The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 03.07.2012, 19:54   #526
TheMagicRukis
Lietotājs

TheMagicRukisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2011
Ziņas: 255
TheMagicRukis .Neitrāls
Noklusējot

šodien jelgavā pie hesburhera narvesenā satikts karlix saspiestas rokas un es skrēju uz darbu
Vecs 03.07.2012, 21:09   #527
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Maģiskais rūķis redzēts vienā no jelgavas pagalmiem
Vecs 04.07.2012, 21:21   #528
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Satikts Baizelis
Vecs 05.07.2012, 22:38   #529
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pirms 5min uz dzelzavas ielas un ilūkstes ielas krustojumā redzēts Romat4 no luksaforta skrienoties ar dzelteno CRX (kam tie neoni. corāds pievīla vai romat4 noloho*ās, bet nu CRX aizgāja labāk.
Vecs 06.07.2012, 01:45   #530
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
pirms 5min uz dzelzavas ielas un ilūkstes ielas krustojumā redzēts Romat4 no luksaforta skrienoties ar dzelteno CRX (kam tie neoni. corāds pievīla vai romat4 noloho*ās, bet nu CRX aizgāja labāk.
Mēs tak negonkojamies. Mēs vienkārši drusku nemierīgi braucām. CRX tik un tā iet labāk. Jo 160Zs un 850 Kg svar. Par corrado nau ko teikt visi tik un tā zin corras harakteristikas.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 06.07.2012, 02:32   #531
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Mēs tak negonkojamies. Mēs vienkārši drusku nemierīgi braucām. CRX tik un tā iet labāk. Jo 160Zs un 850 Kg svar. Par corrado nau ko teikt visi tik un tā zin corras harakteristikas.
es jau tikai saku ka redzēju, pats ar velo braucu.
Vecs 06.07.2012, 02:34   #532
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

es shodien redzeeju Hakeri mieriigi ar savu shkjaudii braucot maajaas no darba uz krastenes pretii ostai taajaa krustaa
Vecs 06.07.2012, 02:37   #533
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
es shodien redzeeju Hakeri mieriigi ar savu shkjaudii braucot maajaas no darba uz krastenes pretii ostai taajaa krustaa
es redzēju scirocco 2 šodien, bēdājāmies un priecājamies kā viņa mocītis izskatās.
Vecs 06.07.2012, 02:55   #534
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
es redzēju scirocco 2 šodien, bēdājāmies un priecājamies kā viņa mocītis izskatās.
deelj mushaam?
Vecs 06.07.2012, 03:37   #535
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
deelj mushaam?
aizbrauc gaujas ielā redzēsi kapēc...
Vecs 06.07.2012, 09:26   #536
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
Kapēc es tevi neredzēju?
Vecs 06.07.2012, 09:27   #537
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
aizbrauc gaujas ielā redzēsi kapēc...
Kas tad nu, atkal asfalta slimība?
Vecs 06.07.2012, 11:01   #538
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Kas tad nu, atkal asfalta slimība?
Yes yes
Vecs 06.07.2012, 14:31   #539
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Kapēc es tevi neredzēju?
tapeec ka tu akls
Vecs 07.07.2012, 01:38   #540
robbie
Jauniņais

robbieLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.09.2011
Dzinējs: 1.9tdi
Ziņas: 103
robbie .Neitrāls
Noklusējot

jelgavaa corra bez buferiem braukaaa, ka ari melns rado (naw ruukis) )))
biezhi vien redzu,
un baltaa karaliene pie elvi gandriiz meenesi skumst )))

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:45.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club