The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 03.06.2011, 23:41   #1
Achuks

Ziņas: n/a
Noklusējot Corrado Vājības

Sveiki, man ir doma iegādāties Corrado...
Vēlējos uzzināt kādas ir Corrado klasiskās problēmas, vājības un mīnusi...
Varbūt kāds ar pieredzi var nedaudz man to lietu apskaidrot!
  Citēt
Vecs 04.06.2011, 01:39   #2
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Achuks
Sveiki, man ir doma iegādāties Corrado...
Vēlējos uzzināt kādas ir Corrado klasiskās problēmas, vājības un mīnusi...
Varbūt kāds ar pieredzi var nedaudz man to lietu apskaidrot!

Lielākais mīnus ir dārgās virsbūves un optikas daļas, kuru šrotā tik pat kā nav.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 04.06.2011, 15:49   #3
Achuks

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc
Lielākais mīnus ir dārgās virsbūves un optikas daļas, kuru šrotā tik pat kā nav.

Skaidrs bet vai ir kādas konkrētas lietas, kuras sagādā problēmas visiem Corrado?
Kas visiem vienmēr noplīst vai jāmaina ?
  Citēt
Vecs 04.06.2011, 16:54   #4
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Achuks
Skaidrs bet vai ir kādas konkrētas lietas, kuras sagādā problēmas visiem Corrado?
Kas visiem vienmēr noplīst vai jāmaina ?
Kādu Corrado tu domā pirkt? VR6, G60 vai 2l? Katram dzinējam noteikti ir savi mīnusi, tiesa gan par 2.0l dzinēju es nevaru neko pastāstīt.
Kā jau normunc teica, lielākās problēmas sagādā virsbūves detaļas. Corrado virsbūves raksturīgākās slimības varētu būt: plaisājošie miglas lukturi un durvju rokturu plīšana, vēl esmu dzirdējis, ka dažiem ir problēmas ar lūkām, bet es neesmu ar to saskāries.
Ar Corrado braucu tikai gadu, tapēc citi noteikti varēs pastāstīt vairāk, bet man gada laikā (tfu tfu tfu) nekas briesmīgs nav noticis. Svarīgi ir pievērst uzmanību sīkumiem. Ar ieslēgtiem miglas lukturiem lietaisnā laikā un cauri peļķēm nebraucam, durvju rokturu mehanismu iztīram no putekļiem un neatstājam sausu un problēmām nevajadzētu būt
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 04.06.2011, 19:55   #5
Achuks

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Kādu Corrado tu domā pirkt? VR6, G60 vai 2l? Katram dzinējam noteikti ir savi mīnusi, tiesa gan par 2.0l dzinēju es nevaru neko pastāstīt.
Kā jau normunc teica, lielākās problēmas sagādā virsbūves detaļas. Corrado virsbūves raksturīgākās slimības varētu būt: plaisājošie miglas lukturi un durvju rokturu plīšana, vēl esmu dzirdējis, ka dažiem ir problēmas ar lūkām, bet es neesmu ar to saskāries.
Ar Corrado braucu tikai gadu, tapēc citi noteikti varēs pastāstīt vairāk, bet man gada laikā (tfu tfu tfu) nekas briesmīgs nav noticis. Svarīgi ir pievērst uzmanību sīkumiem. Ar ieslēgtiem miglas lukturiem lietaisnā laikā un cauri peļķēm nebraucam, durvju rokturu mehanismu iztīram no putekļiem un neatstājam sausu un problēmām nevajadzētu būt

Nu tas protams...Jākopj ir jebkurš auto...Es tākā planoju VR6 ņemt...
  Citēt
Vecs 05.06.2011, 19:54   #6
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tad Daugavpils VR6 būtu way to go ! Protams ja ir divas pakas latu.
Vecs 09.06.2011, 00:10   #7
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Tad Daugavpils VR6 būtu way to go ! Protams ja ir divas pakas latu.
Viņš ir atgriezies! http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/bhdko.html domāju, ka pa 1800 var dabūt, ņemot vērā to, ka pēdējā gada laikā cena ir kritusi, ja nemaldos, tad par 800Ls. Cilvēks tomēr grib tikt no viņa vaļā.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:06.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club