The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 31.03.2012, 01:58   #391
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Daudz spama sarakstīts un gan jau moderatori visu vēlāk izdzēsīs, bet njā.. grūti teikt.
Piekrītu abiem viedokļiem. Man arī liekas nedaudz jocīgi, kad sportiskiem auto un tadiem limuzīniem kā septītajiem BMW, Audi A8 utt liek gāzi. Pats esmu sevi pieķeris pie tā, ka pasmejos, kad garām pabrauc 4,2l Audi vai kāds 5 litrīgs mersis uz gāzi.
Bet no otras puses - kapēc gan ne? Šodien atkal ielēju degvielu, pa nestandarta summu 14Ls, jo kartē vairs nebija naudas un atkal dūša nošķebinājās, ka varu nobraukt tikai 100-130km...
Varbūt tā ir mazliet kaut kāda skaudība vai kas, nezinu, kad cilvēks redz, ka Karlix tagad pārvietosies ar 4Ls uz 100km lielām (mazām) izmaksām un tajā pat laikā var izpotēt vismaz pusi no apkārt braucošajām automašīnām.
Labi, ka cilveki sak pienemt to, ka braukt ar gazi ir nevis pazemojums, bet talredziga riciba, kas noved pie lidzeklju ietaupisanas. Musdienu gazes iekartam es saskatu lielus + un tikai loti mazus - un tapec ari mans ikdienas auto ir aprikots ar 4.paaudzes gazes iekartu.
Ja gribesies kadu kartigi sapotet, var nospiest vienreiz podzinju un dzinejs darbosies uz benziinu
Un vel viena lieta... kapec neviens nenoreja Corrado parbuvi uz dizeli?? Situacija analogiska. Sportiskaa veidolaa dizelis.... Laiks atmest stereotipus un sekot lidz inovacijam, nevis sukstities
LPG gas, gas
Vecs 31.03.2012, 02:01   #392
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,269
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Diskusijā neiesaistīšos un apsveikšu Karlix ar prātīgu lēmumu!
Students nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 05:57   #393
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man ar it kā gāze priekš Corrado neliekas pievilcīga, bet diemžēl jau pats sāku mest domas uz to pusi, jo nu cenas nav normālas. Tikpat labi - līdz pasākumam, piemēram, Lietuvā aizbrauc laimīgs ar gāzi, kad vajag jaudu parādīt disciplīnā pārslēdz uz benzīnu. Bet tajā pašā brīdī cilvēks tikai ar benzīnu braucošais saimnieks paliek mājās un nekādu prieku nav guvis.
Vecs 31.03.2012, 11:14   #394
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Kakova h*ja pēc tādai mašīnai kā Corrado ir jāliek gāzes iekārta? Ekonomija, naudas taupīšana? Tad nav jābrauc ar to auto.

