The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 22.05.2013, 15:43   #1171
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,741
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vel viens iemesls kāpēc cita bunža ir tas kā būvējot to, es mierīgi lidoju ar šo kamēr tā bunža nebūs gatava iekšu instalācijai
Vecs 22.05.2013, 16:02   #1172
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,594
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Vel viens iemesls kāpēc cita bunža ir tas kā būvējot to, es mierīgi lidoju ar šo kamēr tā bunža nebūs gatava iekšu instalācijai
vot šitā gan baigi laba doma

un vispār taktika, pārliekot var daudz "mīnusus" salaabot, kur sanāca kļūdīties pirmaja reize liekot kopā
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.05.2013, 20:14   #1173
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

gandrīz tada man būs, tikai diski citu un numurzīme sava vieta un moldinigi :P tieši tadas kādu gribu uzcelt pagaidam neesmu redzējis
Vecs 23.05.2013, 20:21   #1174
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Kad man bija kāzas arīgribeju ar corru močīt, bet sieva toreiz nepiekrita, un tikai tagad kad palikusi gudraka kož nagus, jo varēju būt vienreizejas fočenes, uzravos corru bāze uz šādu te bildi,

blad, būs jāatkārto kāzas
Vecs 23.05.2013, 20:35   #1175
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,235
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Kad man bija kāzas arīgribeju ar corru močīt, bet sieva toreiz nepiekrita, un tikai tagad kad palikusi gudraka kož nagus, jo varēju būt vienreizejas fočenes, uzravos corru bāze uz šādu te bildi,

blad, būs jāatkārto kāzas
Šķiršanās, ja nemaldos, tik 25Ls
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 23.05.2013, 20:43   #1176
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

tā netišam uzravos
Vecs 23.05.2013, 20:48   #1177
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

šis sārtvaidzis man iepatikās, bet pēc skrupulozas izpētes esmu nolēmis ka spilgti toņi tomēr RADO tik labi nepiestāv, kā krēmkrāsas, pelēkās un brūnās, bet vienīgais ko varu apgalvot matēts šim auto nu neiet p[ie sejas.
Vecs 23.05.2013, 20:51   #1178
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Šķiršanās, ja nemaldos, tik 25Ls
Var tak vienkarši atzīmēt kādu kāzu jubilēju un sarīkot atkārtotās kāzas, nafig šķirties, pēc tam neļaus precēties
Vecs 24.05.2013, 10:55   #1179
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,263
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tātad te briest otrs 2013 corrāds, malacis...

p.s. salasīji manas detaļas, savādāk, es jau zinu kur viņas tiks uzstādītas
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 29.05.2013, 09:43   #1180
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Tātad te briest otrs 2013 corrāds, malacis...

p.s. salasīji manas detaļas, savādāk, es jau zinu kur viņas tiks uzstādītas

tavas detaļas ir tavs un nekur netiks uzstādītas iespējams ka šajās brīvdienās tikšu uz garažu un būs laiks pameklēt tos štruntus

Pašlaik baigi maz laika, bet ir jāpaspēj vismaz līdz jāņei samētināt jaunu grīdu bagāžniekā un kardāna stiprinājumus, kā arī 3 vietas ir jāizgriež rūsas gabaliņi un jāiemetina jaunie dzelži tā kā mans labs draugs metinātas ir dēvies pie dieviem , man tagad pašam bija jāapgūst pusautomāts un pašam ir jāmetina
Vecs 03.06.2013, 23:13   #1181
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

vel viena bilde
Vecs 07.07.2013, 15:45   #1182
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Vadoties pēc pēdējās bildes, iepirku eņģeļacis, tagad garažā stāvēs ar noputējušiem jauniem lukturiem
Vecs 07.07.2013, 16:08   #1183
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,085
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
Vadoties pēc pēdējās bildes, iepirku eņģeļacis, tagad garažā stāvēs ar noputējušiem jauniem lukturiem
Vai tad tu negribēji 100% stock taisīt?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 08.07.2013, 20:48   #1184
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Vai tad tu negribēji 100% stock taisīt?
Man ir gan stock komplekti gan ķīnīzeri, viss ko sirds kāros tiks uzkabināts, vienīgi oriģinālās miglas nav. Patreiz secināju ka ar Rieger resti ķīniešu acainie lukturi izskatās labi, bez restes gan apaļās lēcas parāk kontrastē ar cubicus stila līnijām. Vēl esmu dzirdējis ka tumsā ar šiem lukturiem ir patīamāk braukt.
Vecs 18.07.2013, 10:04   #1185
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Rīt braukšu pie krāsotājiem uz Cēsim runāt par corras krasošanu un apskatīties kādu no viņu darbiem, domāju ka nākamnedēļ jau vēdīšu krāsot, un tad pēc mēneša, ceru kā, dabūšu savu pliku smuki nokrasotu corru atpakaļ

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:42.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club