The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.10.2012, 13:25   #76
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.04.2012
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 68
KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man to maliņu jau nebij, jo kkad jau bija mainīts, šajā jautājumā nevarēsu palīdzēt

Logu es pirku, kad pārbrauc pāri saliniekam, tad kresajā pusē ir stiklu kantoris, tur arī ir līme un visādas gumijas, ko var pieķīmiķot ja sačakarē org plastmasas

Ok, paldies
KristapsK nav forumā   Citēt
Vecs 09.10.2012, 15:39   #77
TheMagicRukis
Lietotājs

TheMagicRukisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2011
Ziņas: 255
TheMagicRukis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Ja abas nav kreisās pats var nomainīt Pats stikls bij pa ~35ls, plus līme(2x), attaukotājs, tās jau ir individuālas izmaksas... Tikai līstes ap logu nesačakarē, tās ir deficīts
es jelgava ieliku pa 65ls tripleksaa tikai vinjiem labakais ir stavet klat un skatities ko vini tada. vnk tur dzamshuti stradaa
Vecs 09.10.2012, 15:59   #78
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,716
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no TheMagicRukis
es jelgava ieliku pa 65ls tripleksaa tikai vinjiem labakais ir stavet klat un skatities ko vini tada. vnk tur dzamshuti stradaa
Pareizāk būtu šādi:

Es Jelgavā ieliku par 65Ls "Tripleksā", tikai viņiem jāstāv klāt un jāskatās ko dara. Tur "džamšuti" strādā.

Vecs 09.10.2012, 16:48   #79
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no TheMagicRukis

Es turpat liku Passat'am - stikls jau neko, bet, kā teicu, mašīna bija pilna ar stikliem, un vertikālā gumija bija sabojāta

Paldies, mēģināšu kaut ko domāt!
Vecs 06.11.2012, 00:09   #80
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Izgaaju skati ar otro reizi

Pirmo reizi piekasiijaas par paaraak skalju izpuuteeju (98dB) un atgaazeem (CO2 tukshgaitaa - 10.69% ). Patiikams paarsteigums, ka nekas vairaak taads nopietns nebija!

Ir nepiecieshamas arii sekojoshaas detaljas (atvainojos par bilzhu kvalitaati - pie rokas bija tikai Nokia):

1. Kronshteins, kas skruuveejas pakaljaa tam iepluudes blokam, kas notur gaazes trosiiti poziicijaa:

2. Ventilaatora aizsargplastmasas stiprinaajumi - tas viens man noluuzis, nevaru pieskruuveet to plastmasu vairs:

3. Aizmugureejaa stikla tiiriitaaja plastmasas uzmava, kas teemee shkjidrumu uz stikla, nevis paari mashiinai:

Vecs 16.12.2012, 19:38   #81
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Vakar braucot no Jelgavas uz Dobeli tika nedaudz apskādēts auto

Situācija īsumā - pūta baigais arktiskais vējš, dēļ kura šoseja bija pārvērtusies bezceļā un neviens to nebija pacenties notīrīt. Braucot virzienā uz Dobeli, metri 200-300 pēc pagrieziena uz Glūdu mašīnu sanesa un tik tikko nenolidoju no ceļa. Paliku ar purnu uz šoseja pusi, pakaļa principā grāvī (sniegs bija tik dziļš, ka grāvis aizputināts). Tā rezultātā nedaudz atrauts bampers un sasita kreisā lampa.

Paldies garāmbraucošajam Toyota vadītājam, kurš "izraustīja" mani ārā!
Vecs 16.12.2012, 19:42   #82
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Tā kā tiek krāts R32 motoram, kas redzams ss'ā, nekādi citi lieli darbi un nedarbi nav bijuši..

Vienu brīdi motors bija pazudis no sludinājumiem un tad atkal parādījās - varbūt kādam ir uzpeldējusi kāda informācija par to motoru?
Vecs 16.12.2012, 19:58   #83
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Vakar braucot no Jelgavas uz Dobeli tika nedaudz apskādēts auto

Situācija īsumā - pūta baigais arktiskais vējš, dēļ kura šoseja bija pārvērtusies bezceļā un neviens to nebija pacenties notīrīt. Braucot virzienā uz Dobeli, metri 200-300 pēc pagrieziena uz Glūdu mašīnu sanesa un tik tikko nenolidoju no ceļa. Paliku ar purnu uz šoseja pusi, pakaļa principā grāvī (sniegs bija tik dziļš, ka grāvis aizputināts). Tā rezultātā nedaudz atrauts bampers un sasita kreisā lampa.