Tas ir tas pats kas zirgu barot ar zīlēm.
Matemātika ir vienkārša. Kā jau visi godīgie cilvēki nepelnu milzīgas summas. Par to ko nopelnu man ir jāuztur ģimene, Corrado un Passat ko mātei esmu nopircis. Ar Corrado man patīk braukāt un braukāju ar viņu kā ar ikdienas auto(visur kur nevaram aizbraukt ar divvietīgo darba auto). Kas slikts tajā, ka es tagad varu braukāt uz pusi lētāk(ar minimāliem jaudas zaudējumiem un varu pārslēgties uz benzīnu kad vien vēlos) un varu atļauties priekš ģimenes kaut ko nedaudz vairāk?
Tavs uzbrauciens ir bez pamatojuma, jo pats pārvietojies ar dīzeļa Corrado, pirms viņu notirgoji. Tad kam Tev 1.6disel bija nevis teiksim R32?
Īss rezumējums par Tavu uzbraucienu: Suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu!
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 11:17   #395
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Man ar it kā gāze priekš Corrado neliekas pievilcīga, bet diemžēl jau pats sāku mest domas uz to pusi, jo nu cenas nav normālas. Tikpat labi - līdz pasākumam, piemēram, Lietuvā aizbrauc laimīgs ar gāzi, kad vajag jaudu parādīt disciplīnā pārslēdz uz benzīnu. Bet tajā pašā brīdī cilvēks tikai ar benzīnu braucošais saimnieks paliek mājās un nekādu prieku nav guvis.
Uz Jūliju jau prognozē cenas līmenī no Ls1,38-Ls1,42. Nu kā Eiropā. Saderam, ka pie algām ne kapeiku nepiemetīs un nodokļus ar nesamazinās...
Vecs 31.03.2012, 11:20   #396
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Labi, ka cilveki sak pienemt to, ka braukt ar gazi ir nevis pazemojums, bet talredziga riciba, kas noved pie lidzeklju ietaupisanas. Musdienu gazes iekartam es saskatu lielus + un tikai loti mazus - un tapec ari mans ikdienas auto ir aprikots ar 4.paaudzes gazes iekartu.
Ja gribesies kadu kartigi sapotet, var nospiest vienreiz podzinju un dzinejs darbosies uz benziinu
Un vel viena lieta... kapec neviens nenoreja Corrado parbuvi uz dizeli?? Situacija analogiska. Sportiskaa veidolaa dizelis.... Laiks atmest stereotipus un sekot lidz inovacijam, nevis sukstities
LPG gas, gas
To poli joprojām atceros katriez kad redzu ko saistīgu ar gāzi
Jāā, jāā, LPG gas gas! Cool! LPG gas cool! Jāā jāā!
Vecs 31.03.2012, 12:02   #397
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,795
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Uz Jūliju jau prognozē cenas līmenī no Ls1,38-Ls1,42.

bet ko man darīt labprāt pārbūvētu corru uz gāzi, bet tad zūd jēga visam iepriekš darītam, vienkaršī braukšu ar to retāk bet mans stāsts ir pavisam kautkas cits neka Karlixam savam darba zirgam plānoju jau aprīlī uzstādīt gāzes iekārtu jo objekti ir pavisu latviju un tērēt štukas benzīnām manuprāt jau ir par daudz

baigi dīvaini ka nekur vairs nestreiko autovadītāji dēļ lielam degvielascenam, ne eiropāne pie mums tie paši zemnieki, kas notiek šajā sasodītajā pasaulē ??
Vecs 31.03.2012, 14:46   #398
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

bet ko man darīt labprāt pārbūvētu corru uz gāzi, bet tad zūd jēga visam iepriekš darītam, vienkaršī braukšu ar to retāk bet mans stāsts ir pavisam kautkas cits neka Karlixam savam darba zirgam plānoju jau aprīlī uzstādīt gāzes iekārtu jo objekti ir pavisu latviju un tērēt štukas benzīnām manuprāt jau ir par daudz

baigi dīvaini ka nekur vairs nestreiko autovadītāji dēļ lielam degvielascenam, ne eiropāne pie mums tie paši zemnieki, kas notiek šajā sasodītajā pasaulē ??
Sorry par spam. Bet man ir draugs kas vizinās ar 2.0 Turbo LPG gas. uz riepām viņam ir kkādi 185 ZS. uz spararata nezinu. bet nu problēmu nekādu. Es biņam biju prasijis kā, un pēc viņa teiktā, viņam stāv parasta gāzes sistem ar sprauslām, bet atšķirība ar parato kas iet atmosferniekiem, viņam stāv 2 gāzes reduktori, un programmējamais gāzes vadības blok, kuru viņš pats var regulēt no laptopa. Pūš viņš 1.2-1.5 bar ar turbīnu. takšto problēmu nekādu.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 17:45   #399
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Matemātika ir vienkārša. Kā jau visi godīgie cilvēki nepelnu milzīgas summas. Par to ko nopelnu man ir jāuztur ģimene, Corrado un Passat ko mātei esmu nopircis. Ar Corrado man patīk braukāt un braukāju ar viņu kā ar ikdienas auto(visur kur nevaram aizbraukt ar divvietīgo darba auto). Kas slikts tajā, ka es tagad varu braukāt uz pusi lētāk(ar minimāliem jaudas zaudējumiem un varu pārslēgties uz benzīnu kad vien vēlos) un varu atļauties priekš ģimenes kaut ko nedaudz vairāk?
Tavs uzbrauciens ir bez pamatojuma, jo pats pārvietojies ar dīzeļa Corrado, pirms viņu notirgoji. Tad kam Tev 1.6disel bija nevis teiksim R32?
Īss rezumējums par Tavu uzbraucienu: Suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu!

