugs,, vai kāds nepateiks kur varētu pa sakarigo naudu dabūt spēcīgāko grozu un disku, un kadu dsku labāk likt, keramiku vai kautko no standarta bet pastiprināto???
Vecs 07.04.2009, 23:51   #157
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Pēc pēdējām izmaiņam, abraukājot ar corru sēcināju ka mans jauns SACHS sajugs ne sūda netur manus lopus, 4 un 5 pārnesumā pēc 3000 rpm sak nenormāli izslīdēt sajugs,, vai kāds nepateiks kur varētu pa sakarigo naudu dabūt spēcīgāko grozu un disku, un kadu dsku labāk likt, keramiku vai kautko no standarta bet pastiprināto???

P.S. varu samainīt sporta sajugu pret 2x stok sachs diskiem un kurviem nu protams ar piemaksu, vai nu pardodu stok ssajugu
Vecs 08.04.2009, 12:25   #158
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RuNeR
pozvani v APE motors u nih bili sachs bili toli usilinnie toli sportivnie
Ls400

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 18.04.2009, 18:53   #159
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Pēdējas pārmaiņas manai corrai

man garaža ieviesušās žurkas re cik smuku caurumu haubē izgrauzušās vel tik aizsargrežģi ir jauztaisa lai lietus pa taisno nelītu iekšā

Arī mans interkuleris ir izaudzis liels un kļuvis redzams un vējiem pieejamāks

šobrīd esmu sajūga meklējumos
Vecs 18.04.2009, 18:56   #160
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,898
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Wau, tu savas žurkas negribi iznomāt

un vēl palūdz viņūs vai nu vēl biš pagrauzt tas baltas rības (joks ) vai no lai nokrāso, lai tik acis nekrīt
Vecs 18.04.2009, 19:04   #161
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Wau, tu savas žurkas negribi iznomāt

un vēl palūdz viņūs vai nu vēl biš pagrauzt tas baltas rības (joks ) vai no lai nokrāso, lai tik acis nekrīt

tas ribas tiks likvidētas kad es tikšu uz darbnīcu pie meistara kurš man taisīs resti šim caurumam tad tiks sametināts rāmis aizvietotājs šim ribam kurš tiks piekniedēts pie esoša haubes rāmja, lai konstrukcija nezaudetu stiprību un pie atveršanas nešāk vērpties
Vecs 18.04.2009, 19:06   #162
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Vel šobrīd tiek veidots priekšejais bamperis kurš smuki derēs priekš liela kulera, gribēju uzlikt zelta corras bamperi, bet tas izrādās ir uz pāris cm platāk nekā tām būtu jābūt, laikam tieši tāpēc tas nebija uzlikts virsu zelta mašīnītei,

šis bamperis tiks ņemts par pamatu pārveidots un no tā tiks uzbūvēta forma vajadzētu būt smuki!
Vecs 18.04.2009, 20:28   #163
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,898
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Būs baigais monstrs
Vecs 18.04.2009, 23:08   #164
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,898
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

EVOrado Reste jau izskatās baigi labi Pēc kūlera jau skaidrs ka iekšā nedzīvo mierīgs kāmis
Vecs 19.04.2009, 01:07   #165
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Uzliekot lūku man tagad baigi patīk noverot kā karstums nāk āra no motortelpas tas ir redzams ar neapbroņoto aci

P.S. tūvākajā nākotnē tiks nomainīts tosola sūknis, tas mani nedaudz nobiedēja pāris dienas atpakaļ tas izdeva skaņas līdzīgas aprautam žalēm, man kājas aukstas palika, negāju gūlēt kamēr nenoskaidroju kas ir skaņas avots, izradījās ka ta ir pompa jau ir iegādata jaunā,

līdz ar pompu iegādājos arī audi 1.820vt iepludes gaisa temp sensoru jo ir aizdomas ka saaba sensors tiek ietekmets ar motortelpas temperatūru un biko melo rada nedaudz karstaku temp ne kā istenībā ir jo kūelris ir auksts a dačiks rada reizem pat 30 grādus

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:25.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club