The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Scirocco MK1/MK2
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.04.2008, 13:52   #1
mobilais111
Jauniņais

mobilais111Lietotāja bilde

Reģistrācija: 03.03.2007
Dzinējs: 2.2 KU-137Zs
Ziņas: 64
mobilais111 .Neitrāls
Noklusējot Scirocco pasāta panelis!

Neko nepārtaisot scirocco var iebāzt pasātta paneli??

Labs draugs tevi izpestīs no cietuma. Labākais draugs tev sēdēs blakus un teiks: "Vecīt, tas bija jautri, ne?!"
mobilais111 nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2008, 14:13   #2
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no mobilais111
Neko nepārtaisot scirocco var iebāzt pasātta paneli??
http://i3.ebayimg.com/08/i/000/e4/f9/c769_1.JPG
bildē ir corrado panelis.
Vecs 02.04.2008, 14:22   #3
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,103
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Neko nedarot neko nevar uztaisīt

Ja nopietni tad atbilde ne, nepartaisot sedžiem štekerus, neparvelkot vadus, neparliekot pečkai troses, un pašu pečkas radiatoru un tt un tp Nestradas tas panelis, un šaubos ka viņš bez saisinašanam vai pielagošanam tur ielidis.

p.s. Es loti ceru ka tas nav vienkarši vienkarši bezjedzigas diskusijas, man ir loti lielas aizdomas ka šaja virziena Scirocco-VR6-cits salons-un citi tuningi nav un nebus realas darbibas

iespejams es kļudos
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2008, 14:26   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jaatceras vienu svarigu lietu, kautko veicot kvalitativi , tā lai nav kauns atradit cilvekiem pēc tam un lai tas vel ar kalpotu godam ir jaiegulda naudas kas šisdienaas ir ar 2 nullem aizmugure, vismaz un katrai lietai ta summa bus savadaka, bet NE mazāka

vnk luudzu necept 100 topikus ar lidzigiem jautajumiem ja tam nebus relala pamata. \\

Info pēc papļapat varam, kaut vai te pat Bet lai ir vieglaka saruna ir jasaprot ar citiem Tavas iespejas, piemeram cik naudas esi gatavs likt iekšā auto, cik briba laika ir, cik liela interese.

Tad bus daudz vieglaak dot precizakas atbildes tadas kuras Tu tiešam varesi realizet
Vecs 02.04.2008, 16:17   #5
mobilais111
Jauniņais

mobilais111 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Jaatceras vienu svarigu lietu, kautko veicot kvalitativi , tā lai nav kauns atradit cilvekiem pēc tam un lai tas vel ar kalpotu godam ir jaiegulda naudas kas šisdienaas ir ar 2 nullem aizmugure, vismaz un katrai lietai ta summa bus savadaka, bet NE mazāka

vnk luudzu necept 100 topikus ar lidzigiem jautajumiem ja tam nebus relala pamata. \\

Info pēc papļapat varam, kaut vai te pat Bet lai ir vieglaka saruna ir jasaprot ar citiem Tavas iespejas, piemeram cik naudas esi gatavs likt iekšā auto, cik briba laika ir, cik liela interese.

Tad bus daudz vieglaak dot precizakas atbildes tadas kuras Tu tiešam varesi realizet

Viss jau sākas ar to ka man pirmais ir jāpādod Dzīvolis(25 ar trīs nullēm pakaļā)
Un kad nauda kabatā tad es varu darīties ko gribu!
Man laika ir daudz! esmu students!
Autiņš dienas braukšanai man ir, un arī pašām apņēmība ir!
Tikai visas problēmas sākums ir DZĪVOKLIS!
Tādēļ arī es te cepu topikus lai pēctam nebūtu tā ka nekas nesanāk un nedoddievs kas būs sajāts

Labs draugs tevi izpestīs no cietuma. Labākais draugs tev sēdēs blakus un teiks: "Vecīt, tas bija jautri, ne?!"
Vecs 02.04.2008, 16:23   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

skaidrs
Vecs 03.05.2009, 17:55   #7
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.02.2006
Dzinējs: G60
Ziņas: 314
edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

pnelis buus jaasaiisina, zinu 100 proci
jaagriez mala gar priekseejo stiklu, un jaapaartaisa panelja abi gali lai var pieskruuveet
Vecs 05.05.2009, 23:20   #8
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,791
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no mobilais111
Viss jau sākas ar to ka man pirmais ir jāpādod Dzīvolis(25 ar trīs nullēm pakaļā)
Un kad nauda kabatā tad es varu darīties ko gribu!
Man laika ir daudz! esmu students!
Autiņš dienas braukšanai man ir, un arī pašām apņēmība ir!
Tikai visas problēmas sākums ir DZĪVOKLIS!
Tādēļ arī es te cepu topikus lai pēctam nebūtu tā ka nekas nesanāk un nedoddievs kas būs sajāts

ņu ņu! plāni tev nav īpaši gudri, pārdot nekustamo īpasumu kuram pēc 5-10 gadiem vērtība paliek un ieguldīt to naudu autiņā kuram vērtību nekad, atkārtoju NEKAD nedabūsi atpakaļ nu nav taas prātīgi

iznomā dzīvokli un būve savu scirocco kaut vai 10 gadus!

notingh personal just manas domas
Vecs 05.05.2009, 23:26   #9
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
ņu ņu! plāni tev nav īpaši gudri, pārdot nekustamo īpasumu kuram pēc 5-10 gadiem vērtība paliek un ieguldīt to naudu autiņā kuram vērtību nekad, atkārtoju NEKAD nedabūsi atpakaļ nu nav taas prātīgi

iznomā dzīvokli un būve savu scirocco kaut vai 10 gadus!

notingh personal just manas domas
Rom4ik, tas posts bija vairak, ka gadu atpakalj. Tagad jau domaju cilveks nedaudz vairak pieaudzis bus un domas savadak
Vecs 06.05.2009, 00:01   #10
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,791
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

ups nepamaniju edzojum raktija 3 maijā 2009 gada, pārejie gan gadu atpakaļ
Vecs 29.06.2009, 15:34   #11
mobilais111
Jauniņais

mobilais111 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
ups nepamaniju edzojum raktija 3 maijā 2009 gada, pārejie gan gadu atpakaļ
Dzīvoklis vel joprojam nav pardots, un arī nemaz netaisios!

Vecs 30.06.2009, 10:27   #12
Urmas
Jauniņais

UrmasLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.02.2007
Dzinējs: G Powah
Ziņas: 193
Urmas .Neitrāls
Noklusējot

Domāju ka tāds pasākums jau ir darīts pietiekoši daudz reižu, un internetā detalizētu aprakstu ir stāvgrūdām. Tev tikai atliek izdarīt pēc tā kā cits aprakstījis. Es sāktu meklēt VWVortex.com forumos.
Urmas nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:44.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club