The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.05.2016, 00:23   #1
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeletonLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.10.2015
Dzinējs: 1.8 G60 / VR6
Ziņas: 31
MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot MrSkeleton's Corrado "Dūmiņš"

Sveiki visiem!

Jau kādu laiku esmu reģistrējies, bet tā arī neēsmu parādījis savu mīluli.
Pagājušā gada oktobrī, es meklēju sev pirmo mašīnu.
Man pirmā ideja bija pirkt Mk2 Scirocco, bet tad iespēju palaidu garām un meklēju citu projektu.
Un viena lieta noveda pie otras, un es iegādājos šo..

Ļoti smuks 1.8 G60, ar visām iespējamām opcijām (atskaitot papildus ventilāciju no izsistā loga).
Ar evakuātora palīdzību, viņu atdzina uz otro Rīgas galu un viņu beidzot iedzina garāžā.

Tas čalis, kas pārvadāju viņu arī dabūja ar spēku uzcelt šo bonusiņu.

Cik es sapratu, viņš no šī motora dabūja kompresoru, un pārējo bija gatavs atodot par kapeikām.
Bet no rezerves daļām negribēju atteikties, un tā arī paķērām.
Komplektā ar manuālu ātrumkārbu, ir idejas kaut ko pamainīt.

Man vairs nav daudz bilžu kā izskatījās salons, bet aromāts ko tas izdalīja bija "fantastisks".

Pa ziemu man sanāca nedaudz padarboties, un kaut kas sāka veidoties.
Nomainīju abus aizmugurējos stiklus (Viens izsists un otrajam sagraizītas gumijas ), ļoti vienkāršu dzinēja apkopi (sveces, eļļu, filtrus), iztīriju, dezinficēju un atjaunoju salonu, attīriju dzinēju no visām eļļas noplūdēm, lai vismaz ir vieglāk strādāt.
Man budžets kaut ko taisīt bija studenta līmenī, un tikai Februāra sākumā sāka veidoties progress.

Tagad mašīna ir braucamā stāvoklī, bet vēl ir daudz jādara, lai šī mašīna redzētu apskati. (Cerība ir kas mani motivē )
Man plānots ir veikt nelielu dzinēja apkopi, un kopēji savest mašīnu kārtībā, lai var braukt ikdienā.

MrSkeleton nav forumā   Citēt
Vecs 24.05.2016, 01:18   #2
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,157
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Meitene ar nāca līdz salona komplektācijai
Bet ja nopietni tad sveikts bariņā un lai nenolaižas rokas
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 24.05.2016, 09:55   #3
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,049
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jā, ar pievienojos sveicieniem.

Lai Tev daudz izturības un iedvesmas

p.s. un centies viņu neķūnēt lūdzu ))
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.05.2016, 10:04   #4
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,261
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Lai izdodas iecerētais!
Students nav forumā   Citēt
Vecs 24.05.2016, 10:21   #5
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es ar apsveicu ar auto, krāsa ar smuka. Galvenais lai rokas nenolaižas
Vecs 25.05.2016, 09:55   #6
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,353
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Malacis, taa tik turpināt �� automātu nedomāamputēt? ��
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 25.05.2016, 11:22   #7
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Wooh! Mani pieņēma bariņā!
Vakar dabūju nedaudz pielikt roku, jo rādiātors man parādīja visas nāves pazīmes.

Uz visiem jautājumiem
1) Es nekad šo mašīnu neķūnēšu! Pārāk oriģināla sanāca. Atskaitot brilli un plato lūpu, un tos "Ķekavas spīduma" lukturus - viss ir kā nāca no rūpnīcas.
2)Par automātu.. Man viņš krīt uz nerviem vairāk nekā mans pagaidu patēriņš (35L/100km), bet man vismaz ir doma no rezerves motora aizņemties manuālo kārbu un beidzot izbaudīt braukt ar šo mašīnu
3)Un nē, viņa nenāca kopā ar salonu Tikai uz vienu brīdi
Vecs 17.07.2016, 23:57   #8
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Okay.. Kāds laiks ir pagājis.

Pirmā lieta, ko gribēju uzjautāt visiem - cik grūti ir uztaisīt jaunu izplūdi, no pašas priekšas līdz pakaļai? Jo sapratu, ka ar atgrieztu katalizātoru, saplaisājušu zirnekli un sarūsējušiem bunduļiem es tālu netikšu. Kādas idejas, ko var darīt uz budžeta?

