The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Citi pasākumi (ārzemēs)
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.01.2012, 15:15   #1
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot Starptautiskie pasākumi, kur mēs piedalāmies.

Vai kāds domā piedalīties Polijas pasākumā?
Vai kādā citā?
Vecs 25.01.2012, 16:59   #2
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nezinu kā būs ar naudiņām, un vai rocco būs gatavs.

ja būs gan viens gan otrs, domāju ka varētu aizbraukt, nu protams, ja vēlkāds brauc.
Vecs 25.01.2012, 17:23   #3
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
nezinu kā būs ar naudiņām, un vai rocco būs gatavs.

ja būs gan viens gan otrs, domāju ka varētu aizbraukt, nu protams, ja vēlkāds brauc.

Es gribu uz kādu starptautisko aizbraukt.
Vecs 25.01.2012, 19:56   #4
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Vai ir vēl kāds, kas grib uz Poliju?
Ilgmār, kas ar VW FEST UA? Kāds uz šo dosies?
Vecs 25.01.2012, 20:29   #5
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Es pieļauju iespēju, ka braukšu uz Poliju
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 25.01.2012, 20:36   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Gribās jau uz abiem, bet vai tiks uz abiem, diez vai (naudas drukāšanas mašīnitei krāsa beidzas )

principā 50/50, nav tā ka uz kādu no šiem pasākumiem vairāk gribētos.Polijā jau būts un zinu ko apmēram gaidīt (galva jau bija, kārba jau lūza... ) bet uz VW FEST 2012, nezin ko gaidīt. Cik dzirdēju 2011 bija superigs pasākums (ar VW sponsoru), 2010 nekasīpaš un laikam pirmaisviņu VW FEST.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.01.2012, 20:42   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Es gribu uz kādu starptautisko aizbraukt.
Tevi interesētieši Starptautisks Scirocco vai vnk Starptautisks ?
Vecs 25.01.2012, 20:56   #8
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Haker,man jau liekas ka tev ar tavu auto interesantāk būs VW Festā bet Polijā arī interesanti ir. Piedāvāju sagaidīt pasākuma programmu ar dalības maksu no Polijas un tad pieņemt lēmumu braukt uz turieni vai nē Pagajušo gad Poļos bija paliela dalības maksa
Vecs 26.01.2012, 09:34   #9
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Man principā vienalga, starptautisks Scirocco vai vnk Starptautisks. Galvenais kaut kur aizlaist, lai var redzēt ne tikai LV auto dzīvajā.
Kā saka NIKA, pagaidīsim programmu un maksas.
Vecs 26.01.2012, 18:12   #10
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es arī gribu un braukšu uz arzemem, piebiedrošos kompānijai, jo vienam pašam nasv interesanti
Vecs 26.01.2012, 21:35   #11
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Man principā vienalga, starptautisks Scirocco vai vnk Starptautisks. Galvenais kaut kur aizlaist

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Es arī gribu un braukšu uz arzemem, piebiedrošos kompānijai, jo vienam pašam nasv interesanti

Forši, kopā daudz jautrāk
Vecs 28.01.2012, 21:37   #12
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.07.2011
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 920
klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jautajums kuros datumos kas notiks es ar veletos aizlaist kaukur, izskatas ka mans sizitis varetu jau but gataus uz februara beigam vai marta sakumu
klaidonis nav forumā   Citēt
Vecs 28.01.2012, 22:27   #13
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no klaidonis
jautajums kuros datumos kas notiks es ar veletos aizlaist kaukur, izskatas ka mans sizitis varetu jau but gataus uz februara beigam vai marta sakumu
http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=5639
Vecs 29.01.2012, 17:42   #14
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.07.2011
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 920
klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es to4 uz poliju gribesu braukt
klaidonis nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:02.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club