The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.06.2012, 11:23   #496
EnS
Lietotājs

EnSLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.08.2009
Dzinējs: karbūzis
Ziņas: 363
EnS .Neitrāls
Noklusējot

Rom4ika corra @dārzaugļu ielas pagalmā
EnS nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2012, 23:22   #497
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,415
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

TheMagicRukis priecājās par slapjo asfaltu pie 5ajām kojām
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2012, 23:28   #498
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,669
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Melna Corra uz Brīvībenes pie Elkora KM-13 laikam
Vecs 26.06.2012, 23:43   #499
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,743
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EnS
Rom4ika corra @dārzaugļu ielas pagalmā

tur man ir birojs (bāze)
Vecs 27.06.2012, 11:02   #500
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,678
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Kam ir turbokorāds ar numuru EN_**** un visādām uzlīmēm uz aizmugurējā sāna loga un vizinājās vakar Liepājā Precīzāk, Kurmājas prospekts.
p.s. slinkums pa forumu meklēt
Vecs 27.06.2012, 15:42   #501
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar redzēju, laikam maģisko rūķi, kad griezās iekšā dinazā, pie gaisa tilta Jelgavā. Šodien Jelgavā 9 pie lielā IKI redzēju gaiši pelēku corrado.
Vecs 28.06.2012, 22:31   #502
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,235
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pabūts ciemos pie Margota un savākta paciņa . Paciņa veiksmīgi nogādāta uz Gaujas ielu kur arī satikta banda Braucot prom no Gaujas ielas redzēts Cipruss, kurš pie Corrado stūres bij tik pašapmierināts, ka neredzēja ka es sveicinu viņu vicinot abas rokas
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 28.06.2012, 22:40   #503
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,128
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Pabūts ciemos pie Margota un savākta paciņa . Paciņa veiksmīgi nogādāta uz Gaujas ielu kur arī satikta banda Braucot prom no Gaujas ielas redzēts Cipruss, kurš pie Corrado stūres bij tik pašapmierināts, ka neredzēja ka es sveicinu viņu vicinot abas rokas
sry suudi notiek... ar ko tu brauci ar bulku dampi?
Vecs 28.06.2012, 22:50   #504
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,235
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
sry suudi notiek... ar ko tu brauci ar bulku dampi?
Jap. Man cita darba auto tagad - tapēc ar laikam nepamanīji
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 28.06.2012, 23:07   #505
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver
Kam ir turbokorāds ar numuru EN_**** un visādām uzlīmēm uz aizmugurējā sāna loga un vizinājās vakar Liepājā Precīzāk, Kurmājas prospekts.
p.s. slinkums pa forumu meklēt

kam latvijā vel ir turbo corrads???

Man šķiet ka tikai man tas biju es
Vecs 28.06.2012, 23:08   #506
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Tur pat pie gaujas ielas biju arī es viena nodaļam ir arī priekš manis, redzēju Uldi un Ciprusu
Vecs 29.06.2012, 01:18   #507
GoldFish
Jauniņais

Reģistrācija: 29.08.2011
Ziņas: 19
GoldFish .Neitrāls
Noklusējot

Šodien redzēts scirocco uz matīsa ielas ap 09:45 gaiši brūnā krāsā. Ja nekļudos numurs CK-****. Bija čalis ar drediem pie stūres
GoldFish nav forumā   Citēt
Vecs 29.06.2012, 02:54   #508
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,128
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Tur pat pie gaujas ielas biju arī es viena nodaļam ir arī priekš manis, redzēju Uldi un Ciprusu
juu satikts Rom4iks.. pierunaaju vinju braukt uz bikjeriem
Vecs 29.06.2012, 11:37   #509
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,895
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Vakar pie Maritim maniiti dazi scirocco un arii vairaki cilveki
Vecs 29.06.2012, 11:51   #510
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,678
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
kam latvijā vel ir turbo corrads???

Man šķiet ka tikai man tas biju es

Sorry, bija aizdoma, bet ta ka pēdejā laikā tā pamazāk pa forumu, tad nebiju pārliecināts, ka nav vēl kāds uzradies
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:12.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club