The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 31.03.2012, 22:48   #406
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Vispār sākontējais jautājums bij Karlixam, kakova h*ja pēc uzlikta ir gāzes iekārta, tad uzradās advokāti utt.

Atbildi saņēmu, paldies.

Moderi, admini un citi zvēri, izdzēsiet to purgu lūdzu, paldies.

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 22:53   #407
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

No comments. Cilvekam ir gan mute, gan pakalja. Tikai diemzel dazi laikam joprojam nesaprot, ko isti ar kuru vietu jadara.
Vecs 01.04.2012, 00:21   #408
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Armand, neliec viena grozinja kartupeljus ar bananiem
Raivi ,es jau nesaku ,ka esmu pret lpg,atdzīstos ir doma par Sharan tipa auto ar 4x4 un lpg ,bet imho Corra ir kulta auto ,kur tā īsti nepiestāv .Tāpat ,kā Suprai vai 3000gt
Par D iekš Corras -protams 1,6 ir nonsenss ,bet 200zs tdi imho ir baudāmāks par visiem dzelžiem ,kas tur nāk
Un vispār mašina ir Karlika un ja viņš ir apmierināts un spēj ar to sadzīvot ,tad
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 01:02   #409
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
A kam tad tā nauda ir domāta? Bet lab, peace out!
Jūtās, ka Tev nav ģimene par ko rūpēties! Cik varu - tik pelnu. Un, manuprāt, nav slikti ja vēlos sniegt savai ģimenei vairāk. Jo cenas visam aug, tik LV neviens īsti neceļ algas.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 01:10   #410
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kukiits
Manuprāt tas tiešām ir šī auto izsmiekls, ja nepavelc to patēriņu, pārdod corrado, brauc ar polo 1.0 bezmotoru.

Prātīgi ir domāt - nevis kā ietaupīt, bet kā nopelnīt vairāk
Tas ir mans auto, ko esu pats savām rokām nopelnījis, uzturējis un uzlabojis. Gāzi uzstādīju nevis tāpēc ka nepavelku patēriņu, bet tāpēc ka vēlos braukāt vairāk maksājot mazāk. Ar Polo 1.0 vari braukāt pats, kad izaugsi līdz tam. Kāpēc tad pats notirgoji Corrado? Nepavilki patēriņu, jo sencīši naudu neiedeva benzīnam?(atvainojos, ja es kļūdos) Un Tu vēl runā kaut ko par auto izsmiešanu?
Un par vairāk nopelnīšanu - kāpēc vēl Saeimā nesēdi, ja esi tik sasodīti gudrs?
Vecs 01.04.2012, 01:14   #411
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Vispār sākontējais jautājums bij Karlixam, kakova h*ja pēc uzlikta ir gāzes iekārta, tad uzradās advokāti utt.

Atbildi saņēmu, paldies.

Uz sākotnējo jautājumu es jau atbildēju. Corrado man patīk, un gribās ar viņu braukāt. Skatoties nākotnē laicīgi sāku domāt par to lai nevajadzētu atteikties no šī prieka!
PS. Izsaku brīdinājumu par lamāšanos! Vēl viena reize un 24h pārdomu BAN!
Vecs 01.04.2012, 01:17   #412
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs
Raivi ,es jau nesaku ,ka esmu pret lpg,atdzīstos ir doma par Sharan tipa auto ar 4x4 un lpg ,bet imho Corra ir kulta auto ,kur tā īsti nepiestāv .Tāpat ,kā Suprai vai 3000gt
Par D iekš Corras -protams 1,6 ir nonsenss ,bet 200zs tdi imho ir baudāmāks par visiem dzelžiem ,kas tur nāk
Un vispār mašina ir Karlika un ja viņš ir apmierināts un spēj ar to sadzīvot ,tad
Armand, ar ko tieši nepiestāv? Ar to ka citi tā nedara? Man Corrado ir ikdienas auto, kurā vizinos ar sievu un dēlu, nevis kartings ar ko izbraucu svētdienās. Un jā, ar LPG esmu apmierināts un spēšu sadzīvot
Vecs 01.04.2012, 01:50   #413
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 673
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Daži te pārāk sacepās

Pirms 2~3 gadiem es arī būtu teicis fūūū gāzei un dīzelim.
Rezultātā tagad pats braucu ar dīzeli, jo ir iespēja pildīt krievijas lukoilu.
Nebūtu dīzelis, tad noteikti brauktu ar gāzi.

Un, ja vēl jāuztur ģimene, jāmaksā komunālie utt...
Piemēram, mans Corāds šogad saules gaismu neieraudzīs, numura zīmes atdevu glabāšanai varbūt nākošgad
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 12:06   #414
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,718
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto

Atbildi saņēmu, paldies.

Brīdinājums! Beidz lamāties + mēs šeit neesam zvēri!
Vecs 01.04.2012, 12:08   #415
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,718
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Beidziet cepties, LPG ir cool!
Vecs 01.04.2012, 12:21   #416
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Beidziet cepties, LPG ir cool!
LPG
Vecs 01.04.2012, 12:43   #417
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,911
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Hmm,varbūt šo visu sarunu atdalīt un izveidot topiku ar tēmu "Pret LPG" ,jo cik cilvēku, tik viedokļu ?

