The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.03.2010, 17:03   #16
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 917
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

bez salona ir izņemts arī motors un corrado gaida sev vietā kādu citu

puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2010, 17:53   #17
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Turēt mašīnu metāla garažā ir tas pats kas turēt auto pagrabā, vai vienkārši aprakt zem zemes...

Bet veiksmi darbos!

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2010, 18:03   #18
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

nevaru nepiekrist , lai gan pirms tam tieši tai garāžai taisiju un pārtaisiju ventilāciju- lai tā būtu, bet nav
Vecs 29.03.2010, 00:44   #19
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,596
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man ir lielas aizdomas ka šo konkreto Corrado saimnieku (pirmo saimnieku) labi pazīstu

jāpameklē bildes
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 29.03.2010, 13:32   #20
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

nešaubos- to auto jau nav tik daudz
Vecs 29.03.2010, 15:33   #21
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

itsevišķi maz ar 1,8 16v
Vecs 29.03.2010, 21:13   #22
Artūrs Vējiņš
Lietotājs

Artūrs VējiņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2008
Dzinējs: VR6
Ziņas: 220
Artūrs Vējiņš .Neitrāls
Noklusējot

es ieteiktu VR6

ps jelgavaa dalaas viens golfs - ideals donors buutu... ss.lv var atrast...
Vecs 18.04.2010, 22:59   #23
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

hmmm kādu laiciņu neesu neko rakstijis, bet nu ceru ka padalīsieties zināšanās un informācijā.
beidzot kaut nedaudz lietas ir pavirzijušās uz priekšu un ir iegādāts motora donors (3 golfs gti 2l 16v ) priekš corrado. tā kā latvijā par saprātīgām cenām nekas netika atrasts tad auto atripināju nu brāļiem lietuviešiem. pats auto gan ir diezgan bēdīgā stāvoklī, bet tā kā manās intresēs to ir izjaukt daļās tad liela bēda ar nav.
tagad gan pie tā svarīgākā, kas pašŗeiz man intresē:
1. man tagad ir tranzīta numuri -cik ilgi es varu pārvietoties ar tiem pa LV un īpaši nesatraukties
2. pēc idejas auto netaisos reģistrēt LV, jo tāpat to sadalīšu pa ātomiem- līdz ar to LV tas nebūs reģistrēts , bet paliks karāties LT- kādas sekas tam var draudēt?
Vecs 19.04.2010, 23:35   #24
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,743
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
hmmm kādu laiciņu neesu neko rakstijis, bet nu ceru ka padalīsieties zināšanās un informācijā.
beidzot kaut nedaudz lietas ir pavirzijušās uz priekšu un ir iegādāts motora donors (3 golfs gti 2l 16v ) priekš corrado. tā kā latvijā par saprātīgām cenām nekas netika atrasts tad auto atripināju nu brāļiem lietuviešiem. pats auto gan ir diezgan bēdīgā stāvoklī, bet tā kā manās intresēs to ir izjaukt daļās tad liela bēda ar nav.
tagad gan pie tā svarīgākā, kas pašŗeiz man intresē:
1. man tagad ir tranzīta numuri -cik ilgi es varu pārvietoties ar tiem pa LV un īpaši nesatraukties
2. pēc idejas auto netaisos reģistrēt LV, jo tāpat to sadalīšu pa ātomiem- līdz ar to LV tas nebūs reģistrēts , bet paliks karāties LT- kādas sekas tam var draudēt?

noraksti to pēc tam LT un amen
Vecs 20.05.2010, 00:54   #25
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

galīgi nerakstās mana šī sadaļa, bet nu ko darīt ja visu laiku pa darbu un nesanāk pat laiks aizbraukt uz vecāku māju un reāli ķerties klāt rado taisīšanai! tomēr joprojām ceru uz atvaļinājumu jūlijā un tad tā pamatīgāk ķerties pie lietas!

tomēr līdz tam ar vēlos jau ievākt kādu info- šoreiz tas būtu laikam jājautā to Karlix
man te lieta tāda- kā jau iepriekš rakstiju iepirkts donors 3golfs ABF , bet nu man ir rado 88.g un tam ir vecais panelis- kā ir ar vadiem, štekeriem vai tie iet pretī golfa štekeriem? kā ir ar degvielas pumpi utt? principā mani intresē elektriskā daļa!
jautāju to arī tāpēc ka iespējams nāksies meklēt kādu brīvu dienu pirms plānotā pārlikšanas laika un pārlikt tik motoru ar provodku, lai var pārvietoties, jo izkatās ka drīz palikšu kājniekos
Vecs 16.06.2010, 02:05   #26
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

mēģinājums divi pievienot bildi ar kādu komentāru- pirmajā reizē biki pa lielu bildes sanāca

tad nu tā pagājušajā nedēlās nogalē šis tas izdarīts tomēr ne tik cik gribējās

tātad -sestdienas rīts- pavērtas šķūna durvis un uztaisīts kāds knipsis

izvests golfs savā pēdējā pastaigā un pie reizes bik pabildēts

Vecs 16.06.2010, 02:20   #27
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

tālāk jau ceļš ved uz garāžu

http://content20-foto.inbox.lv/album...o/DSC07731.jpg

vēl šadas tādas salona bildes- ja kādam ko vajag varam mēģināt vienoties par cenām un šo to notirgot

šis ar būs pagaidām vienīgais ieguvums aizmirstībā atstātajam rado, kurš nu tiek vilkts ārā saulītē

te jau sākās process

Vecs 16.06.2010, 02:30   #28
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Ah cik pazistami skati, motora maiņa, es jau sāku garlaikoties pēc tās

p.s. Kada stavokli benķi ? interese par visiem, cena..
Vecs 16.06.2010, 02:33   #29
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

vēl varu piedāvāt gāzes iekārtu NESCAM- ko man nevajadzēs(jāsaka gan ka tā nedarbojās un kāda gluži ir vaina nezinu, jo iepriekšējais saimnieks nemācēja pateikt-iespējams tik kāds relejs nestrādāja lai varētu to ieslēgt)
principā ir visa iekārta- bildēs tik nav redzami gāzes iekārtas vadi, smadzenes un kautkāds dzelzsgabals- nezinu kas tas tāds ir

o velns tikko tik ienāca prāta ka šis bij jāliek sadaļā pārdod nu nekas cerams šoreiz piedosiet
Vecs 16.06.2010, 02:35   #30
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

sava topika var darit ko grib (tik nelamaties)

Cik gribi par gazes iekārtu
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:13.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club