The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.11.2009, 09:36   #31
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.06.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 631
Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties
Noklusējot

Domāju, ka ātrāk un arī lētāk (uz doto brīdi) būtu likt gāzi, pieņemot, ka viņa Tev ir pieejama pa tiem 150 Ls (100% neatceros), jo tur arī būs vajadzīgs mazāks darbs ko ieguldīt un ātrāk tiksi pie vēlamā rezultāta, bet vēlāk, kad šis vairs nebūs ikdienas (mājas - darbs - mājas) auto, tad gan varētu paeksperimentēt
Vecs 11.11.2009, 09:43   #32
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Vanags
Domāju, ka ātrāk un arī lētāk (uz doto brīdi) būtu likt gāzi, pieņemot, ka viņa Tev ir pieejama pa tiem 150 Ls (100% neatceros), jo tur arī būs vajadzīgs mazāks darbs ko ieguldīt un ātrāk tiksi pie vēlamā rezultāta, bet vēlāk, kad šis vairs nebūs ikdienas (mājas - darbs - mājas) auto, tad gan varētu paeksperimentēt
Gāze man nāk bonusā no Ulda, viņš to komplektu sagādāja jau sen, un pats ari uzliks (teica)

Dizela motors arī viņam jau ir tik jasaliek kopā

Laikam piekritīšu Tev, gāze jebkura variantā tagad laikam būs atrāk/drošāk/lētāk (kaut vai tapēc ka šis motors jau paradija ka nav galīgi beigts)
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.11.2009, 13:40   #33
fokins

Ziņas: n/a
Noklusējot

nu ja brauksi ar spragstoso masinu
man coms te venspili aizdegas ar savu gazi tapec es vairs neuzticos gazei
bet pa laimi izdzivoja pats paspeja izlekt lauka
bet pasats gan aizdegas ta ka nebija ko redzet:
  Citēt
Vecs 11.11.2009, 13:48   #34
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cik bieži tādas mašīnas aizdegas :17 un kāds tam ir iemesls ? nejau tapēc ka ir gāze.

Domāju ka tas varētu būt tiešam bīstamī tikai ciešot nopietna avarijā

Pastāsties lūdzu, kāda kam ir pieredze (kaimiņu, radu, draugu) ar gāzes iekārtam ?
Vecs 11.11.2009, 13:52   #35
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Es piemēram neredzēju vel tadus gadijumus, zinu varākus cilvēkus kas brauc ar gāzi ~ 3 un vairāk gadus. Arī no viņiem neviens neko sliktu nav stāstijis.

Iespējams tas ir tapēc ka šie cilvēki to iekārtu liek paši, zinot tas bīstamības pakāpi - dara to īpaši kvalitatīvi

Man ir aizdoma ka pērkot auto ~ par 500 ls ar gāzes iekārtu gan varētu iegrābties, ja braukt un nemaz neiedzilinaties piemēram - kapēc tik stipri smird pēc gāzes
Vecs 11.11.2009, 14:20   #36
fokins

Ziņas: n/a
Noklusējot

nu tur tev taisniba uz visiem 100%
skats jau labais bija no motortelpas nekas dzivs nepalika vienigais ,kas izdzivoja bija bendzin suknis ,vis salons un parejais pa tiro nodega
  Citēt
Vecs 11.11.2009, 14:49   #37
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man draugs braukā jau ar otro mašīnu uz gāzes, un nav ne aizdedzies ne ko. Nesūdzās arī ka būtu kāds īpašs jaudas zudums vai kas cits. Otrajā auto pat speciāli ielika gāzi.
affe nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2009, 16:23   #38
Urmas
Jauniņais

UrmasLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.02.2007
Dzinējs: G Powah
Ziņas: 193
Urmas .Neitrāls
Noklusējot

Es balsotu par D variantu. TD motoru (ar sūkni, bez turbīnas) nopirku par 30 Ls. Profilaksei jānomaina klaņu šāles un vārstu gumijas, ja pofig par motoru varētu pat nemainīt). Nāks labāki laiki, būs Diesel Rado vai Cabbie.

Un D motors par TD pārtop ļoti elementāri - pieskrūvē trūkstošo un aidā
Urmas nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2009, 16:27   #39
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Urmas
Es balsotu par D variantu. TD motoru (ar sūkni, bez turbīnas) nopirku par 30 Ls. Profilaksei jānomaina klaņu šāles un vārstu gumijas, ja pofig par motoru varētu pat nemainīt). Nāks labāki laiki, būs Diesel Rado vai Cabbie.
Nu skatoties uz dizeli man sanāk tādas izmaksas

~ 100 ls kāds golfs, jetta ar dizeli iekšā, tad paša darbs, kādi 50 ls detaļās.

Kur tu redzeji D motorus par 30 ls ?
Vecs 12.11.2009, 16:41   #40
Urmas
Jauniņais

UrmasLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.02.2007
Dzinējs: G Powah
Ziņas: 193
Urmas .Neitrāls
Noklusējot

Čoms atrada, kad viņa Audi mucu pārtaisījām par TD. Jams sev turbīnu + šļaukas un siltummaini (50Ls) savāca, es motoru(30Ls). Dabūju līdzi vēl ģeneratoru un sajūga disku (diezgan ok stāvoklis )
Urmas nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2009, 16:53   #41
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Pag, 30 ls ar noņemtu turbo tad jau nemaz lētāk nesanāk

plus kas vel, dizelim noteikti vajag citu kārbu (garāku) savādāk nekādas ekonomijas nesanāks
Vecs 12.11.2009, 17:31   #42
Laacis
Lietotājs

LaacisLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.03.2009
Ziņas: 298
Laacis .Neitrāls
Noklusējot

Nodilums vai tad lielāks motoram nebūs,ja gāze būs?Vai es kļūdos? Gāze jau neeļļos.
Vecs 12.11.2009, 17:42   #43
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Par gāzes iekārtu ir tā. Nevajag pirkt mašīnu ar gāzes iekārtu jau uzstādītu. Labāk pašam ir uzstādīt, lai nečakarētos tā kā es ar savu passat un gāzes iekārtu. Ikdienas mašīnai gāzes normāls variants. Ar dīzeli aizmirsi vienu lietu, ka ziemā pie lieliem saliem, tas var palikt biezs
Vecs 12.11.2009, 18:02   #44
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Laaciic
Nodilums vai tad lielāks motoram nebūs,ja gāze būs?Vai es kļūdos? Gāze jau neeļļos.
šim 1,8 8v tas nav tik svarīgi, aizej un šrotā par pacmit LS noperc citu bloku
Vecs 12.11.2009, 18:13   #45
uudo
Jauniņais

uudoLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.10.2008
Ziņas: 30
uudo .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
šim 1,8 8v tas nav tik svarīgi, aizej un šrotā par pacmit LS noperc citu bloku
Tieši ta!!! tur nau ko lauzit galvu ,liek gazi un brauc. Man vairaki paziņas brauc ar gazi un nesudzas,vajag tikai pa gadu vienreiz parbaudit tos filtrus un vis bus
uudo nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:54.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club