Te arī izpaužas mūsu sabiedrības ideoloģija, nevis padomās kā ko nopelnīt vairāk, kā es to varētu atļauties, bet gan kā uz ko ietaupīt. Labi, tas ir katra paša ziņā.

Ar dīzeļ Corrado braukāju tāpēc, ka pie tāda vienkārši tiku, piešķīra, un bij jābraukā.

Bet nu labi, Dievs dod lai Tev veicās un viss sanāk!

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 20:44   #400
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ion/gnoxb.html

tas ir tikpat slimi
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 21:01   #401
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Te arī izpaužas mūsu sabiedrības ideoloģija, nevis padomās kā ko nopelnīt vairāk, kā es to varētu atļauties, bet gan kā uz ko ietaupīt. Labi, tas ir katra paša ziņā.

Ar dīzeļ Corrado braukāju tāpēc, ka pie tāda vienkārši tiku, piešķīra, un bij jābraukā.

Bet nu labi, Dievs dod lai Tev veicās un viss sanāk!
Tev ir vienvirziena domasana. Meginat nopelnit vairak ir atzistama iniciativa, tacu augstakaja mera par idiotismu var nosaukt sava nopelniitaa neracionalu izlietosanu/izskerdesanu.
Pie ta ari paliekam.

Ja kads velas paturpinat, vai nu PM, vai SPAM.
Vecs 31.03.2012, 21:02   #402
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs
Armand, neliec viena grozinja kartupeljus ar bananiem
Vecs 31.03.2012, 21:14   #403
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Tev ir vienvirziena domasana. Meginat nopelnit vairak ir atzistama iniciativa, tacu augstakaja mera par idiotismu var nosaukt sava nopelniitaa neracionalu izlietosanu/izskerdesanu.
Pie ta ari paliekam.

Ja kads velas paturpinat, vai nu PM, vai SPAM.

A kam tad tā nauda ir domāta? Bet lab, peace out!

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 22:02   #404
kukiits
Jauniņais

Reģistrācija: 17.08.2011
Ziņas: 42
kukiits .Neitrāls
Noklusējot

Manuprāt tas tiešām ir šī auto izsmiekls, ja nepavelc to patēriņu, pārdod corrado, brauc ar polo 1.0 bezmotoru.

Prātīgi ir domāt - nevis kā ietaupīt, bet kā nopelnīt vairāk
kukiits nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2012, 22:34   #405
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Prātīgi ir domāt kā dzīvot normāli un nevienam neuzspiest savu viedokli. Ja cilveks grib braukt ar corrado ar uzstādītu LPG tad lai brauc. Ja negrib lai nebrauc. Katrs dara to ko vinš grib. Un no augstāk izlasīti, tāda sajūta parādijās ka tas corrado vispār ne Karlixam pieder bet kādam citam. Tas ir viņa auto un viņš var darīt ar to visu ko grib. Kāpēc vispār sākās šis strīds. Kāda starpība ar kuru degvielas tipu vispār braukt kaut ar aviācijas benzīnu 2.50Ls/litrā. Ja ir nauda tad brauciet. Bet ja gribās braukt ar šadu auto, bet apstākļi neļauj tad vajag domāt kas labāk, un likt gāzi, vai dīzeli, vai 1.2 no lupo. Kam kas labāk sirdij iet. Ja jūs tā aizstājat originalitāt, kā es sapratu, tad kāpec neiebilstat par R32, R36, 1.8 20VT likšanu? Jo tas ir viens un tas pats. Katr mūsdien dzīvo pēc savām iespējām, un jā ir iespēja ieekonomēt tad vajag to iespēju izmantot jo velnsviņu zin kas būs rīt.

Davai pārtrauksim strīdu! Katrs dara to ko viņš grib un tā ka viņaprāt ir pareizi.
Romat4 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:31.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club