The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.04.2015, 23:26   #331
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Šodien
Paldies TVnet pa bilžu
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 26.04.2015, 23:48   #332
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Karlix?

Pēdējo reizi rediģēts Menn, 27.04.2015 plkst 08:06.
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 27.04.2015, 07:11   #333
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,792
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
A kategorija jau ir

Es par motocikla izvēli vel baidos domāt, pārāk sarežģīti liekas

Ir gan, man palaimejās uzreiz nokārtot B un A2, pēc tam mainot tiesības uz jaunām, A2 bija atcelts un man piešķira vienkarši A
Vecs 27.04.2015, 07:18   #334
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,792
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Jau pētīju R6 pagaišgad esmu dabūjis pavizināties ar Banditu 600ccm likās ka ir tīri ok pirms tam kādus gadus 8 iepriekš biju braucis ar kautkādu kawasaki kādus 3km un pirms tam 4 gadus ar jawam man viņas bija 2
Vecs 27.04.2015, 12:21   #335
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Jau pētīju R6 pagaišgad esmu dabūjis pavizināties ar Banditu 600ccm likās ka ir tīri ok pirms tam kādus gadus 8 iepriekš biju braucis ar kautkādu kawasaki kādus 3km un pirms tam 4 gadus ar jawam man viņas bija 2

Man ļoti patīk R6 pirmais modelis un CBR 600RR, tie ir divi šī klases un budžeta, simpātiskākie moči, manā gaumē.

R6 braucot kollonā ~120km/h ēd 5 litri

Tikai R6 motora mūžš beidzas pie 40tkm, protams viss atkarīgs no ekspluatācijas.

P.s. man ir daudz detaļu no R6
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 27.04.2015, 17:10   #336
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labs jautājums radās, cik močiem ir resurs ?

saprotu ka precīzi nepateiks, bet nu apmēram ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 00:16   #337
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Labs jautājums radās, cik močiem ir resurs ?

saprotu ka precīzi nepateiks, bet nu apmēram ?

Močiem uz nobraukumu neskatās. Resurss ir subjektīvs.
Viss atkarīgs no faktiskā tehn. stāvokļa.

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 00:20   #338
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Un kā noteikt to stāvokli drošvien nav iespējams aprakstīt pārāk garš posts būs
Vecs 28.04.2015, 08:08   #339
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Manējais ēd ap 6 litri vizinoties divatā un nesēņojot.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 09:38   #340
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Močiem uz nobraukumu neskatās. Resurss ir subjektīvs.
Viss atkarīgs no faktiskā tehn. stāvokļa.

Šito Tu par skaļu pateici

Es konkrēti esmu izrakņājies par R6 99-02, 40tkm ir tas nobraukums, kad sākas problēmas, viņiem liela slimība ir gilzas, izlūst robs kādā no cilindriem.

Neticu, kad visiem pārējiem nobraukums nav svarīgs un var nobraukt 1'000'000 kā vw 1.9TD

Gribi pastrīdēties...

Vecs 28.04.2015, 11:10   #341
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Manējais ēd ap 6 litri vizinoties divatā un nesēņojot.

750 kubi, jā ?
Vecs 28.04.2015, 11:12   #342
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

ss-kā gandrīz visiem močiem ir 12 000 km

kāpēc ? tur praktiski nav atkarīgs no gada. Pirma doma ka tas ir tāpat ka mašīnām, 150 000, tipa vel pabrauks, otra doma ka ir nerakstīts likums, ja nopērc jaunu moci viņu noteikti ir jāpārdot līdz 12 000 ?
Vecs 28.04.2015, 11:15   #343
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Jautājumu var uzrakstīt savādāk:

Ja tic tam ka nobraukums ir īsts, 600+ kubi mocim, kāds nobraukums vel skaitās ok, lai ar moci, daudz maz bez lielām problemam, nobraukt vismaz 3 gadus ?
Vecs 28.04.2015, 11:38   #344
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Močiem arī sen jau tin spidometrus

Pār kādas klases moci iet runa, krosa, endūro, tūrists, street, baiks, čoperi?

Es tā pat atbildi nezinu, vairāk par to ko jau esmu uzrakstījis, bet silti iesaku, veltīt pāris vakarus info savākšanai pa forumiem, atrast cilvēku, kas ar Tavu sapņu moci braukā un ne jau pirmo gadu, katram mocim jābūt savām kaprīzēm
Vecs 28.04.2015, 12:13   #345
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Par moča veidu man pašam nav ne jausmas pagaidām

Jau rakstīju topika pirmajās lapās, esmu braucis tikai ar vecu (pirmo) Javu kad man bija 12 gadi, līdz 15 gadi kaut kur.

Pirmā mana ārzemju moču vadīšanas prakse būs kad moču skolā sāksies prakse

Vizuāli patīk un laikam būtu prātīgi pirmo ņemt - ielas moci.

Jauda, gribās zelta vidu (lai nav sēne un patēriņš ir zem 6, neskrienot). Skriet nekur negribu, bet droši vien vajag lai iet līdz 200

Cik jaudas (kubiem) mocim vajag, lai iet 120 un rpm ir normāli (lai var kaut kur tālāk aizbraukt un galva neuzsprāgst no rekoņas ???

P.S. un uz kuru pussi slēdzas ātrumi ?
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:43.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club