The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.12.2016, 02:36   #526
Batux
Lietotājs

BatuxLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2010
Dzinējs: Abf +2x weber 45
Ziņas: 270
Batux .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VRsick
Padalaties lūdzu ar informāciju par salona skaņas izolācijas izmantošanu. Cik daudz vajag (m²)? Kādu labāk izmantot?
Domāju likt līmējamo porolonu durvīs un virsbūves daļās. Neko smagu negribu likt.

Vēl varbūt kādam ir Corrado vadu shēmas. Jāpaplosās arī pa tiem. Motora pravotka nav svarīga.
Es domaju busiņu izlimet ar šadu.Biju ievertet dzivaja ir uz vietas.Liels + ir tam ka nevajag pirkt obligāti ruli (griež pets izmeriem) nu kautka ta .Tads geto letais variants
https://buvniecibas-abc.lv/prece/apk...2-rull-paslim/
Batux nav forumā   Citēt
Vecs 19.12.2016, 10:48   #527
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vadu shēmas man ir diezgan daudz. Atsūti e-pastu un nosūtīšu.
Savam ex Corrado lietoju līmējamo pretvibrācijas bitumu + durvīm liku šādu izolāciju http://www.aux.lv/lv/skau-izolcijas-...solator-6.html Varbūt tev interesē šāds varinats..
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 19.12.2016, 11:08   #528
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nekādā gadījumā neliec paralonu durvīs vai uz grīdas, respektīvi vietās kur tiek mitrums, viņš piesūksies un būs mačalka, kas pūdēs mašīnu

Neesu atradis, ka būtu kkas labāks par STP veidīgajām bituma loksnēm, kur jau no rūpnīcas ir bijis uzlīmēts kkas līdzīgs, silti iesaku tur izlīmēt ar kko līdzīgu, savādāk grbēs kā kondzervu buņdž

Te vari palasīt, cik man aizgāja un kā es izlīmēju

http://www.scirocco.lv/forum/showthr...t=3032&page=21
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 19.12.2016, 14:41   #529
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

izskatās labs variants, tikai biedē tas ka varētu salasīties paliels svars. Cik sanāca aptuveni svars tam visam pakojumam?
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 19.12.2016, 16:12   #530
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Redz skaņa ir tāda dīvaina lieta, lai izolētu skaņu nepietiek tikai ar viena veida materiālu.
Tas STP rullē Izlīmēta Impreza un Corrado. No konservu bundžas uzreiz salons pārvēršas klusā Mersedesā Vienīgi svars gan nāk klāt vismaz kādi 30kg, ja grib visu izlīmēt. Bet ja tev būs 500Zs, tad tos pāris kg nemaz nejutīsi
Vecs 19.12.2016, 17:35   #531
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja tu veco visu izplēs uz salīmē no jauna, tad pieaugums būs mazs, bet ja izlīmē pilnīgi visu tad būs krietni vairāk, cik, es nezinu, nebūvēju dragsteri lai par kg cīnītos

Tad jautājums ko Tu vēlies, klusu patīkam braukšanu vai vieglu kuzavu un piedalīties dragos?
Vecs 19.12.2016, 19:14   #532
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apē vai IC bija diezgan plašs skaņas un vibro izolāciju piedāvājums.
Vecs 20.12.2016, 01:34   #533
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies par info! Noderīgi.
Sapratu ka ar STP vibroizolāciju līmēju: durvis, arkas, spārnus un bagāžnieka daļas.
Ko likt grīdai?
jumtam (itkā mitruma nav, kondensāts.....)?
motortelpas ugunssienai (augsta temperatūra)?
Vecs 20.12.2016, 01:36   #534
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Tad jautājums ko Tu vēlies, klusu patīkam braukšanu vai vieglu kuzavu un piedalīties dragos? [/quote]

Pagaidām man izsaktās ka šī mašīna vispār nebūs braucama. Viss ciets, zems un nekomfortabls ikdienas lietošanai
Vecs 20.12.2016, 01:49   #535
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VRsick
Pagaidām man izsaktās ka šī mašīna vispār nebūs braucama. Viss ciets, zems un nekomfortabls ikdienas lietošanai
Izklausas pec Corrado
Vecs 20.12.2016, 10:49   #536
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Jumtu es izlīmēju ar mīgstu gumijotu materiālu un otru kārtu kkas līdzīgs paralonam, bildēs varēja redzēt. Ugunsienai es atstāju veco org materiālu, bet ir nopērkami pašlīmējišie, tie gan ir paplāni, vēl var aiziet uz šrotu un no kādas jaunas mašinas aiņemties un piegriest pēc savām vajadzībām.

Diemžēl LV ir jāpiedomā par sēdinājumu vai arī jāliek virsū pneimo, man itkā nav baigi nosēdināts, bet sākumā lūpu katru dienu strīķējās, un pagājušo gadu aimugures uzliku arī paspēju uzplēst...
Vecs 20.12.2016, 11:01   #537
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Jumtu es izlīmēju ar mīgstu gumijotu materiālu un otru kārtu kkas līdzīgs paralonam, bildēs varēja redzēt. Ugunsienai es atstāju veco org materiālu, bet ir nopērkami pašlīmējišie, tie gan ir paplāni, vēl var aiziet uz šrotu un no kādas jaunas mašinas aiņemties un piegriest pēc savām vajadzībām.

Diemžēl LV ir jāpiedomā par sēdinājumu vai arī jāliek virsū pneimo, man itkā nav baigi nosēdināts, bet sākumā lūpu katru dienu strīķējās, un pagājušo gadu aimugures uzliku arī paspēju uzplēst...
Kur Tu sūtiji stp izolāciju? un cena?
Vecs 20.12.2016, 16:32   #538
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Es no LV pirku, laika ss.lv atradu un cenu protams neatceros, meklēju lētāko, no ārzemēm neatmaksājās pirkt, pasta izdevumi bija lieli, pa cik viņa ir smaga.
Vecs 22.02.2017, 23:10   #539
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Padarbojos ap niekiem.
Kaut kas sanāca arī.

Taisīti no alumīnija. Var piestiprināt izurbjot konisku urbumu un iesēdinot 5mm skrūvi ar konisko galvu
Vecs 17.04.2017, 23:31   #540
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Varbūt varat pastāstīt kādam pareizi jabūt vadu slēgumam VW Audi elektriskās antenas modulatoram?

ir antenas vads, kuram paralēli iet vēl viens (barošana vai masa?)
un ir štekeris ar diviem izejošajiem vadiem (kur tie? Vienam jābūt lokam pakaļējajā stiklā.)
Vai var slēgties pie loga apsildes loka? Izmantot kā antenu? Vai drīzāk ieslēdzot apsildi kaut kas nokursies?
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club