The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 15.08.2014, 22:46   #106
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Mēs rīt brauksim pa taisno uz trasi, par cik Edgars būs vēlu no naktsmaiņas....
Vecs 15.08.2014, 22:46   #107
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Zinu. Nika visdrīzāk piemirsa ielikt....
Vecs 15.08.2014, 23:40   #108
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Es arī rīt pa taisno uz trasi braukšu...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 15.08.2014, 23:59   #109
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Es arī rīt pa taisno uz trasi braukšu...
Kurzemnieki 3 gab Corrado arī pa taisno uz trasi! Negribu rīt Rīgā pat rādīties.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2014, 00:10   #110
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
houston we have a problem tiko široku izvilku no garažas un kaut kas nau, tukšgaitā motors bubina un zemos apgirezienos galīgi neceļ pēc 3k tik sāk normāli iet. laikam sūknis atkal iet uz beigām, tad nu laikam rit nebūšu

Sūknis jau nu diez vai būs pie vainas. Profilakses pēc - pie šprices ieskrūvējas viena resna truba, laikam ieejošā degvielas truba. Skrūvē ir filtriņš to izmazgā vai vispār izmet ārā. Un pasist pa šprici ar var
Vecs 16.08.2014, 00:41   #111
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

man tā skrūve ir likvidēta tā vietā ielikts monometrs. kas likas aizdomigi ka viena svece bija slapja. moš smidzinatajs beigts
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2014, 00:46   #112
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu redz tas jau reālāk. Bet trasē jau zem 3k rpm nebrauc
Vecs 16.08.2014, 00:50   #113
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

bet kamēr līdz 3k tiek paiet pus gads nja tad es rīt nebūšu.
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2014, 01:15   #114
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pusijs.
Vecs 16.08.2014, 01:52   #115
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
Ja Romčiks brauks tad es arī
es braucu tikai ar audi, corra vēl tālu l;idz trasei
Vecs 16.08.2014, 13:31   #116
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
es braucu tikai ar audi, corra vēl tālu l;idz trasei
Nu tad kad būs gatava tava Corra tad abi bračkas brauksim, nafig tur ar tiem jaunajiem skrieties
Vecs 16.08.2014, 19:55   #117
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Noklusējot

Priecīgs esmu mājās. Laiciņš palutināja un bija sausa trase, līdz ar ko emocijas lielākas.
Paldies visiem par kompāniju. Gribējās gan vēl pēc Hesīša kaut kā piesēst un papļāpāt vairāk , bet nu visi tā ātri aizskrēja katrs uz savu pusi. Nu nekas - gan jau sezonas noslēgumā
Vecs 16.08.2014, 20:52   #118
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Priecīgs esmu mājās. Laiciņš palutināja un bija sausa trase, līdz ar ko emocijas lielākas.
Paldies visiem par kompāniju. Gribējās gan vēl pēc Hesīša kaut kā piesēst un papļāpāt vairāk , bet nu visi tā ātri aizskrēja katrs uz savu pusi. Nu nekas - gan jau sezonas noslēgumā
Liela daļa alkst pēc kādas pirtiņas
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2014, 20:53   #119
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Un pasākums bija ļoti,ļoti pozitīvs Man patika
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2014, 21:36   #120
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Man arī bija prieks jūs visus ieraudzīt!

Bija arī patikami paslīdināties pa trasi ar quattro piedziņas auto
dabūju iedvesmu arī corras skrūvēšanai audi jauda stipri pa maz, vismaz priekš stok kārbas

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:48.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club