Un vai kāds šeit ir reiz braucis ar metinātiem diskiem? .. Dzirdēju dažādas atsauksmes par tiem no paziņām, bet gribu dzirdēt kādu no šejienes.

Un neliels ieskats uz kā mans brīnums tagad izskatās:

Ar labu draugu līdzās

Un tas viens nabaga lietais disks..
Pirms

Pēc
Vecs 18.07.2016, 02:11   #9
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,122
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja nelaiž nost gaisu un braucot nevibrē, un ja var normāli nobalantsēt tad tik brauc. vienīgais, ja var redzēt, ka ir metināts nevar iziet VTA...
Vecs 18.07.2016, 09:24   #10
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pašam nesanāca piedzīvot, bet runā ka metināts disks vairs nav tik izturīgs un vai nu plaisā vai pie mazākam bedrēm paliek līks. Bet braukt var, kāpēc ne
Vecs 18.07.2016, 10:23   #11
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Ja nelaiž nost gaisu un braucot nevibrē, un ja var normāli nobalantsēt tad tik brauc. vienīgais, ja var redzēt, ka ir metināts nevar iziet VTA...

Gaisu vēl nelaiž cauri, bet pēc balansēšanas man tieca, ka iespējams vibrēs (Pie reizes uzzināju, ka man visi diski ir reizi sisti ) Autiņš uz ceļa vēl nebūs kādu laiku, bet plānots ap 20.augustu iziet TA. Gan jau neievēros neko pēc plauktu pulēšanas.
Vecs 18.07.2016, 10:23   #12
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Pašam nesanāca piedzīvot, bet runā ka metināts disks vairs nav tik izturīgs un vai nu plaisā vai pie mazākam bedrēm paliek līks. Bet braukt var, kāpēc ne

Tieši to pašu teica disku servisā, ka tikai dēļ tā, ka alumīnijs pēc metināšanas ir norūdīts, viņš kļūst trauslāks, tāpēc laikam būs jāizvairās no pēc iespējas vairāk bedrēm. Bet nekādi komentāri par to, kurš varētu izpalīdzēt ar izplūdi..?
Vecs 18.07.2016, 10:57   #13
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,353
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nekā sarežģīta tur nav, ja ir pacēlājs vai bedre, pusautomāts, fleksis un kaudze ar trubām no kā būvēt. Ja pareizi atceros, tad viegli ir pielāgot no golf 3
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 18.07.2016, 11:10   #14
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MrSkeleton
Gaisu vēl nelaiž cauri, bet pēc balansēšanas man tieca, ka iespējams vibrēs (Pie reizes uzzināju, ka man visi diski ir reizi sisti ) Autiņš uz ceļa vēl nebūs kādu laiku, bet plānots ap 20.augustu iziet TA. Gan jau neievēros neko pēc plauktu pulēšanas.

Tev jāskatās pašam. Kad man bija 20 gadi man bija vienalga ar ko braukt, savos 16 braucu ar zapiņu kuram nebija darba bremzes, tikai rocene uz viena riteņa, bet tagad es skatos uz dzīvi savādāk. Lai gan cik daudz cilvēki teikti ka diski ir ok un var braukt, es ar tādiem nebrauktu. Nav tik traki reti viņi un tik šausmīgi smuki. Var būt labāk tomēr nopirkt citus ?
Vecs 18.07.2016, 11:14   #15
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Nekā sarežģīta tur nav, ja ir pacēlājs vai bedre, pusautomāts, fleksis un kaudze ar trubām no kā būvēt. Ja pareizi atceros, tad viegli ir pielāgot no golf 3
Ja ir metināmais tad ir ok, var ietaupīt. Ja nav - dēļ vienas izplūdes neatmaksāsies metināmo pirkt.

Man liekas lētāk un vienkāršāk ir nopirkt gatavu izplūdi no kāda izjaukta Corrado Daudzi savā laikā salikuši labas izplūdes, kuras ir labas kvalitātes, vai arī jau sametināts kaut kur, kādā labā izplūdes servisā, paliek tik meklēt un cerēt uz labu ciparu.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club