The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 04.08.2013, 15:14   #1
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Pabraukāšana 333 trasē

Bija doma augusta uztaisīt nelielu pasākumu, t.i. pabraukāšanu trijniekos.
Tikko zvanīju, lai noskaidrot situāciju ar trases pieejamību nu ir diezgan bēdīgi bez rezervācijas uz trasi tikt faktiski nav iespējams arī rezervēt īsti vairs nav ko, palika tik daži mazi lodziņi, pārsvara viss jau ir rezervēts. Pat no piektdienas vakariem uz doto mirkli brīvs ir tikai 9-ais un 23-ais datumi

Ja tomēr braukt spontāni un, pieņemsim, paveiksies un trase būs brīva, tad, ja nu būs gribētāji braukt ar kartingiem, teica, ka laidīs trasē visus, gan mašīnas, gan kartingus

Uz doto mikli, ja izdomāsim rezervēt, tad pieejams ir:

17.08.-18.08. pagaidām ir daži nelieli lodziņi pa dienu, bet zem jautājuma zīmes.
24.08.2013 no plks. 15:30
25.08.2013 pagaidām brīvs
31.08.2013 vakarpusē

Manuprāt, drīz viņiem nāksies ieviest tas saucamas " Trases dienas", savādāk starp pasākumiem un uzņēmumu tusiniem uz trasi tikt faktiski nav iespējams

Cenrādis.

30 min bez rezervācijas no 1 a/m 7.00 lvl
1h trases rezervācija 105 lvl

Jūsu domas?

http://www.333.lv/kalendars
Vecs 04.08.2013, 16:25   #2
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es varēšu tikt tikai pēc 19. augusta. Man izdevīgākais būtu 31. augusts vakarpusē
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 04.08.2013, 18:16   #3
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Kā alternatīva var būt sabi pasākums 23.augustā: http://www.sabi.lv/lv/kalendars/F1/
Vecs 04.08.2013, 21:40   #4
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas būs ta kā noslēguma pasākums vai vienkārši? Mums pagaidam der laikam tikai 31 augusts
Vecs 04.08.2013, 22:07   #5
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vnk pasākums Noslēgums būs kaut kur oktobrī
Vecs 05.08.2013, 00:27   #6
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Man jau šoreiz ir tā ka jo ātrāk jo labāk Bet šobrīd izskatās ka piedalīsos jebkurā no piedāvātajiem datumiem
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 05.08.2013, 01:04   #7
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man der visi datumi.
Vecs 05.08.2013, 10:24   #8
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Man arī pagaidām der visi datumi.
Vecs 06.08.2013, 00:47   #9
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

17 nevarēšu, jo stradāšu. Citos datumos labprāt piedalīšos.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 06.08.2013, 01:06   #10
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

mums visideālāk būtu 31 datums, pilnībā atkrīt 18, 24, 25... 17 datums uz jautājuma zīmes....
Vecs 13.08.2013, 20:30   #11
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Tad kad?
31.08.2013 vakarpusē
Vecs 13.08.2013, 21:40   #12
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es esmu par to ka visos 3 datumos.!
Vecs 13.08.2013, 21:47   #13
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
es esmu par to ka visos 3 datumos.!
Vecs 13.08.2013, 23:15   #14
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tad kad?
31.08.2013 vakarpusē
Es tiešam nezinu kad
Bez rezervācijas uz konkrētu datumu neko plānot nevar. Pie kam jau šobrīd visdrizāk tur viss ir izmainījies un brīvo datumu palika vēl mazāk.
Priekš 1h rezervācijas atsaucība topikā ir parāk maza
Pašiem arī ar tiem datumiem ir švaki, 31-jā pagaidām uz 90% mēs nevarēsim, bet nu varbūt vēl kaut kas mainīsies.

Varbūt tiešam kā alternatīvu variantu izvēlēties SABI pasākumu?
Vecs 13.08.2013, 23:52   #15
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Lai ir SABI pasākums... kāda starpība kur pavadīt laiku kopā
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:25.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club