The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 01.02.2016, 10:44   #31
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
ja nav noslēpums cik samaksāji par riepu.? gribu paskatīties, cik mums iekš latakko tādas maksā, bet tā stulbā e-komercija, kko čakarējas.
Man sanāca 95-PVN=75 Eur/gab. Iespējams var dabūt lētāk kā 95.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 01.02.2016, 11:42   #32
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cena laba.
Latakko tādas neatrod, bet pēc izmēra K115 modelis vienīgais ko atrod, par līdzīgu cenu.
Vecs 01.02.2016, 12:12   #33
spokss
Lietotājs

spokssLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.03.2014
Dzinējs: 2.0 9A
Ziņas: 722
spokss .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
cena laba.
Latakko tādas neatrod, bet pēc izmēra K115 modelis vienīgais ko atrod, par līdzīgu cenu.

Uzspied uz teksta "Apskatīt visu sortimentu" un tur ir k120
spokss nav forumā   Citēt
Vecs 22.02.2016, 22:54   #34
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Passaratti šodien bija ciemos pie Karosa. DPF off, EGR off + daži Nm
Par degvielas patēriņu pagaidām komentāru nav. Neredzu ka tur kaut kas ekonomējās, bet iet smuki Pagaidām ļoti patīk kāda karte ir ielikta. Nav nekas pārdabisks un brutāls.. ir ļoti laidens un ar foršu odziņu Viennozīmīgi Passāts palicis jūtami ātrāks.
Cik Zs? Nezinu, tad jābrauc uz stenda. Solīja +30Zs un 80Nm, bet manuprāt tas ir diezgan optimistiski Turbīnas spiedienu pacēla no 1.35 uz 1.5Bar, lai nu kā ceru ka sajūgs un divmasnieks turēs
Vecs 23.02.2016, 00:21   #35
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja nav noslēpums, cik izmaksāja? un Cik laika aizņem?
jo es vēl nevaru saņemties šādai procedūrai
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2016, 10:07   #36
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no OZ
Ja nav noslēpums, cik izmaksāja? un Cik laika aizņem?
jo es vēl nevaru saņemties šādai procedūrai
400 Eur un 5-6 stundu darbs.
Kolēģis pirms gada sačipoja un izgrieza dpf neatslēdzot EGR savam E61 530D samaksāja 330 Eur.
Tipa jaunākiem VW esot sarežģītāk atslēgt tapēc esot dārgāk.
Kā tur ir es nezinu, bet es arī gribētu pelnīt 400 Eur dienā
Vecs 23.02.2016, 16:30   #37
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

eu jums tur tā padārgi.
Remap.lv Chiptuning (Jonix) šis procedūras ir krietni lētākas, cena pa lielam atkarīga, no čipa cenas, bet par dpf,egr,maf norubīšanu, plus čipošanu vw līdz b6 passatiem, par jaunākiem baigi neesmu interesējies iekļaujas 200 eur.

nu labi, maf'u var izprogrammēt tikai vecākiem modeļiem
bet peimēram a4 b7, 2.0 TDI, tāds pats dzinējs kā tava b7 pasātā, par egr un čipu prasīja 220eur, ja piemestu dpf tā pat būtu zem 300
Vecs 23.02.2016, 16:37   #38
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