Paldies garāmbraucošajam Toyota vadītājam, kurš "izraustīja" mani ārā!
Tev paveicās! Nākamreiz, kad brauc uz Dobelis pusi pa to ceļu, pasties kreisajā malā, pameklēt zīmi 70 km/h. Ja izkāpsi un pameklēsi apmēram tai vietā, kur vajadzētu būt, atradīsi, zem sniega apraktu , kā arī dažas citas lietas no manas mašīnas.
Principā man bija tieši tāda pati situācija vakar, tikai vējš un rises uz sapūstā sniega noveda mani ar grāvī un 100 - 150 m pirms glūdas krustojuma. Kad mani vilka ārā, vēl viens opel asta tika sanest un otrā pusē pretī manai mašīnai grāvī ieslīdēja. To vispirms izvilkām, un tad mani. Pateicos tam džipa vadītājam.
Vecs 16.12.2012, 20:22   #84
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face
Tev paveicās! Nākamreiz, kad brauc uz Dobelis pusi pa to ceļu, pasties kreisajā malā, pameklēt zīmi 70 km/h. Ja izkāpsi un pameklēsi apmēram tai vietā, kur vajadzētu būt, atradīsi, zem sniega apraktu , kā arī dažas citas lietas no manas mašīnas.
Principā man bija tieši tāda pati situācija vakar, tikai vējš un rises uz sapūstā sniega noveda mani ar grāvī un 100 - 150 m pirms glūdas krustojuma. Kad mani vilka ārā, vēl viens opel asta tika sanest un otrā pusē pretī manai mašīnai grāvī ieslīdēja. To vispirms izvilkām, un tad mani. Pateicos tam džipa vadītājam.

Johaidī, tad jau tas ceļš vakar daudziem sagādāja problēmas! Pēc tam, kad mani izvilka un turpināju braukt, pa ceļam uz Dobeli bija vēl divas saslīdējušas un iestrēgušas mašīnas. Braucot atpakaļ uz Jelgavu ceļš bija itkā notīrīts, bet viena mašīna vienalga kārpījās no grāvja laukā.
Vecs 16.12.2012, 21:28   #85
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,127
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Džipa vadītājiem tagad daudz darba laki ka sīkas problēmas, vienmēr jāatceras ka varēja būt sliktāk
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 16.12.2012, 22:52   #86
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Par R32 dzinēju vari painteresēties pie lietotāja "Baizelis". Viņam +/- pazīstams pārdodot to dzinēju un varu mazliet pačukstēt, ka ja labi ar viņu sarunātu, tad pavisam iespējams no tā cipara kas ir ss.lv sludinājumā pāris simti nokristu nost
P.s. visa vadība protams jātaisa pašam
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 16.12.2012, 23:15   #87
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Njumm Jelgavas soseja ar vakar bija traģiska , puta drausmiigs veejsh un auto visu laiku vaidzeja piestuureet lai tureetos uz ceļa Visi vilkaas pa pirmo josluuz 80 kmh, otraa bija pieputinaata , visiem leniiteem praatiigi paripinaajos garām, bet jaa man Ir Riktīgas ziemenes, nevis M+S kakas Bet njum Tagad gan jaabrauc prātīgi, jo ceļu uztureetaaji maigi izsakoties ne suda nedara lietas labā
Vecs 14.04.2013, 11:28   #88
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Sen te nekas nav ierakstīts.

Autiņš pēc ziemas stāvēšanas atdzīvināts - jauns aķītis, uzlikti vasaras ripuļi, nomainīts tosols, eļļa, logu šķidrums.. un ieliets 95 MILES

Nesezonas laikā savests kārtībā motors - atrisināta eļļas zušanas problēma, nomainītas visas siksnas, tai skaitā arī rullīšī un viss tas dzelzs korpuss.

Visā visumā mašīna pa ziemu maksimāli taupīta un sataisīta.
Vecs 14.04.2013, 11:37   #89
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Jautājums par rokturiem.

Pēc stāvēšanas plastmasa laikam bija galīgi trausla palikusi un sanāca noplēst rokturi.

Zinu, ka no B3 Passātiem var ko pieķīmiķot, bet ar to nekas nesanāca - neatbilst ļipiņas, kas cilā aizslēga knopku un tā, kas atver durvis - Pasātiem tās ir otrādi.

Bodē painteresējos, cik maksātu jauna rezerves daļa - 48 Ls. Nedaudz par sālītu.

Droši vien neesmu pirmais, kas ar šo problēmu saskaras. No kādiem autiņiem vēl ir mēģināts likt šos rokturus?
Vecs 14.04.2013, 17:57   #90
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

b3 roktu der, man pašam stāv šadi. Vienkārši tiem jābūt no aizmugurējām durvīm, un ķepiņu kura atver durvis, drusku jāpielok uz augšu.
Romat4 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club