The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.07.2017, 00:13   #346
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,594
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ok, arī grādus regulēs sadalenem? Atceros kad biju savām regulējis, kad ilgi nevarēju atrast kurš to māk darīt...
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.07.2017, 04:44   #347
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 914
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ok, arī grādus regulēs sadalenem? Atceros kad biju savām regulējis, kad ilgi nevarēju atrast kurš to māk darīt...
Cilvēks , kas man palīdzēja būvēt šo motoru (Juris Kuļikovskis). Kad ielika sadalenes teica ka pa puszobu nācies iestīvēt tās vienu pret otru. Tā kā savstarpēji prasās tās ieregulēt. Attiecïgi arī pret koķeni.
Ar standarta ieplūdes kolektoru un droseli un bez reg. zob. zemie rpm ir galīgi nebaudāmi motors tā foršāk sāk uzvesties tikai no 3000 rpm.- tas gan man sacensībām īpaši domāju ka netraucēs! Lai gan droši ka nākotnē būs jāiet uz ITB. Pagaidām gan finansiāli šito nevar pavilkt. Jau līdz šim ir pamatīgi kabatas patukšotas
P.s Vispār man jāizteic liela pateicība Jurim par ieguldīto laiku, zināšanām un resursiem
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 30.07.2017, 00:08   #348
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Liec regulējamos zobratus, un ja vajag, varu pakonsultēt regulēšanā.

Cik grādus starp sadalenēm vajag, zini ? Parasti tos dot , sadaleņu ražotājs. Man gan sanāca testēt. Liku dažādus grādus un mērīju jaudu....
Vecs 30.07.2017, 03:32   #349
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 914
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Konkrēti ja uzreiz tā prasi tad nezinu cik vajag! Tad ir jāpameklē literatūra bet nu zobrati noteikti tiks likti!
Jaudu ar es pat īsti nezinu cik ir. Būtu droši ka jāuzliek uz ruļļiem. Katrā ziņā man vēl ir diezgan daudz vietas izpausmēm jo pagaidām šis motors ir sabūvēts lielākoties no standarta mezgliem.
Ā jā pareiz mana platjoslas zonde ar neizturēja regulēšanu un nosprāga
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 30.07.2017, 13:28   #350
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Nu tāda ziņā mūsu motori līdzīgi, man ar no oriģinālam detaļām būvēts motors. Man, ja pareizi atceros (mana topika bija pierakstīts pareizi) bija 110 grādi uzlikti starp sadalenem. Jauda 193zs un 222nm. Vīrs 200nm jau no 2500rpm un līdz 7500 griežas.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club