The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 01.04.2012, 21:16   #421
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Neviens neuzspiež viedokli Karlixam! Sākumā jautāju tieši viņam, jo tas šķita nepieņemami, kapēc tas ir izdarīts, un tad uzradās advokāti! Punkts.

Runājot par Kukīti, dotajā brīdī braukā ar 200SX ar kaltām iekšām un T28 ļurbu, tiešām eko auto, cepuri nost!

Izmaksu optimizēšana ir laba lieta, esmu gājis skolā un arī vadu pats savu uzņēmumu tā kā to ļoti labu saprotu, un ja Karlix optimizē savas izmaksas uz kulta auto sačakarēšanas, tā ir viņa darīšana un kā jau iepriekšējos postos es minēju, lai viņam ar to visu veicas un labi ripo!!!!! Patīk, lai brauc.

Nav te tolka apspriest to visu tālāk! Lai miers ar Jums un visiem priecīgs prāts.

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 21:56   #422
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,136
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Atkal par advokātiem , jau smiekli nāk

RBMoto, tu diezgan rupji izteici savu viedokli, loģiski ka draugi savu draugu mēģina aizstāvēt, pat ja mums nebūtu taisnības (lai gan šajā situācija piekrītu tam ka Karlix rīkojas pareizi, prātīgi) un uzskatu ka nu ir pienākuši tie laiki kad arī Latvijas autoparks, neskatoties uz auto marku un ekskluzivitāti, diezgan strauji pārtop par DD un LPG aparatiem. Es pateikšu tā - tas kas ir izdarīts ar Corrado ir gudra izvēle. Un neredzu tur neko tādu par ko tagad vajadzētu tā trakot

Vis ir atkarīgs no nobraukto kilometru daudzuma, un pat vienalga vai tas ir brīvdienas auto vai ikdienas auto, ja var braukt vairāk, kāpēc to nedarīt??? Tāpēc ka tas ir kulta auto viņam kaut kāds specifisks rets motors V12 ka nokaujot pasaule tādu vairs neatradīs lai gan arī šis nav svarīgi vairs jo LPG nebojā motoru, ka onkas pieturās stāsta

RBMoto, neprasīšu cik tu pelni ? Cik % no nopelnīta mēnesi tu tērē degvielai (mēnesim)?

Ko tieši Karlix ir sačakarējis savam kulta uto ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 22:46   #423
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Neviens neuzspiež viedokli Karlixam! Sākumā jautāju tieši viņam, jo tas šķita nepieņemami, kapēc tas ir izdarīts, un tad uzradās advokāti! Punkts.

Runājot par Kukīti, dotajā brīdī braukā ar 200SX ar kaltām iekšām un T28 ļurbu, tiešām eko auto, cepuri nost!

Izmaksu optimizēšana ir laba lieta, esmu gājis skolā un arī vadu pats savu uzņēmumu tā kā to ļoti labu saprotu, un ja Karlix optimizē savas izmaksas uz kulta auto sačakarēšanas, tā ir viņa darīšana un kā jau iepriekšējos postos es minēju, lai viņam ar to visu veicas un labi ripo!!!!! Patīk, lai brauc.

Nav te tolka apspriest to visu tālāk! Lai miers ar Jums un visiem priecīgs prāts.
un kas tur sačakarēts? auto iet? jā iet. ar auto var aizbraukt uz visiem gandrīz visiem kluba pasākumiem? jā var aizbraukt (ne tā kā citi kas te gudri runā) dzēšam to spamu ārā vai pārvietojam uz citu tēmu. PUNKTS.
Vecs 01.04.2012, 22:46   #424
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto

Kāpēc tad pats nevizinies ar Tevis tik ļoti dievināto un neaizskaramo kulta auto Corrado?
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 22:47   #425
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
un kas tur sačakarēts? auto iet? jā iet. ar auto var aizbraukt uz visiem gandrīz visiem kluba pasākumiem? jā var aizbraukt (ne tā kā citi kas te gudri runā) dzēšam to spamu ārā vai pārvietojam uz citu tēmu. PUNKTS.
Lai paliek - jauti būs palasīt pēc gada
Vecs 01.04.2012, 23:07   #426
Artūrs Vējiņš
Lietotājs

Artūrs VējiņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2008
Dzinējs: VR6
Ziņas: 220
Artūrs Vējiņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Lai paliek - jauti būs palasīt pēc gada

kad gāzei arī būs akcīzes nodoklis?
Vecs 01.04.2012, 23:09   #427
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Artūrs Vējiņš
kad gāzei arī būs akcīzes nodoklis?
Nu nedomāju ka Eiropa to atļaus mūsējiem...
Vecs 01.04.2012, 23:20   #428
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

