The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 22.08.2014, 01:00   #46
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
ar KE-jetu dari tā - paņem noliec uz zemes pārbrauc viņam 2reiz pāri, tad padauzi ar lielu lielu āmuru, un tad ar autogēnu svilini viņu kamēr pāri nekas vairs nepaliek.
Es laikam vēl dzīvoju leiputrijā un ceru, ka man viss aizies
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2014, 01:08   #47
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Es laikam vēl dzīvoju leiputrijā un ceru, ka man viss aizies
tev ir K vai KE.?
Vecs 22.08.2014, 01:20   #48
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
tev ir K vai KE.?
KE ar zondi
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2014, 12:59   #49
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

hmm es savam varēt uzlikt, bet slinkums visu to meklēt
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2014, 23:12   #50
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nekas, dzīve, tāpat ka visus citus piespiedis to darīt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2015, 02:14   #51
ozols.
Jauniņais

Reģistrācija: 23.03.2014
Ziņas: 9
ozols. .Neitrāls
Noklusējot

Varbūt kādam ir kāda ideja, kas varētu būt pie vainas.
G60 vadība uz 16v. Pārlej degvielu, sveces ātri vien aizmet. Sprauslas 205 cm3, tosola temp. devējs jauns, zonde ir mēģināta cita, spiediens 4 bar.
ozols. nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2015, 02:19   #52
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

co potenciometra regulējums vai nu droseles gala slēdži.
krabpeople nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2015, 02:46   #53
ozols.
Jauniņais

ozols. .Neitrāls
Noklusējot

Ai piemirsu, droseli arī biju citu izmēģinājis. Drosele ar gala slēdžiem.
Vecs 22.06.2015, 03:10   #54
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakuma trubiņas pārskati vai veselas un ir pareizajās vietās, itsevišķi to kas aiziet uz kompi...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2015, 13:36   #55
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cik vadi droseles slēdzim.? Ja 3 un viss stradā tad pārbaudi co regulāciju.
Vecs 22.06.2015, 13:51   #56
ozols.
Jauniņais

ozols. .Neitrāls
Noklusējot

Vakuums no kompja uz droseli, otrs no droseles uz vakumņiku aiz pretvārsta, degvielas spiediena regulat. arī uz vakumņiku aiz pretvārsta. Ja tā ir pareizi, tad ar vakuuumu arī visam jabūt kārtībā.
Droselei 3 vadi. Kā pārbaudīt co?
Vecs 22.06.2015, 14:35   #57
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

co potenciometram mēra starp 1 un 3 pinu pretestība. Jābūt, apmēram, no 400 - 600 omiem
krabpeople nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2015, 19:58   #58
ozols.
Jauniņais

ozols. .Neitrāls
Noklusējot

Pretestība turās 400 - 600 omu robežās. Takā arī tur laikam nebūs vaina.
Vecs 22.06.2015, 20:38   #59
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Droseli izpīkstināji, mikro slēdži strādā.?
Ja jau viss ir kārtībā tad jau kompis laikam beigts būs.
Vecs 22.06.2015, 21:46   #60
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Ja esi no Rīgas varu iedot kompi paprovēt.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 03:55.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club