The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kad atzīmēsim kluba 8-to Dzimšanas dienu?
12.02.2011 4 15.38%
19.02.2011 5 19.23%
jebkurā no datumiem ("man poh") 17 65.38%
Nobalsoja: 26. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Slēgta tēma

Tēmas opcijas
Vecs 03.01.2011, 09:40   #46
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Kas ar aptauju notika

nekas

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā  
Vecs 03.01.2011, 10:23   #47
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man jebkurš datums der.
affe nav forumā  
Vecs 03.01.2011, 13:47   #48
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Nokavju,stulbie alkni jau pieteics
shity
Vecs 06.01.2011, 12:32   #49
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Man der jebkurš datums, domājams ka arī būšu
Eddza nav forumā  
Vecs 06.01.2011, 20:42   #50
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Man der jebkurš datums, domājams ka arī būšu
beidzot iedzersim arī ar tevi
Vecs 06.01.2011, 21:16   #51
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Skatos ka balsošana iet strupceļā
par 12-to datumu nobalsojuši 4 cilvēki, bet par 19-to 3
kaspara,Romat4a, EMSY un Vanaga balsus es neskaitu,jo viņi beigu beigas uzrakstīja, ka var jebkurā no datumiem
Vecs 06.01.2011, 21:20   #52
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es jau ar teicu ka manu balsi varētu neskaitīt pie 19. datuma.
Un domājams ka arī es būšu
Vecs 06.01.2011, 21:38   #53
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
beidzot iedzersim arī ar tevi
Jāatrisina jautājums ar transportu lai var pilnvērtīgi atpūsties
Eddza nav forumā  
Vecs 06.01.2011, 22:06   #54
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Skatos ka balsošana iet strupceļā
par 12-to datumu nobalsojuši 4 cilvēki, bet par 19-to 3
kaspara,Romat4a, EMSY un Vanaga balsus es neskaitu,jo viņi beigu beigas uzrakstīja, ka var jebkurā no datumiem

savu balsi jau esmu pārmetis uz "man poh.."

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā  
Vecs 07.01.2011, 07:34   #55
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Es jau ar teicu ka manu balsi varētu neskaitīt pie 19. datuma.
Un domājams ka arī es būšu
nu tad par 19-to tikai 2 cilvēki nobalsojuši
Vecs 07.01.2011, 07:35   #56
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
savu balsi jau esmu pārmetis uz "man poh.."
Vecs 07.01.2011, 07:36   #57
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Jāatrisina jautājums ar transportu lai var pilnvērtīgi atpūsties
jā, to vajag atrisināt
Vecs 07.01.2011, 10:48   #58
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Jopcik, būtu palaidis garām
Es piesakos uz : man vienalga kad, būšu noteikti
Vecs 07.01.2011, 11:01   #59
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Mans ar visām četrām par 19-to. 12-tajā nebūšu LV.
Vecs 07.01.2011, 11:38   #60
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Mans ar vism etrm par 19-to. 12-taj nebu LV.
+1 jo 12 ir rallis un man labakajs 4oms brauc no UK un Jurrans ar netiek 12 ta ka ceru uz 19

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:25.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club