The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kurā datumā tu vēlētos pasākumu?
07.07.-08.07. 4 15.38%
14.07.-15.07. 10 38.46%
Man der abi varianti 12 46.15%
Nobalsoja: 26. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 03.07.2012, 10:30   #46
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man sāk likties ka varētu būt slinkums pašam stūrēt. Vai kādam tādā gadijumā atrastos vieta iekš auto priekš manis un guļammaisiem? Baigi labi ja jau piektdienā. ( )
affe nav forumā   Citēt
Vecs 03.07.2012, 11:51   #47
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no affe
Man sāk likties ka varētu būt slinkums pašam stūrēt. Vai kādam tādā gadijumā atrastos vieta iekš auto priekš manis un guļammaisiem? Baigi labi ja jau piektdienā. ( )
Gan jau atradīsim vietu.
Vecs 03.07.2012, 12:45   #48
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Man arī vajadzētu pie kāda iekāpt jo golfs man ir noskilts un ar šķībiem lanžeriem un bez lukturiem nav aršana
Vecs 03.07.2012, 14:07   #49
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu ja laika prognoze nemelo, tad manā mašīnā laikam vietu diemžēl nebūs bet, ja melo tad būs 2 vai 1

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 03.07.2012, 17:57   #50
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Lūdzu pasakiet,kurš toč būs un cik personas līdzi ņems,vajag man aptuveno cilvēku skaitu jau zināt.

Jā, un lielā mājiņa nav šogad pieejama,bet priekš bērniem būs mazā mājiņa,ar trim gultām. Gultā nav roblēmu sagulēt bērnam ar mammu, tēviem gan vajadzēs matraci vismaz paņemt līdzi

Braucēji varam atzīmēties tepat topikā.
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 03.07.2012, 18:00   #51
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Būšu.
affe nav forumā   Citēt
Vecs 03.07.2012, 18:11   #52
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
Man arī vajadzētu pie kāda iekāpt jo golfs man ir noskilts un ar šķībiem lanžeriem un bez lukturiem nav aršana
uzpērc cobru,viņš ar e30 brauks
Vecs 03.07.2012, 19:04   #53
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
uzpērc cobru,viņš ar e30 brauks
tas ir ja viņs saliks, jo diez ko optimistisks viņs neizklausījas
es braucu
būšu 2 personu ietvaros, nu ja nu galīgi kkas tad 3 bet vajadzētu būt 2

Vecs 03.07.2012, 19:12   #54
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
tas ir ja viņs saliks, jo diez ko optimistisks viņs neizklausījas
es braucu
būšu 2 personu ietvaros, nu ja nu galīgi kkas tad 3 bet vajadzētu būt 2
es tev saku,e30 brauks
Vecs 03.07.2012, 19:18   #55
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
es tev saku,e30 brauks
idealniks

Vecs 03.07.2012, 19:40   #56
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
nu ja laika prognoze nemelo, tad manā mašīnā laikam vietu diemžēl nebūs bet, ja melo tad būs 2 vai 1
tev vajag braukt ar auto kurā vairāk par 2 personām neielien
Vecs 03.07.2012, 19:43   #57
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
tev vajag braukt ar auto kurā vairāk par 2 personām neielien
nu tas šobrīd no attāluma tiek kārtots, beidzot sadabūts paraugs svilpei, piemērīts, rīt parīt būs man svilpes, tad izņemt hrenonus un pie TA vīriņiem lai šie nu rāda ko spēj gan jau būs melnā cedele (kaut gan vienīgais kas vēk varētu būt ir CO) bet nu vismaz nebūs nekas par trobeli un gaismām un tad tik atliek vēl reaktīvajai degvielai salasīt

Vecs 03.07.2012, 20:04   #58
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Svēdien varēšu pateikt vai būšu.

ja būšu tad 5dien kaut kad naktī ieradīšos.
Vecs 03.07.2012, 21:07   #59
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es ar Karlix būsim - piektdien vakarā
Zupai - kartupeļus, burkānus paņemšu no dārza, pārējo tad tie kas iepērkas saorganizē
P.S. kas jāņem līdzi no paikas?visu sapirksiet?
Vecs 03.07.2012, 22:14   #60
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
Es ar Karlix būsim - piektdien vakarā
Zupai - kartupeļus, burkānus paņemšu no dārza, pārējo tad tie kas iepērkas saorganizē
P.S. kas jāņem līdzi no paikas?visu sapirksiet?
Jūs bez bērna?

Mēs visi trīs būsim!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:27.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club