The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.11.2006, 15:43   #46
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,792
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
To Rom4iks - ieplūdes kolektoru es dabūju gatavu speciāli gatavotu zirnekli no ņeržas.

Kur t viņu sūtīji un pa kadam naudiņām? man kādreiz tas izmaksaja tikai uz materiāliem 100Ls
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2006, 00:38   #47
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Tur nav vairs nekaa elektroniska, tikai elektro-pneimatisks.
Izroc shrotaa kaut ko taadu:

Var arii ar 2 izvadiem. Tad tikai buus jaaliek diize pneimosisteemaa.

Pēdējo reizi rediģēts GintsK, 20.11.2006 plkst 13:38.
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 20.11.2006, 14:03   #48
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Es to kolektoru dabūju kopa ar turbīnu par labu cenu - viens pirms manis bija pacenties tikai viņam kaut kā ne visai veicās ar to vāģa ķīlēšanu...
Tas regulātors izskatās interesants - vai viņs liekas pa vidu tai regulējošai trubiņai kas iet no turbīnas uz diafragmu un pa trešo caurumu pūš lauka lieko spiedienu? Jā un vēl tāds jautājums - vai tur tiešām turbīna būtu sadilusi ka man pēc tam kad esmu uzrāvis lielākus apgriezienus 5000-6000 un līdz ar to spiediena ar ir max - šobrīd 0.5- man pēc tam kad atlaižu gāzi bik pabremzējos ar motoru un atkal bik piedodu gāzi izveļās ritīgs eļas dūmu mākonis pa izpūtēju?
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 20.11.2006, 14:09   #49
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Jaa shitaads liekas pa vidu, un bez elektriibas sanaak minimaalais spiediens. MS tad konfigureejas vinju tureet ciet atkariibaa no apgriezieniem un droseles. Taadejaadi var smuki sareguleet max spiedienu kaa plauktu.

Turbo ir baigi gruuti pateikt, caur kurieni elja teereejas... Nu visvieglaak ir ieveerteet, vai plika turbiina aukstajaa galaa sagaazeejot nespljauj aaraa elju. Teiksim baltaa lupataa.
Vecs 20.11.2006, 18:35   #50
S 2.0
Lietotājs

S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Nu tur pat lupatu nevajag jo tā trubiņa kas iet uz gaisa filtru ir visai mitra ar eļļu Bet interesanti ir tas ka kamērt min iekšā tikmērt dūmu nav bet gan tie paradas tad kad atlaiž un otreiz piegāzē ...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 20.11.2006, 19:19   #51
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Noklusējot

Nee, nee. Elja tur ir arii svaigiem auto. Eljas pleeviite lien pa cauruleem. Ir jaaskataas, vai turbiina vinju spljauj redzamaa daudzumaa.
Vecs 21.11.2006, 13:14   #52
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

Mjā bet to ir baigi grūti apskatīt jo man šī parādība ir novērojama tikai tad kad ir spiediens vismaz 0.4 un brīvgaitā to nedabūt nekādīgi... laikam jau būs jāaizbrauc un jānodemonstrē kādu dienu
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 26.11.2006, 16:40   #53
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien bija liela diena notika ilgi planota tikšanas ar Ilmāru (S 2.0)
Tikšanas ieemsls bija.....protams karteja Turbo Scirocco tests, šoreiz tas notika dragreis režīmā, pretinieks biju es

Notika divi braucieni, garums netika mērīts, bet nu 402 m bija 100% jo 1/2/3 tika izspiesti lidz galam

Rezultats bija tik loti stabils ka vairāk ar nemeģinajam, protams Ilmara labā, piekam ja salidzinam to rezultatu ar iepriekšejo skriešanu mūsu starpā, uzlabojami ir daudz ieverojamaki.

un tagad nedadz sīkak: Lūdzu ar pieverst uzmanību tam ka asfalts bija slapš un mums abiem bija mašīnas aprikotas ar ziemas šauram riepiņam
-1 robs (plus/minus vienādi)
-2 robs (Ilmāra Scirocco uz taho beigam sāk lēnam izrauties, parsledzoties Ilmārs bija kautkur korpusu/pusotra priekšā)
-3 robs (un izšpļaujot neleilu dūmu makoniti vienkārši aizlido prom, nu man vismaz ta likās jo sajuta bija it kā es būtu palaidis vaļā akseleratora pedali
....treša atruma braucot Ilmars stabili ņēma priekšroku un panākt viņu nebija nekadas ceribas.

