The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.09.2010, 16:28   #1
ventiilis

Ziņas: n/a
Noklusējot Par manu 'rado

Pagaišās nedēļas beigās manā īpašumā noķļuva šis 89. gada 1.8 dohc.
Cik es zinu, tad mašīnai iet jau 3šais motors, un ir bijis virsū turbo.
Man līdzi iedeva turbīnu(ar kolektoru), interkūleri, blow off,( ar trubu) un trubīņu, kas iet uz karteri.

Ganjau, ka kādam šeit noteikti zināms par šito mašīnīti daudz vairāk nekā man.
Varētu padalīties ar informāciju.

Otrais ko es gribētu uzzināt ir, kāpēc tika noņemts turbo, un, kas man ir vēl vajadzīgs, lai uzstādītu turbīnu, kompis der?
  Citēt
Vecs 30.09.2010, 16:40   #2
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2009
Dzinējs: 2.0 16v 9A
Ziņas: 632
qwerty .Neitrāls
Noklusējot

Laipni luugts barinjaa!
Vecs 30.09.2010, 17:03   #3
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,366
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas bampers un slieksnis tikai bildēs rādās nelīdzens?

P.S. Welcome
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 30.09.2010, 17:32   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man gan liekas ka šis pat foruma neradijas, kur nu vel klubā

domāju ka vaina ir tieši normālas vadības trukumā.

visticamāk ka ir eksperementēts ar turbinam, ar standarta vadību, ka rezultatā tika nokauts viens pēc otra motori
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 30.09.2010, 17:44   #5
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man gan liekas ka šis pat foruma neradijas, kur nu vel klubā
Parādījās tikai uz tirgošanas brīdi http://www.scirocco.lv/forum/member.php?u=595 Gadījumā nebija no fokina bandas?
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 30.09.2010, 17:45   #6
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Sveikts mūsu bariņā
Vecs 30.09.2010, 17:46   #7
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Ā un cik lasīju no vecajiem postiem tad izplūdes kolektors ir no 8v.
Vecs 30.09.2010, 18:14   #8
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,697
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Laipni lūgts !
Vecs 30.09.2010, 18:17   #9
EnS
Lietotājs

EnSLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.08.2009
Dzinējs: karbūzis
Ziņas: 363
EnS .Neitrāls
Noklusējot

Vāģis smuks, tik priekšējais bampers gan nekam neder.. ieteiktu uzdavināt QWERTY'am, un pašam pāriet uz oridžinal..
EnS nav forumā   Citēt
Vecs 30.09.2010, 18:29   #10
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EnS
Vāģis smuks, tik priekšējais bampers gan nekam neder.. ieteiktu uzdavināt QWERTY'am, un pašam pāriet uz oridžinal..

atbalstu !
Vecs 30.09.2010, 20:14   #11
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
atbalstu !
+100%
Vecs 30.09.2010, 22:34   #12
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Turbo bija uz G60 -izkusa
Par pārējo -mazāk zināsi,labāk gulēsi
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 01.10.2010, 00:42   #13
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ventiilis
Pagaišās nedēļas beigās manā īpašumā noķļuva šis 89. gada 1.8 dohc.
Cik es zinu, tad mašīnai iet jau 3šais motors, un ir bijis virsū turbo.
Man līdzi iedeva turbīnu(ar kolektoru), interkūleri, blow off,( ar trubu) un trubīņu, kas iet uz karteri.

Ganjau, ka kādam šeit noteikti zināms par šito mašīnīti daudz vairāk nekā man.
Varētu padalīties ar informāciju.

Otrais ko es gribētu uzzināt ir, kāpēc tika noņemts turbo, un, kas man ir vēl vajadzīgs, lai uzstādītu turbīnu, kompis der?

paņem performance parts dzidros pagriezienus 30Ls kompl un uzliec, un izskats būs stipri labāk, jo tie vecie apmuļātie pagriezieni boja visu skatu, ak jā un es arī par stock bamperi!!
Vecs 01.10.2010, 01:13   #14
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
paņem performance parts dzidros pagriezienus 30Ls kompl un uzliec, un izskats būs stipri labāk, jo tie vecie apmuļātie pagriezieni boja visu skatu, ak jā un es arī par stock bamperi!!

jep - pagriezieni, miglas, stock buferis+lupa(maza vai lielā)
Vecs 01.10.2010, 08:21   #15
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 649
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Lietas labā es pat varētu piedāvāt puslīdz normālu mazo lūpu pa 5Ls.
normunc nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club