The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.10.2007, 15:27   #46
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
shitas liekas ir domaats aizsardziibai, kautkur taa lasiiju, man tas gredzens reiz nosliideeja pa pussasi kejaa un saaka pret amartinja galu sisties domaaju jau ka granaata chau, ar fleksi shito nost un sveiki
Kādā ziņā aizsardzībai?
Vecs 19.10.2007, 15:34   #47
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,809
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Tiku pie jaunas batarejas - pat slotinjas aatraak kustaas

kur pirki?! man ar vajadzeetu cik atdevi $$$$$
Vecs 19.10.2007, 16:52   #48
koshaars

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY

kur pirki?! man ar vajadzeetu cik atdevi $$$$$

Es ilgi domaaju kaadu labaak utt utt, tad izdomaju ka jebkursh jauns buus labaks par manu veco - pa 47 panjeemu blakus HCT Tiiraines ielaa - kur riepas tirgo!
  Citēt
Vecs 19.10.2007, 17:10   #49
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Es ilgi domaaju kaadu labaak utt utt, tad izdomaju ka jebkursh jauns buus labaks par manu veco - pa 47 panjeemu blakus HCT Tiiraines ielaa - kur riepas tirgo!
sk!moss riit japiebrauc ja buusu brauceejs , man ar akis
Vecs 19.10.2007, 18:00   #50
koshaars

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
sk!moss riit japiebrauc ja buusu brauceejs , man ar akis

Pēc dazām reizēm kad atstaju gaismas uz nu 3 stundām aķis beidžas - izlēmu ka jārikojas, ja nu tas gadās meza viduu?
  Citēt
Vecs 19.10.2007, 19:42   #51
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Pēc dazām reizēm kad atstaju gaismas uz nu 3 stundām aķis beidžas - izlēmu ka jārikojas, ja nu tas gadās meza viduu?
Iestum!! Man jau liela pieredze iestumšanā. Mamma bija atstājusi gaismas salonā. Aķis gandrīz saus. Iestūmu viņu i aizgāja.
Vecs 19.10.2007, 21:55   #52
koshaars

Noklusējot

Ja, bet nestraadaa centraala lai atslegtu auto
  Citēt
Vecs 20.10.2007, 00:52   #53
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Ja, bet nestraadaa centraala lai atslegtu auto
Hmm, es savu varu atslēgt, kad nav aķa. Tev laikam ar vadiem tā centrālā.
Vecs 05.11.2007, 15:53   #54
koshaars

Noklusējot

Uzliku ziemas riepas R14 185/60 vispar ne peec kaa neizskatas mans miiljums vairaak , bet baigi miixti tagad iet

Pēdējo reizi rediģēts koshaars, 22.04.2008 plkst 15:47.
  Citēt
Vecs 05.11.2007, 16:05   #55
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Noklusējot

Kalpakus nopērc!!!
Vecs 05.11.2007, 16:06   #56
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Uzliku ziemas riepas R14 185/60 vispar ne peec kaa neizskatas mans miiljums vairaak , bet baigi miixti tagad iet

kolpakus vismaz uzliec smukus lai neizsataas tik briesmiigi
Vecs 05.11.2007, 17:27   #57
Madis

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
kolpakus vismaz uzliec smukus lai neizsataas tik briesmiigi
rumbulas plastmasas spinerus....
  Citēt
Vecs 05.11.2007, 17:28   #58
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Madis
rumbulas plastmasas spinerus....
ar hromu pa virsu
Vecs 05.11.2007, 19:58   #59
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
ar hromu pa virsu
ar zelta strīpiņām.
Vecs 06.11.2007, 18:43   #60
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

No SPAM please!
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:53.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club