The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kurā datumā tu vēlētos pasākumu?
07.07.-08.07. 4 15.38%
14.07.-15.07. 10 38.46%
Man der abi varianti 12 46.15%
Nobalsoja: 26. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 11.06.2012, 01:34   #1
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot Vasarā ietusēt 2012

NU ko laiks skrien vēja spārniem un drīz jau Jūlijs. Tad nu šogad arī piedāvāju iespēju visiem pavadīt kopīgu atpūtu "Unģēnos" - Salacgrīvas novadā.

Pasākuma datums 14.07.-15.07. Ierašanās jau no 13.07 vakara.

Kopējā izbraukšana no Rīgas: 13.07.2012. 21:00. Starta iela 7

atrašanās vieta kartē: https://maps.google.lv/maps?q=Un%C4%...eritorija&z=10

Līdzi jāņem teltis,brīvā laika ekipējums un labs garstāvoklis.

Braucēji:

Affe
Juraans + 1
Evilruncha+Jolanta
Cobra
Krabpeople
Margots, sieva, siikaa un liidzbrauceejs
Karlix + Evucite
Hakers + Liene + mazais bandīts
Ilgmārs + Nika + 2 mazie bandīti
Students + Anita
Smaicha, Holo,Madis,+1na
SciroccoGTX,Zane,+1 bandīts
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!

Pēdējo reizi rediģēts Evilruncha, 09.07.2012 plkst 16:57.
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 11.06.2012, 01:37   #2
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Cikos plānojam ierašanos - 5dienas vakars vai 6dienas rīts?
Vecs 11.06.2012, 01:39   #3
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

domaju 5dienas vakars vienigi es jau nu būšu vēlais viesis, jo man tomēr no otra jūras krasta

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 11.06.2012, 10:32   #4
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
domaju 5dienas vakars vienigi es jau nu būšu vēlais viesis, jo man tomēr no otra jūras krasta
man kaut kā līdzīga situācija, pieņemu ka 5dienā būs man jāstrādā līdz 23.00 vai pat vel nedaudz ilgāk.
Vecs 11.06.2012, 10:35   #5
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Sasodits, mums uz kazam 07.07 ...
Parceljam vienu nedelju pirms vai vienu peec?
Vecs 11.06.2012, 10:38   #6
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Es par piektdienas vakaru, lai sestdien vēl var +- atkopties.

Vecākiem ar bērniem būs exstras?
Vecs 11.06.2012, 10:55   #7
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers

Tu domaa bernu aukli, kas pieskatiis siiko, kamer vecaki dosies romantiskaa pastaigaa?
Vecs 11.06.2012, 11:13   #8
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Tu domaa bernu aukli, kas pieskatiis siiko, kamer vecaki dosies romantiskaa pastaigaa?
Arī.
Vecs 11.06.2012, 11:56   #9
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

domajams,ka mes ar Holo tiktu- mums pedeja atvalinajuma nedela tad
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 11.06.2012, 15:02   #10
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Hmm... man jau ar takaa gribeetos aizbraukt... jaapaštuko...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2012, 00:10   #11
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Tā kā personīgi man mēneša sākums vēl nav kartīgi izplānots,tad piedāvāju jums izvēlēties,kurā nedēļas nogalē jūs varētu piedalīties ballītē.
Vecs 12.06.2012, 00:11   #12
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers

JA tu domā mājiņu,tad Jā.Aukli gan variet droši meklēt paši
Vecs 12.06.2012, 00:20   #13
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es domāju ka datums jau ir izlemts bet man der visi varianti, jo vai nu pirms atvaīnājuma vai pēc
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2012, 00:23   #14
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

no 14.julija lidz 15.julijam ir Salacgrivas svetki ja nemaldos
pagasgad ari bijam taja laika
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2012, 00:47   #15
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no smaicha
no 14.julija lidz 15.julijam ir Salacgrivas svetki ja nemaldos
pagasgad ari bijam taja laika
jā 14.07.-15.07. ir jūras svētki.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:50.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club