The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.10.2020, 22:38   #481
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,205
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Iepriekš jau pieminēju, ka par hadeni savs vesels stāsts. Dažas lapas atpakaļ skaisti aprakstīju kā 2018 gadā pārgāju uz 5 skrūvju stupicām, platākiem plauktiem un lielākām pusasīm Principā vis tas tika darīts, jo rāva nost ārējo mironi. Šī problēma tā kā atrisinājās ar veiktajiem uzlabojumiem Tomēr viss nebija tik jauki kā likās
2018 gada Saldus gonkā izstājāmies jau ss3 dēļ tā ka īsajai pusasij izjuka iekšējais mironis- norakstīju uz vecumu

Līdz izstāšanās brīdim mums gāja tīri labi cik atceros
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 27.10.2020, 22:45   #482
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Nākamā bija Liepāja 2018- tajā gāja vēl sliktāk

izstāšanās ss2 otrajā līkumā (pilnīgi nekāda kaifa 6h ar tralīti kratīties pāri visai Latvijai, lai pabrauktu principā 5min un atkal 6h atpakaļ )
Vecs 27.10.2020, 22:58   #483
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Šāds skats jau kļuva pierasts

Un atkal jau īsās pusass iekšējais mironis

Labi ka turpat bija trases tiesnesis, kam mašīnā bija 3 atslēgas ar ko pietika, lai mēs varētu turpat uz vietas daļēji salabot pusassi. Un aizbraukt ar braukšanu līdz servisparkam (40km) , kur stāvēja mums treilis
Vecs 27.10.2020, 23:27   #484
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Šoreiz es galvā noķēru mirkli, ko es darīju ar mašīnu brīdī, kad izjuka mironis Tas vedināja domāt, ka pusass garums ir nepareizs!!!! Sāku pētīt sīkāk , kur ir problēma? Dīvaini bija tas, ka plaukti, pusasis, stupicas nāca no viena auto Vw vento, kas atkal lika apšaubīt izvirzīto hipotēzi.
Diezgan ātri atradu atšķirību. Nezinu cik ir facelift corrado attālums starp amīšu glāžu centriem- manam ir 108cm , bet vw vento golf3 ir 112cm + plaukti ir par 2.5cm platāki. Liekot lietā pamatskolas formulu a2+b2=c2 tika secināts, ka pusass ir par garu. Pētot sīkāk dabā tas arī apstiprinājās. Pie vainas arì ir iepriekš apspriestais apakšējais šarnīrs, jo zem tāda leņķa kā tas stāv grozot stūri mainās attālums starp stupicu un kārbas flanci!!@!
Vecs 27.10.2020, 23:46   #485
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Manā gadijumā izgriežot stūri pa kreisi pusass stienis tika iestumts par dziļu iekšējā mironī un ar bumbām saplēsts seperators.
Tad nu tika meklēts variants, ko darīt. Pirmais domāju iegādāties vr6 corrado pusasi. Protams tie mētājas uz katra stūra tad gāju uz IC uzjautāt. Tur man atbildēja, ka tikai spec pasūtījums un maksās 200И + ne ātrāk kā 1.5 mēn. Tas protams nekam neder!
Izdomāju , ka vajag vainu saīsināt jauno pusasi vai pagarināt veco. Tā kă griezt pusass stieni un pēc tam metināt to man nebija pieņemami, tad izdomāju pagarināt veco pusasi ar flanča palīdzību. Tikai cik daudz? Īsti nebija skaidrs. Pieņēmu ka jāpagarina par abu pusasu atšķirības pusi. Proti atšķirība atkal ir tie 2.5 cm, ko izdalot uz pusi ir 12,5 mm.
Flanci izgatavoju no vecas kārbas pusass flanča, to novirpojot

Vecs 28.10.2020, 00:34   #486
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

2018 gadā vēl bija atlicis minirallija posms Latvija, kas notiek pa biķerniekiem. Tad devāmies uz turieni testēt kaujas režīmā pusasis

Beidzot finišs ar manu jauno stūrmani un pirmais finišs kopš 2017 gada rudens Un pusasis arì tur beidzot
Pa biķerniekiem arī ne bez piedzīvojumiem, bet tā jau man ierasta lieta sīkāk gan šoreiz neatstāstīšu, tik minēšu to, ka jaunajam sturmanim pēdējā dopā parāva korķis
Vecs 29.10.2020, 13:07   #487
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,270
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Paldies par raskladu
Prieks redzēt, ka viss notiek un Tavs Corrado ar vēl kustas!
Skatoties kā Ropažos tās žurkas pa grāvjiem mētājas es par drošības karkasu gan padomātu...
Lai veicas!
Students nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:16.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club