Bails pat iedomaties kads butu rezultāts ja nebutu slapš segums, jo Ilmara Scirocco atšķiriba no mana otraja atrumā spoleja

Apsveicu velreiz, tas (ka saka) bija to verts

p.s. Es ar gribu TURBO
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 26.11.2006, 17:11   #54
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Šodien bija liela diena notika ilgi planota tikšanas ar Ilmāru (S 2.0)
Tikšanas ieemsls bija.....protams karteja Turbo Scirocco tests, šoreiz tas notika dragreis režīmā, pretinieks biju es

Notika divi braucieni, garums netika mērīts, bet nu 402 m bija 100% jo 1/2/3 tika izspiesti lidz galam

Rezultats bija tik loti stabils ka vairāk ar nemeģinajam, protams Ilmara labā, piekam ja salidzinam to rezultatu ar iepriekšejo skriešanu mūsu starpā, uzlabojami ir daudz ieverojamaki.

un tagad nedadz sīkak: Lūdzu ar pieverst uzmanību tam ka asfalts bija slapš un mums abiem bija mašīnas aprikotas ar ziemas šauram riepiņam
-1 robs (plus/minus vienādi)
-2 robs (Ilmāra Scirocco uz taho beigam sāk lēnam izrauties, parsledzoties Ilmārs bija kautkur korpusu/pusotra priekšā)
-3 robs (un izšpļaujot neleilu dūmu makoniti vienkārši aizlido prom, nu man vismaz ta likās jo sajuta bija it kā es būtu palaidis vaļā akseleratora pedali
....treša atruma braucot Ilmars stabili ņēma priekšroku un panākt viņu nebija nekadas ceribas.

Bails pat iedomaties kads butu rezultāts ja nebutu slapš segums, jo Ilmara Scirocco atšķiriba no mana otraja atrumā spoleja

Apsveicu velreiz, tas (ka saka) bija to verts

p.s. Es ar gribu TURBO

Karoch es jau zinu nakamo kas grib uzvilkties ar ilmaru
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 26.11.2006, 17:57   #55
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

Paldies Ilgmāram par labiem vārdiem un pieticību sakot ka dūmu mākonītis bija neliels ) Man jau liekas ka tad kad es uzgriežu spiedienu vēl lielāku (tagad max ir 0.5) tad tie kas brauc aiz manis pēc šāda dūmu mākonīša dabū bremzēt jo paliek grūti miglā ceļu saskatīt )
Bet nu paskrieties jau vienmēr labprāt... vienīgi es tagad uz pāris nedēļām došos uz Poliju...(pirmdien vai ceturtdien izbraucu )
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 26.11.2006, 18:01   #56
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Noklusējot

Nu ja jau Tu lieto motoru taados rezhiimos, domaaju, buutu lietderiigi sameeriit jaudu, kaada taa ir tagad. Uzzvani. Tam vajag paaris stundas - jaaizbrauc uz shosejas un jaaizdara 3 dazhaadi meeriijumi.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
Vecs 26.11.2006, 18:04   #57
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

To GintsK Tas izklausās interesanti Es Tev šovakar vai rīt uzzvanīšu kad zināšu kādi man ir nākamās nedēļas plāni
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 04.05.2007, 22:24   #58
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu, tauta grib arī zināt jauda : ZS, NM
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2007, 00:51   #59
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Kā tad tur palika ar tiem jaudas mērījumiem?
Tauta grib zināt rezultātus
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2007, 13:37   #60
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Noklusējot

Rezultaati bija, tikai es tos nevaru publiskot bez saimnieka atljaujas.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:54.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club