The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 14.04.2013, 19:49   #91
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.04.2012
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 68
KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
b3 roktu der, man pašam stāv šadi. Vienkārši tiem jābūt no aizmugurējām durvīm, un ķepiņu kura atver durvis, drusku jāpielok uz augšu.

āā, nu tad tāpēc man nederēja - man rokturis no B3 šofera durvīm. Paldies!
KristapsK nav forumā   Citēt
Vecs 14.04.2013, 23:30   #92
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
āā, nu tad tāpēc man nederēja - man rokturis no B3 šofera durvīm. Paldies!
Aizmirsu pierakstīt ka rokturim, un slēdzenei jābūt abiem no b3 aizmugurējām durvīm.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 16.04.2013, 01:00   #93
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Aizmirsu pierakstīt ka rokturim, un slēdzenei jābūt abiem no b3 aizmugurējām durvīm.

Bet kā tad ar atslēgu? Sanāk, ka Tev Corras durvīm ir rokturi bez atslēgas caurumiem un atslēgām? Azimugurējām durvīm tak atslēgai pat caurumi nav paradzēti.
Vecs 16.04.2013, 08:01   #94
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,070
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Centrāla atslēga + signalizācija atrisina šo problēmu. Es jau neatceros, kad pēdējo reizi vēru vaļā mašīnas ar atslēgu ja kādam savam auto tā nav, uzreiz pērku lētu signalizāciju (~18ls) un uzstādu lai šī ver durvis vaļā/ciet
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 16.04.2013, 11:27   #95
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,151
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev reāli saplīsa pats plastmasas rokturis vai tā alumīnija ķepiņa, kas spiež uz durvju mēlīti?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 16.04.2013, 19:12   #96
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tev reāli saplīsa pats plastmasas rokturis vai tā alumīnija ķepiņa, kas spiež uz durvju mēlīti?

Pašu rokturi sanāca saplēst..
Vecs 16.04.2013, 19:20   #97
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Pašu rokturi sanāca saplēst..
Nez kādēļ, bet man liekas ka kādus pāris mēnešus atpakaļ bija lietotājs, kurš ielika sludinājumu, ka pārdod Corrado ručkas. Domāju ka kādam gan jau ručkas atradīsies. Margotam, Melnajam, Baizelim varbūt ir ručkas no sasitā Corrado, Rom4ikam? Kādam noteikti jābūt
Manuprāt nav forši, ja nav atslēgas caurums. Es pats samērā bieži izmantoju atslēgu, kad esmu jau izkāpis no mašīnas un esmu aizmirsis aizvērt lūku vai logus.
Vecs 16.04.2013, 19:21   #98
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Manuprāt nav forši, ja nav atslēgas caurums. Es pats samērā bieži izmantoju atslēgu, kad esmu jau izkāpis no mašīnas un esmu aizmirsis aizvērt lūku vai logus.
P.s. Kā tikt mašīnā, ja haube ciet, autiņš aizslēgts un nosēdies aķītis? aa nu bagažnieks vēl ir slēdzams
Vecs 16.04.2013, 20:21   #99
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Nez kādēļ, bet man liekas ka kādus pāris mēnešus atpakaļ bija lietotājs, kurš ielika sludinājumu, ka pārdod Corrado ručkas. Domāju ka kādam gan jau ručkas atradīsies. Margotam, Melnajam, Baizelim varbūt ir ručkas no sasitā Corrado, Rom4ikam? Kādam noteikti jābūt

Nu man tā pat liekas, ka atslēgas caurums ir nepieciešams - šoziem ne vienu reizi vien izmantoju dēļ beigtā aķīša. Mēģināšu dabūt rokā kādu cilvēku.
Vecs 17.04.2013, 09:56   #100
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,360
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
P.s. Kā tikt mašīnā, ja haube ciet, autiņš aizslēgts un nosēdies aķītis? aa nu bagažnieks vēl ir slēdzams

Bagāžnieku atslēdz ar atslēgu
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 17.04.2013, 10:30   #101
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,070
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nezinu, man otrādi, kad auto tika uzlauztas slēdzenes tās automātiski tika atslēgtas pat bagāžniekam

ka tikt iekšā, ir varianti
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 19.07.2013, 22:46   #102
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Tātad esmu nonācis līdz tam, ka tirgoju vai mainu (pret dīzeli vai gāzes mašīnu) savu auto. 1100Ls.

Pēdējo reizi rediģēts KristapsK, 26.07.2013 plkst 13:02.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:52.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club