The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 14.06.2007, 10:49   #1
HUNTER VW-Club.lv

Ziņas: n/a
Noklusējot Apdrošināšana

Ja kādam interesēs - varu piedāvāt Kluba biedriem labas cenas, apdrošinot autiņu AS "Balva". Varbūt varēšu ietekmēt lēmuma pieņemšanu apdrošināšanas gadījumā.
Ja interesē - 29536164. Vai acheslav@hotmail.com

Pēdējo reizi rediģēts HUNTER VW-Club.lv, 25.06.2007 plkst 10:09.
  Citēt
Vecs 14.06.2007, 10:55   #2
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no HUNTER VW-Club.lv
Ja kādam interesēs - varu piedāvāt Kluba biedriem labas cenas, apdrošinot autiņu AS "Balva". Varbūt varēšu ietekmēt lēmuma pieņemšanu apdrošināšanas gadījumā.
Ja interesē - 29536164.
Par dzivoklja apdrošinašanu arii vari lidzet
Vecs 14.06.2007, 13:12   #3
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ja interesē - 29536164.

Tu esi agjents?
Starpcitu es jau no laika gala savu apdroshinu "Balvaa"! Cenas un attieksme man patiik, it sevishkji, ja muteriite ir Ventspils filiaales vadiitaaja!
Katraa zinjaa "Balvaa" sanaak leetaak apdroshinaat!
Bebris nav forumā   Citēt
Vecs 15.06.2007, 00:48   #4
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man arī ir pazīstams apdrošināšanas aģents. Man viņš dod lielākās atlaides. Es savu 93. gada passatu varu apmēram par 30 latiem uz gadu apdrošināt.
Vecs 15.06.2007, 15:08   #5
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face
Man arī ir pazīstams apdrošināšanas aģents. Man viņš dod lielākās atlaides. Es savu 93. gada passatu varu apmēram par 30 latiem uz gadu apdrošināt.
Corrado uz gadu pie vinja apdroshinaaju par nepilniem 35 latiem...
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 15.06.2007, 20:10   #6
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

šeit jau runa par apdrošināšanu nevis OCTA cik noprotu!!!???
Vecs 20.06.2007, 10:37   #7
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Par dzivoklja apdrošinašanu arii vari lidzet

Teikšu godīgi - nekustamajām īpašumam cenas nav labākas. Savu apdrošinu pie sava brokera, viņš atrod labākas cenas. Ja interesēs - varu dot telefona Nr.
  Citēt
Vecs 20.06.2007, 10:43   #8
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Tu esi agjents?
Starpcitu es jau no laika gala savu apdroshinu "Balvaa"! Cenas un attieksme man patiik, it sevishkji, ja muteriite ir Ventspils filiaales vadiitaaja!
Katraa zinjaa "Balvaa" sanaak leetaak apdroshinaat!

Nē, es neesmu aģents. Vienkārši labi cilvēki ir Balvas ofisā. Bet palīdzēt VAG biedriem - svētā lieta!
Šeit ir vēl viens moments - jo vairāk cilvēkus es tā teikt atvedīušu, jo lielakas atlaides Balva man varēs piedāvāt.
Runājot par servisu: Balva nav starp tiem labākajiem. Bet sakarā ar to, ka tagad BALVA apvienojās ar NORDENS un priekšniecība mainījusies, ceru, ka tas labosies. Vismaz no sevim varu teikt, ka ja Jums būs "problēmas" ar šo kompāniju darbiniekiem (un taisnība būs Jūsu), es Jums palīdzēšu (kārtībai ir jābūt!).
  Citēt
Vecs 20.06.2007, 10:45   #9
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face

Tas, droši vien, bija gadu atpakaļ. Tagad, diemžēl, vairs nav tādu cenu
  Citēt
Vecs 20.06.2007, 11:17   #10
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Teikšu godīgi - nekustamajām īpašumam cenas nav labākas. Savu apdrošinu pie sava brokera, viņš atrod labākas cenas. Ja interesēs - varu dot telefona Nr.
Nu skaidrs, tad dzīvokli apdrošinasim turpat, kur agrak , bet par auto apsrošinašanu gan vajadzes laikam griezties pie tevim
Vecs 20.06.2007, 15:18   #11
Rihard

Noklusējot

kasko Maserati Ghibli 2.0 '96 gada ar pilnu masu 1850kg cik maksaas?
  Citēt
Vecs 20.06.2007, 18:01   #12
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Nu skaidrs, tad dzīvokli apdrošinasim turpat, kur agrak , bet par auto apsrošinašanu gan vajadzes laikam griezties pie tevim

Labprāt palīdzēšu.

Citēt:
Ziņa no Nightwing
kasko Maserati Ghibli 2.0 '96 gada ar pilnu masu 1850kg cik maksaas?

Sakarā ar to, ka šī marka neskatoties uz izlaiduma gadu skaitās Exclusive, tad papildus lūdzu norādīt: cenu, par kuru tiek pirkts (vai patreiz novērtēts) transportlīdzeklis, Valsts numurs (ja ir LV numurzīme) un klientu - kapitālsabiedrību vai privātpersonu.

Un vēlreiz lūgums - konkrētus jautājumus uzdodiet vai nu nosūtot SMS/piezvanot uz tel.29536164, vai rakstot meilu - acheslav@hotmail.com
  Citēt
Vecs 25.06.2007, 00:15   #13
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.02.2006
Dzinējs: G60
Ziņas: 314
edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ja interesē - 29536164.

vot man tiesi apdrosinaasana beigusies, peec apmeeram nedeeljas nemsu aaraa no servisa savu autinju, taa kaa saaku domaat par apdrosinaasanu.
cik maksaas uz gadu audi coupe 1993 gada 2.6 apdrosinaasana???
edzojum nav forumā   Citēt
Vecs 25.06.2007, 10:14   #14
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no edzojum
vot man tiesi apdrosinaasana beigusies, peec apmeeram nedeeljas nemsu aaraa no servisa savu autinju, taa kaa saaku domaat par apdrosinaasanu.
cik maksaas uz gadu audi coupe 1993 gada 2.6 apdrosinaasana???

Šeit īsti nav saprotams apdrošināšanas veids: OCTA vai KASKO. Droši vien, pirmais?
Man ir lūgums precizēt un visus jautājumus par konkrēta autiņa apdrošināšanu uzdot vai pa telefonu (call/SMS) vai pa meilu.
Bez tam, ja interesē KASKO, lūdzu norādīt autiņa marku, gadu, dzinēju un vēlamo apdrošināšanas summu (c.v. vērtību).
Savukārt OCTAi ir nepieciešams: autiņa valsts numurzīme un tehniskās pases numuru (šeit, saskaņā ar sistēmu Bonus/Malus dažreiz var labi ietaupīt).
  Citēt
Vecs 24.08.2007, 20:33   #15
HUNTER VW-Club.lv

Noklusējot

Veči, kamēr ir tāda izdevība, pērciet OCTA polises Baltikumā (t.i. ne caur mani), jo tur tagad labas atlaides.
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:08.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club