Atgriežoties pie sarunas. Kādus gadus 5-6 atpakaļ mēs ar Ilgmāru arī bijam gāzes ienaidnieki, it īpaši uz retiem auto, arī to pašu propagandējām- nevari atļauties "pabarot" auto, pērc 1.0l polo, nevis 4l monstru bet šo visu tagad nosauktu par jaunības maldien un spītību, ar gadiem un pieredzi mainas skatiens uz visu, mainas viedoklis un laikam paliekam vairāk praktiski, pazūd tas jaunības vieglpratīgums
Pagaidam ar Ilgmāru vēl turamies pret gāzi uz scirocco, bet mums ir vieglāk, jo Ilgmāram darbs sponsorē nedaudz benzīna, ja tā nebūtu, gan jau arī scirocco jau sen stavētu 4-tas paaudes gāzes iekārta vairāk pelnīt sāki? Bet kur? Irijā, Norveģijā? Tad zūd visa jēga padarītam Nebūt kopā ar ģimeniun draugiem? Un tas viss tikai dēļ tā, lai var atļauties iepildīt bāku ar benzīnu?
Mēs jau šo pāraugām, es šo viedokli par gāzi pielīdzinātu tai vecuma stadijai, kad mēs zaģejām atsperes, lai nosedināt auto un likām zilas lampiņas, jo tas bijis modē Atvainojos, ja kādu aizvainoju, bet tas ir tikai mans viedoklis

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 01.04.2012 plkst 20:23.
NIKA nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 18:23   #418
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Citāds no SAAB kluba kāda lietotāja posta:

"Un ta starp citu, ko man macija ekonomikas lekcijas .... 1.00 Ls sodien nebus tas pats, kas 1.00 Ls pec nedelas, menesa vai gada, jo naudas vertiba visu laiku samazinas, tadel degvielas cenu kapums daleji ir ari relativs jedziens "

Un par vairāk pelnīšanu, Dievs mums visiem ir devis galvu uz pleciem un arī prātu, kā un cik daudz to izmanto, ir katra paša ziņā. Nevajag ne Norvēģiju, ne Dāniju, ne Īriju neko, jāskatās ir apkārt un jātic tam ko dari, tad arī viss būs.
Lielākā daļa ļautiņu jau tik vien to zin kā savu godprātīgi veicamo darbu un padarīta darba algu, kā rezultātā trīc par rītdienu.

Un vēlreiz atvainojos, ja kādu smagi aizskāru un apvainoju.

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 18:53   #419
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,192
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto

"Un ta starp citu, ko man macija ekonomikas lekcijas .... 1.00 Ls sodien nebus tas pats, kas 1.00 Ls pec nedelas, menesa vai gada, jo naudas vertiba visu laiku samazinas, tadel degvielas cenu kapums daleji ir ari relativs jedziens "..
Ekonomika.. ekonomika..
Uzdod pats sev jautājumu.. Vai tagad cilvēks 2012. gadā uz rokas saņem 2,562 reizes lielāku algu kā 2004. gadā, strādājot to pašu darbu? Respektīvi, ja 2004. saņēmi 400Ls, tad tagad saņem 1024Ls? (Degviela 2004 gadā maksāja 40* santīmus, tagad 103. Matemātika nav pārāk sarežģīta.. Te pat nav runa par kaut kādu stulbu inflāciju ) Es un mana ģimene nesaņem.. Tātad, ja paskatās kā ir augušas degvielas cenas pret algu, nav jābūt ģēnijam, lai saprastu mūsdienu situāciju un to kādēļ cilvēki savos auto liek gāzi. Viss.
*atsauce (bilde)
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2012, 20:50   #420
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto

"Un ta starp citu, ko man macija ekonomikas lekcijas .... 1.00 Ls sodien nebus tas pats, kas 1.00 Ls pec nedelas, menesa vai gada, jo naudas vertiba visu laiku samazinas, tadel degvielas cenu kapums daleji ir ari relativs jedziens "

Un par vairāk pelnīšanu, Dievs mums visiem ir devis galvu uz pleciem un arī prātu, kā un cik daudz to izmanto, ir katra paša ziņā. Nevajag ne Norvēģiju, ne Dāniju, ne Īriju neko, jāskatās ir apkārt un jātic tam ko dari, tad arī viss būs.
Lielākā daļa ļautiņu jau tik vien to zin kā savu godprātīgi veicamo darbu un padarīta darba algu, kā rezultātā trīc par rītdienu.

Un vēlreiz atvainojos, ja kādu smagi aizskāru un apvainoju.
Ja tu buve savu viedokli uzklausot citu teiktu un to uztverot kaa visparpienemtu taisnibu tad varam diskusiju neturpinat. Ir jabut loti sturgalvigam, nezinosam vai pat aprobezotam cilvekam, lai nesaskatitu jegu no taupisanas-izdevumu optimizacijas. Kukits jau izceelaas un cerams, ka vairs sajaa sakaraa vairs neizteiksies Jebkurs pelnas/izdeviguma gusanas princips ir balstits uz ienakumiem un izdevumiem, kurus var optimizeet.
Vai nu tu neesi gajis skolaa, vai vienkarsi nemaki dzivot, tapec neuzspied savu viedokli Karlix, kurs gan pabaro gimeni ar bernu, uztur maju, atlaujas auto..... JO optimizee izmaksas

Es saprastu, ja tu butu paudis viedokli, ka kulta sporta kupeja + gaze tev skjiet nepienemami, bet ja tu sac runat par finansem - manu tieso darba pienakumu uznemuma, tad nespeju pakluset

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:27.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club