paga, viņš tev pats arī grieza arā filtru ja.?
ja kādam interesē, es varu sazvanīt uzzināt, cik čomīgu cenu varu sabīdīt.
Vecs 23.02.2016, 18:30   #39
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Remap.lv Chiptuning (Jonix) šis procedūras ir krietni lētākas
Man viņu negribēja ieteikt. Pakļāvos tautas plūsmai un braucu pie Karosa.
Vecs 24.02.2016, 00:56   #40
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nja, cena spēcīga, lai vēl pabrauktu ar dpf
Bet interesanti cik jonix ņemtu par b6 apgraizīšanu, ja var uzzināt, būtu ļoti pateicīgs.
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 19.04.2016, 22:11   #41
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Tātad esmu nobraucis jau kādu 1k km ar čipu. Iet forši, esmu apmierināts. Nevaru pateikt vai būtiski samazinājies degvielas patēriņš uz šosejas (braucot 100-110), bet ir jūtams degvielas patēriņa uzlabojums braucot pilsētā. Dodot mizā protams par degvielas patēriņu var nerunāt. Melnītis arī smuks nāk
Riepas ir super! Price/performance variants manuorāt ideāls. Esmu ļoti apmierināts
Pēc DPF izgriezšanas uzreiz pamanīju, ka uz pirmo startu no izpūtēja izsit zilīti. Passāts visu mūžu kopš pirkšanas jau ir ēdis eļļu ~1l uz 15k km. Tas varētu būt no vārstu gumijām vai turbīnas? Tukšgaitā pagāzējot, braucot mierīgi un slodzītē zilīša nav.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=59Heda21Gng
Esmu dabūjis no darba kolēģa oriģinālo VCDS Vag-Com un esmu izložņājis visu iespējamo un šo to palabojis, izmainījis, kā piemēram tagad braucot tālos braucienus blakus sēdētāji var skatīties DVD filmas
Vidējais degvielas patēriņš ar platajām vasaras riepām un kombinētajā režīmā 6,5l/100km.
Esmu izslīpējis un piekrāsojis problemātiskākās rūsas vietiņas.
Vecs 16.07.2016, 20:49   #42
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Par šo laiku esmu sadarījis šādus tādus sīkumiņus, kā nomainījis priekšējās atsaites, kopš septembra nobraucis gandrīz 15k km, sapircis visus iespējamos filtrus (salona ogles nomainīju) un drīz veikšu eļļas maiņu.
Galvenais notikums ir tāds, ka šodien pēc divu nedēļas gara pasākuma es saņēmu atpakaļ Passātu no Mollers krasta ielas, kur passātam veica garantijas krāsošanu.
Jūnija sākumā biju aizdzinis Passātu uz centru atrādīt un nedaudz pasūdzēties par rūsas pleķiem. Veicām rūsas punktu detalizētu reģistrēšanu, fotografēšanu un bildes tika sūtītas uz Vāciju, kur man apstiprināja garantijas krāsošanu. Visu auto nepārkrāsoja, jo vietas kur ir mehāniski bojājumi viņi nekrāso par garantiju (motora pārsegs un jumts/jumta daļa virs stikla). Bet pārkrāsoja principā visu mašīnas kreiso sānu, bagažnieka vāku, aizmuguri un aizmugurējo labo arku.
Biju patīkami pārsteigts par šādu VW pretīmnākšanu. Rezultāts labs! Krāsas tonis sakrīt perfekti. Tagad jāpārkrāso motora pārsegs, jānogaida un vēlāk jāved viss auto sapulēt, lai neredz atšķirību starp tikko krāsotajām un nekrāsotajām detaļām, un vizuāli auto būs kā jauns
Ar šo es gribēju pateikt, ka ne vienmēr VW centri grib izspiest naudu un ne vienmēr ir neatsaucīgi pret auto kuri ir vecāki par 3 gadiem!
P.s. vidējais degvielas patēriņš 6.3l/100km
Vecs 17.07.2016, 00:48   #43
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Noklusējot

Labs,
Baigais bonuss, ja mollers nāk pretim.

es ar sāku piekrāsošanas darbus -ar bagāžnieka vāku un visa auto pulēšanu, lai svaigs auto neizskatītos kā 25gadus vecss
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 17.07.2016, 02:55   #44
corradoarturs
Lietotājs

corradoartursLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.05.2010
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 211
corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Un kas ar dūmošanu?
corradoarturs nav forumā   Citēt
Vecs 17.07.2016, 13:09   #45
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no corradoarturs
Un kas ar dūmošanu?
Nekas, es par to pat nesatraucos Ieliku tāpat vien.
Kopš esmu nobraucis 3 bākas ar PRO dīzeli, uz auksto startu dūmošanu neesmu novērojis. It kā sakara degvielai ar to baigais sakars nav. Drošvien vārstu blīvslēgi. Neiespringstu.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:08.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club