The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 22.08.2012, 09:15   #31
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
es ar būšu!, tikai lieta tada ka esmu seit paris dienas tikai
un lidz ar to nezinu kas un kā!!.. tpc gribu pajautat vai seit kads no JELGAVAS arii ir? kas brauks?
Es no Jelgavas, Maģiskais rūķis no Jelgavs un robie ar no Jelgavas.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2012, 09:50   #32
tinkijs
Kluba biedrs

Reģistrācija: 28.06.2006
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 112
tinkijs .Neitrāls
Noklusējot

Arii buusu!!!!!!!!
tinkijs nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2012, 10:49   #33
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.08.2012
Dzinējs: 1.9 Traktors
Ziņas: 110
Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Es no Jelgavas, Maģiskais rūķis no Jelgavs un robie ar no Jelgavas.

Tad jav jataisa kolonna
Grinizz nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2012, 19:00   #34
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

ā un es bik paloznaju pa audi forumiem un VWMotion vini tur gatavo kkadus karodzinus un vel prieksnesumus

moš mes ar varam kkā sarosities un ko izdomāt!?
Vecs 22.08.2012, 19:12   #35
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Ja nekas neieplānots nenotiks es + vēl viens ar Golf2 ofic būsim
Vecs 22.08.2012, 23:09   #36
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
ā un es bik paloznaju pa audi forumiem un VWMotion vini tur gatavo kkadus karodzinus un vel prieksnesumus

moš mes ar varam kkā sarosities un ko izdomāt!?
katram klubam karodziņus jeb pasākuma karodziņus?
Vecs 23.08.2012, 03:29   #37
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

sapratu ka kluba karodzinjus..
Vecs 23.08.2012, 11:05   #38
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
sapratu ka kluba karodzinjus..
Šeit arī tādi karodziņi ir un pieņemu ka tie kas brauks un piedalīsies arī viņus piekarinās pie saviem auto
Vecs 23.08.2012, 14:11   #39
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Karodziņi ne tik sen bija taisīti. Lai cena neizietu no atmosfēras kosmosā ir jātaisa vairāk par 10 gab. Ja ir gribētāji var mēģināt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.08.2012, 14:35   #40
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.07.2011
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 920
klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es ar neateiktos no karodzina
klaidonis nav forumā   Citēt
Vecs 23.08.2012, 15:39   #41
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Ja kāds vēlas naudu ieguldīt var paņemt pāris un nākošgad Poļiem notirgot. Cik sapratu viņiem baigi patika mūsu karodziņi. Viens man dikti lūdzās lai viņam notirgoju
Students nav forumā   Citēt
Vecs 23.08.2012, 17:48   #42
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Ja kāds vēlas naudu ieguldīt var paņemt pāris un nākošgad Poļiem notirgot. Cik sapratu viņiem baigi patika mūsu karodziņi. Viens man dikti lūdzās lai viņam notirgoju
beigās viņš nopirka no Nikas mūsējo, rezerves viņi vienkārši krāj visu kam ir SCIROCCO virsū uzrakstīts domāju viņiem vairāk nevajag
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.08.2012, 19:37   #43
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

es domaju ka mums vajag tos karodzinus..! piem man tada nav jo esmu jauninais seit!
tapec es domaju butu forsi ja mes uztaisitu karodzinjus.. un visiem kluba biedriem tie braucot uz turieni plivinaatos + veel kolonnā jābrauc.!
Vecs 23.08.2012, 22:06   #44
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

laikam būs kaut kad manējais karodziņš jāatmazgā no poļu lidvaboļu asinīm.
Vecs 24.08.2012, 00:00   #45
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no klaidonis
es ar neateiktos no karodzina
ja nu nesakrātos vajadzīgais skaits, lai dabūtu pa lēto tos karodziņus, tad pēc attiecīgās cenas iespējams es arī pie viena karodziņa pieteiktos, lai ir par piemiņu

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:29.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club