The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Scirocco MK3
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 04.10.2008, 22:23   #16
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,898
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
fotki.lv kaut ko čakarējās. Bildes ielādēšu rīt
mums arī tas pats, nevaram bildes ieladet

iemetiim tulit uz bildez.lv
Vecs 04.10.2008, 22:24   #17
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,897
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Es arī pievienojos Ilgmāra rakstītam organizācija bija tāda dīvaina bet kopsumma viss bija super It īpaši patika tas, ka kluba biedriem bija jābrauc pa zalīti un trotuariem paša Jomas ielas sākumā tieši policijas priekšā

Tik nākamreiz afterpartijam tik daudz gaļas nepirksim joprojam elpot smagi
Ari pievienojos bija ok, tik zel ka netiku uz apmalites pastavet!!
Par afterpary taisniba tik daudz galjas nevajag!
Vecs 04.10.2008, 22:24   #18
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Un kad esi liku Face apeest taas desas, tad nekaa, a tagad atkal jau eed
Es pec kadas pusstundas apskatishos, kas man ar bildem...
Ceru ka afterparty patika, tur domaju, ka varetu ari vel kadu reizi ko padarit, jo ar sedinatajiem auto var iebraukt
Vecs 04.10.2008, 22:24   #19
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Karlix, Tu esi nepārspējams Bilde vnk super
Vecs 04.10.2008, 22:25   #20
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Ceru ka afterparty patika, tur domaju, ka varetu ari vel kadu reizi ko padarit, jo ar sedinatajiem auto var iebraukt
nju vajag pagaidīt kamēr sakratās saku no pieredzes
Vecs 04.10.2008, 22:26   #21
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Es ir Artūrs. Es nav nekāds Kārlīts
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2008, 22:27   #22
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.04.2007
Dzinējs: G60
Ziņas: 246
RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

man ir policijas Corrado
RAgalja nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2008, 22:28   #23
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Es ir Artūrs. Es nav nekāds Kārlīts
Zinu, vnk iepriekš bija drukas kļūda
Vecs 04.10.2008, 22:28   #24
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAgalja
man ir policijas Corrado
Tikai migalkas ne tā stāv
Vecs 04.10.2008, 22:29   #25
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Zinu, vnk iepriekš bija drukas kļūda
Atmazkas! Noteikti aizmirsi kā mani sauc!
Vecs 04.10.2008, 22:30   #26
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Atmazkas! Noteikti aizmirsi kā mani sauc!
Varu nosaukt arī tavu uzvārdu un tel. nr. ja vajag
Vecs 04.10.2008, 22:30   #27
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Varu nosaukt arī tavu uzvārdu un tel. nr. ja vajag
Personas kodu utml
Vecs 04.10.2008, 22:32   #28
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Personas kodu utml
Tik dziļi nelienu
Vecs 04.10.2008, 22:32   #29
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,897
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
afterpartyis bija baigi labais!!
Vecs 04.10.2008, 22:33   #30
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,898
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
ha-ha, tas bija sīkums, salīdzinajuma ar Ragalju, kurš staveja pus metra attalumā no pieminekļa, zalē uz gajeju celiņa Un no malas šo visu veroja Jurmalas domes pārstavis viņam seja bija apmeram tāda -

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club