KKāda Logoreja
Kas tam Korādam tik postošs izdarīts? No Gāzes tg gabals nokritīs? Vai kkas neatgriezenisks izdarīts?.
RBmoto,pats esi lūdzis mūsējiem gan padomu,gan palīdzību.Tg kakā vnk uz galvas
Kas noticis ar šo reiz draudzīgo forumu? Varbūt laiks pārvakties uz TVnet,kur mazie Dročeri No...š viens otru un bez tā vnk nevar dzīvot
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2012, 00:21   #429
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Gāzei jau ir akcīzes nodoklis.
To, atšķirībā no citu akcīzes produktu likmēm regulē ES direktīva, kura, tiek noteikta uz 7 gadiem. Esošais termiņš beigsies 2013. g. 31. decembrī. Pēc tam jauna direktīva noteiks gāzes akcīzes likmi 13.-20. gadam. Tantes pieturā runā, ka jaunā direktīva, attiecīgi, akcīzes nodokļa likme autogāzei vairs nebūšot tik draudzīga lietotājiem. Cerams, ka saprāta robežās.

Ja reiz esmu sācis kakāt Karlix corrado topikā, vēlējos piebilst, ka Tu, RB Moto, esi diezgan paliels anapauris!!! Ne Tev kāds prasīja atļauju likt gāzi uz rado, ne Tev kāds lūdza izteikties par to. Nevari pateikt labu - nesaki neko. Līdz šim likās, ka esi visnotaļ sakarīgs Egons. Ar vienu teikumu sačakarēji priekšstatu. Un nelielies ar savu piparu bodi, nav vērts, man domāt

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2012, 01:06   #430
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Palasat postus atpakaļ, es jau Jums vairākkārt atvainojos par to, ka kādam kko pa rupju pateicu vai kādu aizskāru.

Jā, piekrītu, bišk pa rupju bij sākotnējais jautājums, dēļ kura arī visa šī jezga aizsākās.

Karlixam, novēlu lai auto ripo un viss ir zajebuha! Ko minēju jau arī iepriekš.

Neviens te nevienam uz galvas nedirš, vienkārši acīmredzot cilvēkiem nepatīk, ka kāds izsaka viedokli tieši un konkrēti un manā gadījumā pārāk skarbi, atvainojos Jums dāmas un kungi.

Ar Corrado nebraucu vairāk tāpēc, ka ir kāds cits auto, bet doma nekur nav zudusi par G60 un zinu, agrāk vai vēlāk man tāds būs.

Un zini, Kaspar, ar savu piparu bodi es lepojos, nevis lielos! Ko Tu manā vecumā darīji, pastāsti? Kgan nē, labi, nevajag, labāk nemaz nestāsti, nemaz negribu zināt. Vari mani saukt pa anapauri, muļķi vai vienalga kā Tev pašam labāk patīk, bet zini, es daru to, kas vislabāk man patīk un daru to no sirds un nekaunos par to, ja uzskati, ka tas viss ir sūds, ļoti labi, akceptēju

Esmu gatavs uzklausīt dajebkādu kritiku, ja ir ko teikt, droši! Es tikai par to priecāšos.

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2012, 03:54   #431
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

es izlasiju 3 lpp ar spamu te un sasmeejos G

Karlix.. tavs gaajiens ir apsveicams
lai labi ripo Corrado
Vecs 07.04.2012, 01:40   #432
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,550
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
ir uzlikta 4 paaudze - ko vel gribi zināt? bildes? varbūt vakarā
Veeljoprojaam gribeetos redzeet kaadu bildi un uzzinaat siikaak par pašu gaazes iekaartu... kur ielika uzpildi? Kaads peec izskata un cik litriigs balons- jo šodien jaucoties -laikam pirmo reizi papeetiju savam bagažnieku... pieleca ka tam ir paredzeeta vieta tikai mopeeda riepai... un tur pašvaki ar vietaam... arii gaazes izvadiišanai uz aaru...
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 07.04.2012, 10:36   #433
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Veeljoprojaam gribeetos redzeet kaadu bildi un uzzinaat siikaak par pašu gaazes iekaartu... kur ielika uzpildi? Kaads peec izskata un cik litriigs balons- jo šodien jaucoties -laikam pirmo reizi papeetiju savam bagažnieku... pieleca ka tam ir paredzeeta vieta tikai mopeeda riepai... un tur pašvaki ar vietaam... arii gaazes izvadiišanai uz aaru...
kad būs laiks karlix uzrakstīs visu.
Vecs 07.04.2012, 12:15   #434
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Man sākusies stādu sezona. Laika maz. Bet ceru ka pa nākošo nedēļu sabildēšu un uztaisīšu aprakstu
Vecs 30.04.2012, 19:03   #435
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar salabots lūkas motorītis kurš nestrādāja brīžiem. Izrādās pāris lodējumos bija plaisas.
Atbilde

Šeit ir: 2 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 2)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:18.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club