The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pērk/pārdod auto
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 05.02.2010, 14:42   #16
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: 3.0 BiTurbo Diesel
Ziņas: 390
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto

Bankrots..
Vecs 06.02.2010, 11:46   #17
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Jā pāris gadus atpakaļ Corrado par šādām cenām nebija pat tuvumā, Līvānos nojātu rado nopirku par 1,5kLVL ar 2.0 motoru i to čalis lauzās ... Tagad skaties VR6 pat zem 1k LVL.
Vecs 06.02.2010, 12:38   #18
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

es domāju tieši to pasu es savējo pirku 4 gadi atpakaļ pa 2500EUR ar beigtu sajūgu un pusasi
Vecs 06.02.2010, 14:07   #19
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Un es savu pa 1200ls 2 gadi atpakaļ pilnigi nolaistu
Vecs 06.02.2010, 14:16   #20
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Un Holo rado man arī virs 3k LVL izmaksājaq, kaut arī gan interjers, gan exterjers prasīs daudz ieguldījumu... Bija citi laiki, citas iespējas, tagad naudas vērtība cita.

Pēdējo reizi rediģēts sebs, 07.02.2010 plkst 00:28.
sebs nav forumā   Citēt
Vecs 06.02.2010, 14:41   #21
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 667
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Par stuku vai divam tapat perfektu koptu, originalu rado nenopirksi. Man pat tadu negribetos braukt skatit. Pats avu 94 gada pa 3000 eur pirku. Un ari ir talu no ideala.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 07.02.2010, 00:29   #22
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc
Par stuku vai divam tapat perfektu koptu, originalu rado nenopirksi. Man pat tadu negribetos braukt skatit. Pats avu 94 gada pa 3000 eur pirku. Un ari ir talu no ideala.
Tagad vec'it citas cenas, t'adus bol'idus var iepirkt par smiekl'ig'am naud'am ka prieks, tikai nevienam naudas nav.
Vecs 07.02.2010, 02:08   #23
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Sarry ar off topic bet, pec augstak izlasita sapratu, ka es esmu viens no tiem kam iznaca nopirkt corrado pa 2100 eiro bez problemam vispar. (1.5 gadus atpakalj)
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 08.02.2010, 13:38   #24
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es trīs gadi atpakaļ, savu pirmo corru ar paņēmu pa 700Ls...
Protams, tālu no ideāla, bet ar pusdzīvu G60
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 08.02.2010, 13:46   #25
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/jcbon.html

Kurš tad šito tirgo...?
Vecs 08.02.2010, 13:54   #26
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
labs jaunā tipa salons
Vecs 08.02.2010, 15:49   #27
Artūrs Vējiņš
Lietotājs

Artūrs VējiņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2008
Dzinējs: VR6
Ziņas: 220
Artūrs Vējiņš .Neitrāls
Noklusējot

Es savu pirmo G60 labaa staavoklii arii pa 3000 euro, bet VR6 daargaak sanaaca... daudz daargaak....
Vecs 15.02.2010, 23:50   #28
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Šodien biju apskatīties šo modeli dzīvē. Secinājums, tīrākās šausmas!! Man gribējās tam īpašniekam ielikt pa smadzeni, kur tad tā var tik labu mašīnu sačakarēt... Autiņš ir bijis sists un ir salikts pēc tam no vairākiem kopā, tur durvis mainītas, buferis mainīts, spārns mainīts. Tas vēl mošk būtu sūds, bet mašīna ir nokrāsota visa, tjip matēta, bet ar kkādu baloniņu, vienkārši brutāli pārpūsta! Žiguli ar pindzeli varētu labāk nokrāsot nekā tur tas Rado bij sakrāsots. It kā jaunā tipa salons, bet nu arī novazāts viss, sadirsts. Tālāk motors... iedarbināja, bail palika ja godīgi... Grab un klab, mironis krakšķ, kādreiz ir bijusi gāzes iekārta virsū(gofrā caurums nenosakāmas izcelsmes un korķis pakaļā, spārnā), tad praktiskais latvietis ir ar kkādiem hermētiķiem utt to gofru sapičkājis, kā arī pie ieplūdes kolektora tā gofra(nu šprices gumija vai nu kā viņu sauc), ir bijusi saplīsusi, un arī, hermētiķis vairumā ņemts talkā.(pieļauju, ka tas motors ir pilns ar sūdiem, ja reiz tā remontē). Vēl, pats labākais man patika izpūtēja aizmugurējais bundulis... nebij īsti derējis, džeki brutāli paņēmuši un bamberi sazāģējuši, palielinājuši vietu

Vienvārdsakot tīrās šaumsas tas auto ir! Biju dikti vīlies aizbraucot, jo iztērēju gan savu laiku, gan naudu, gan arī nervus bišk :p

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 16.02.2010, 00:16   #29
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Es saprotu, man pij pilnīgi identiska situācija
Vecs 16.02.2010, 13:40   #30
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Šodien biju apskatīties šo modeli dzīvē. Secinājums, tīrākās šausmas!! Man gribējās tam īpašniekam ielikt pa smadzeni, kur tad tā var tik labu mašīnu sačakarēt... Autiņš ir bijis sists un ir salikts pēc tam no vairākiem kopā, tur durvis mainītas, buferis mainīts, spārns mainīts. Tas vēl mošk būtu sūds, bet mašīna ir nokrāsota visa, tjip matēta, bet ar kkādu baloniņu, vienkārši brutāli pārpūsta! Žiguli ar pindzeli varētu labāk nokrāsot nekā tur tas Rado bij sakrāsots. It kā jaunā tipa salons, bet nu arī novazāts viss, sadirsts. Tālāk motors... iedarbināja, bail palika ja godīgi... Grab un klab, mironis krakšķ, kādreiz ir bijusi gāzes iekārta virsū(gofrā caurums nenosakāmas izcelsmes un korķis pakaļā, spārnā), tad praktiskais latvietis ir ar kkādiem hermētiķiem utt to gofru sapičkājis, kā arī pie ieplūdes kolektora tā gofra(nu šprices gumija vai nu kā viņu sauc), ir bijusi saplīsusi, un arī, hermētiķis vairumā ņemts talkā.(pieļauju, ka tas motors ir pilns ar sūdiem, ja reiz tā remontē). Vēl, pats labākais man patika izpūtēja aizmugurējais bundulis... nebij īsti derējis, džeki brutāli paņēmuši un bamberi sazāģējuši, palielinājuši vietu

Vienvārdsakot tīrās šaumsas tas auto ir! Biju dikti vīlies aizbraucot, jo iztērēju gan savu laiku, gan naudu, gan arī nervus bišk :p
Pag šito man šķiet es oktobrī biju piebraucis skatīties Ziepniekkalnā, netālu no veikala Fans, piebraucu apskatījos, pat neizbraucu, jo interese uzreiz noplaka, bet īpašnieks "praktiskais latvietis" bija krievvalodīgais.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:16.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club