The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.03.2014, 23:53   #526
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,550
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Man sākusies stādu sezona. Laika maz. Bet ceru ka pa nākošo nedēļu sabildēšu un uztaisīšu aprakstu
Gandrīz divus gadus gaidu to nākošo nedēļu... tagad jau laikam atliek vienīgi no jaunā īpašnieka gaidīt bildes...
P.s. ...un žēl ka tā, cerēju ka pārdomāsiet...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2014, 00:10   #527
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
DE viennozīmīgi. Bet vai VR6 - tas vēl ir diskutējumi.
G60???
Vecs 28.03.2014, 09:09   #528
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,795
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vai jaunais īpašnieks arī forumā parādīsies ?
Vecs 28.03.2014, 10:03   #529
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,135
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Cik saprotu tas ir Danenberg

Kalix, žēl protams ka paliki bez Corrado bet nu dzīve iet uz priekšu var būt šis bijušais ir bremzējis plānus kam labākam lai izdodas iecerētais

Danenberg, gaidām jaunu topiku
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2014, 11:00   #530
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
jau ir forumā

un tas nav Danenbergs.
Vecs 28.03.2014, 11:12   #531
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,192
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man pietrūka naudiņa. Diskus no manis nenopirkāt Gaidam jauno īpašnieku
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2014, 11:14   #532
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
jau ir forumā

un tas nav Danenbergs.
Tātad par Šerloku Holmsu es nevaru būt

ir pārdots Corrado uz Saldu, "es tevi redzēju...evucite-karlix-Danenberg" dīvaini

Nu tad var būt pastāstīsiet ? vai tas ir baigais noslēpums ?

lai nav jāmin
Vecs 28.03.2014, 11:23   #533
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

ir pārdots Corrado uz Saldu, "es tevi redzēju...evucite-karlix-Danenberg" dīvaini

lai nav jāmin
Corrado nopirka draugs. Es protams zināju ka vakar Corrado tika vests no Jelgavas uz Saldu, nenoturējos un braucu pretī Tā es satiku Karlixu.
Vecs 28.03.2014, 11:35   #534
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Baigi forši ka čoms nopirka, pa diviem jautrāk un interesantāk! Ceru ka arī kāds vietējais nopirks Corrado, lai man nebūtu garlaicīgi.
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2014, 17:27   #535
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

lai nav jāmin
starpcitu šodien satikts Karlixs ar kundzi. tāpēc tik daudz zinu un būšu īsts EVILdony, un izbeigšu šo intrigu corrado nopirka lietotājs "archijs"

tagad jūtos labu darbu izdarījis šo paziņojot.
Vecs 28.03.2014, 21:32   #536
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Pārtrauci intrigu
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2014, 22:32   #537
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Lai labi kalpo jaunam saimniekam
Vecs 28.03.2014, 22:52   #538
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,269
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Lai labi kalpo jaunam saimniekam

+100
Students nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2014, 22:56   #539
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Tātad, sveiciens visiem foruma lietotājiem
2014 gada 27. martā pārņēmu Corrado stafeti no Karlix. Lēmums par Corrado iegādi nāca ļoti negaidīti, un lielākais vaininieks pie tā ir Danenbergs. Liels paldies viņam
Ar Karlix piekrišanu Corrado tēmu turpināšu šeit pat.
Par plāniem:
* Tuvākajā laikā sakārtot bremžu jautājumu, iziet TA.
* Uzturēt un apčubināt Corrado cik nu labi spēšu
* Sākt TDI Swapu
* Braukāt un priecāties par dzīvi un Corrado

Šodien tapa pirmās bildes( Fotogrāfs: Kaspars Danenbergs)

archijs nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2014, 23:09   #540
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

"I noticed that many Corrado owners had a love/ hate relationship with their cars. I didn't understand it at the time, now I do..." /Corrado owner/
Domāju, ka drīz tu arī sapratīsi Parūpējies labi un lai izdodas iecerētais
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 09:43.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club