The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.09.2013, 18:00   #346
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Vakar saņēmu keramikas sajūga disku (4tru spārnu- sachs racing) un spēcīgāku sajūga kurvi.
Liels paldies Rom4ikam!

Tā kā nekad man nav bijusi nekāda saskarsme ar keramiskajiem sajūga diskiem, biju pārsteikts par to cik plānas ir keramikas uzlikas. Cik biezām viņām jābūt jaunam diskam? Un kāds ir šo uzliku dilšanas "ātrums" salīdzinājumā ar stock disku. Tā ir taisnība, ka spararats ar kurvi ātrāk sadils nekā keramikas disks?
standarta sajuga disks parasti tiek mainits kad vins ir 6mm biezs, bet ar taadu biezumu vins pat vel neslid.
Vecs 16.10.2013, 01:00   #347
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Sanāca nedaudz paniekoties ar alumīniju. Lielāku konusu nevarēju iegūt, jo tad caurule sāka plīst.

Kanālu garums gan vēl ir tikai aptuvens. Lai būtu pareizi, kanāliem ir jāatšķiras par 89mm. Pētot citus projektus, nevien nav taisījis kanālus ar tik lielu atšķirību.

Vēl ir radies jautājums, kas nomoka prātu, cik lielu pārspiedienu varētu izturēt oriģinālie klaņi? Pie kāda pūtiena varētu sākt liekties banānā?
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 15.03.2014, 15:42   #348
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Dažas bildes no tā kas ir izdarīts:

Vecs 15.03.2014, 16:55   #349
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es ar sapņpju par to, ka kādreiz istabā varēšu skrūvēt

Kas ar iekšām, stock atstāsi?
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 16.03.2014, 13:32   #350
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Pagaidām jau nekas daudz netiek skrūvēts. Tikai tik cik salikts lai var vizuāli papētīt, piemērīt ieplūdnieku.
Esmu nopircis citu motoru, lai dabūtu kloķeni. Manējā bija jau padilusi un nedaudz sametusies.
Šāles pamatnieces Kolbenshmits, klaņiem ņemšu kaut ko labāku.
Custom made virzuļi.
Klaņus drīzumā pasūtīšu H veida.
Bez visādiem sīkumiem palielam tas arī iekšām ir viss.

Meklēju, kur varētu apmainīt vārstu vadīklas. Varbūt kādam ir kāds variants.
Vecs 16.03.2014, 16:11   #351
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Būs vien jābrauc uz Saldu!
http://autogalvuremonts.wordpress.com/ko-mes-daram/
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 16.03.2014, 18:34   #352
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Pagaidām jau nekas daudz netiek skrūvēts. Tikai tik cik salikts lai var vizuāli papētīt, piemērīt ieplūdnieku.
Esmu nopircis citu motoru, lai dabūtu kloķeni. Manējā bija jau padilusi un nedaudz sametusies.
Šāles pamatnieces Kolbenshmits, klaņiem ņemšu kaut ko labāku.
Custom made virzuļi.
Klaņus drīzumā pasūtīšu H veida.
Bez visādiem sīkumiem palielam tas arī iekšām ir viss.

tikai nomainīt.? sēžas piedzīsi pats.?
Vecs 16.03.2014, 20:34   #353
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Arī sēžām domāju, ka vajadzētu saslīpēt pareizos leņķus. Pats es to nevaru izdarīt.
Vecs 16.03.2014, 20:50   #354
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Arī sēžām domāju, ka vajadzētu saslīpēt pareizos leņķus. Pats es to nevaru izdarīt.
vajag novirpot vārstus, tad pēc vadīklu maiņas ar speciālām frēzēm vai kaut ko tam līdzīgu vajag piegrebt vārstu sēžas, pēc jaunajām vadīklām, un kad tas ir izdarīts, novirpotos vārstus vajag pieslīpēt pret sēžām. ja vēlies varu noskaidrot cik tas izmaksā pie viena motormeistara kurš taisija man 8v un 16v galvu. tas atrodas rīgā!
Vecs 16.03.2014, 21:14   #355
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

To es zinu kā tas ir pareizi jādara. Kā nekā par to esmu mācījies

Varbūt, ja vari, uzprasi lūdzu par aptuvenajām izmaksām.
Vecs 16.03.2014, 22:10   #356
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
To es zinu kā tas ir pareizi jādara. Kā nekā par to esmu mācījies

Varbūt, ja vari, uzprasi lūdzu par aptuvenajām izmaksām.
tikko pazvanīju, viņš teica ka parēķinās, rīt dos atbildi. tev 12 vārsti ja.?
Vecs 17.03.2014, 00:22   #357
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies!
Jā. Tikai 12
Vecs 15.04.2014, 00:47   #358
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Šovakar, pēc gandrīz kā gadu ilga pārtraukuma izbraucu atkal ar Corrado.
Ko varu teikt. Tas ir vienkārši KAIFS Mute smaida.
Paldies OZ!

Ļoti pietrūkst mana zaļā "sportinieka". Ceru ka kaut kad drīzā nākotnē arī es varēšu pats ar savu Corrado skaisti no krustojuma atvilkt, un klausīties kā pārmetoties blows motortelpā čivina!
Vecs 15.04.2014, 01:20   #359
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

motivācijai, lai neaizmirstas
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2014, 00:09   #360
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Biju ciemos pie Jāņa! Tas ko šis cilvēks dara savā koju istabiņā.. tas ir fantastiski! Lai izdodas viss iecerētais
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:18.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club