The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.08.2007, 15:27   #76
Lord

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
nez bet shitaads man patiktos ;] http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vkksmx1k1tx2

bet zinkas buutu ljoti interesanti? Ja valsts policija tomer padomaatu un sagatavotu 1 autinju speciali drag race un tad vareetu parastie ljautinji sacensties oficiaalajos drag race ar policijas spridzekli ;] tas buutu ljoti interesanti un droshi, jo nebuutu nevienam jaadzenas pakalj un nevienam nebuutu jaamuuk ;D ;]] un taadaa veidaa arii Valsts policija vareetu paraadiit savu speeku.
Nu valsts nekad netērēs līdzekļus, lai pazīmētos... tā kā par to var aizmirst. Ja gribas redzēt kā māk braukt viena daļa mūsu mentu - tā daļa, kas brauc ar Volvo S60, aizbrauc uz kādu no LČ posmiem autorallijā, kad par noslēdzošo mašīnu brauc mentu neturbo subaru ar Mārupes mentu pie stūres - kā viņš pats man atzinās, tad no viņa ir aizmucis tikai viens cilvēks -
  Citēt
Vecs 11.08.2007, 15:28   #77
Lord

Noklusējot

p.s. un visas pārējās reizes esmu no ķerts, jo menti ir vairāk nekā es veiksmiegas mukšanas kopā skaitot man ir bijušas tikai divas
  Citēt
Vecs 11.08.2007, 15:59   #78
Realmaven

Noklusējot

pec manaam domaam vinji perkot Hyndai dzhipus ziimeejas, taa ir vnk izraadiishanaas... jo piemeeram tas dzhips nemaz nav paredzeets tur trakot pa bezceljiem, kautvai paskatoties kaadas gumijas vinjiem apautas... un vispaar Es tos dzhipus nekad nesmu redzejis arpus pilseetas, bet bilseetaa ta vinji priekshkam? Un degvielu ta taads ed vairaak nekaa parasts autinsh... vinji ziimeejas kur vien iespeejams...

un pirkt taas netrafareetas mashiinas... taa nav ziimeeshanaas? un lieka naudas izshkieshana? Es uzskatu ka labaak vareeja tos radarus ar kameraam uzlikt, taadus kaa anglijaa (tajs posmos kur parasti tauta trako) tas buutu daudz efektiivaak, jo tad VISI tiktu piekjerti, a taa vizinoties lielaakaa dalja nemaz netiek pamaniita...

Kaut nosit Es valsti nesaprotu... zheel ka valstii nav taa ka nodoklju maksaataajs pats vareetu izveeleeties kur kaada dalja vinju nodoklju tiek novirziita... jo piemeeram ir daudzas lietas kur Valsts vnk naudu izteeree nelietderiigi un kapec man par to jaamaksaa? ;[
  Citēt
Vecs 11.08.2007, 18:04   #79
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
pec manaam domaam vinji perkot Hyndai dzhipus ziimeejas, taa ir vnk izraadiishanaas... jo piemeeram tas dzhips nemaz nav paredzeets tur trakot pa bezceljiem, kautvai paskatoties kaadas gumijas vinjiem apautas... un vispaar Es tos dzhipus nekad nesmu redzejis arpus pilseetas, bet bilseetaa ta vinji priekshkam? Un degvielu ta taads ed vairaak nekaa parasts autinsh... vinji ziimeejas kur vien iespeejams...

un pirkt taas netrafareetas mashiinas... taa nav ziimeeshanaas? un lieka naudas izshkieshana? Es uzskatu ka labaak vareeja tos radarus ar kameraam uzlikt, taadus kaa anglijaa (tajs posmos kur parasti tauta trako) tas buutu daudz efektiivaak, jo tad VISI tiktu piekjerti, a taa vizinoties lielaakaa dalja nemaz netiek pamaniita...

Kaut nosit Es valsti nesaprotu... zheel ka valstii nav taa ka nodoklju maksaataajs pats vareetu izveeleeties kur kaada dalja vinju nodoklju tiek novirziita... jo piemeeram ir daudzas lietas kur Valsts vnk naudu izteeree nelietderiigi un kapec man par to jaamaksaa? ;[

Esmu pats ar SantaFe samērā daudz izbraukājies. Draugam arī tās ir. Ir ok mašīna. Riepas ir tādas, kādas ražotājs ir uzlicis rūpnīcā - padomā cik izmaksātu tagad viņiem visiem uzlikt jaunas riepas Pie tam tie SantaFe ir pārsvarā novirzīti uz lauku rajoniem, kur ir daudz grants ceļi un pavasaros, rudeņos dubļi un ziemā neizšķūrēti ceļi. Ar Sonata nekur talu neaizbrauktu un tās mašīnas salauztu viens divi.

Kas attiecas uz mentu autoparku, tad mans personīgais viedoklis ir par to visu pozitīvs pie tiem jaunās mašīnas nedod jauniņajiem mentiem, bet gan cilvēkiem, kas ir jau nostrādājuši daudzus gadus un zin ko dara, lai tās mašīnas netiktu nojātas mēneša laikā

Es domāju, ka viss ir OK
  Citēt
Vecs 11.08.2007, 23:48   #80
Meganomic

Noklusējot

da, edinstvennoje, posmotretj na avtopark policii teperj prijatno... ranjshe, pomnite, zhiguli, bobiki...

P.S. eshe novostj, kto ne znajet, na trubah boljshe ne pogonjajem... Sdelali 5 lezhachih policejskih... pohozhe, chto 5... projezzal tam, oni ih delali... boljshije takije gorki..
  Citēt
Vecs 12.08.2007, 00:08   #81
Realmaven

Noklusējot

a mums Balvos kaadreiz kad mentiem jaunas mashiinas iepirka, kkaadus renault... kkaadi menti jau pirmajaa nedeeljaa to nolika uz vaakiem, un mashiina vairs nebij taisaama... tikai Es nesaprotu kaa vinjiem tas izdevaas...
  Citēt
Vecs 12.08.2007, 01:20   #82
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Meganomic
da, edinstvennoje, posmotretj na avtopark policii teperj prijatno... ranjshe, pomnite, zhiguli, bobiki...

P.S. eshe novostj, kto ne znajet, na trubah boljshe ne pogonjajem... Sdelali 5 lezhachih policejskih... pohozhe, chto 5... projezzal tam, oni ih delali... boljshije takije gorki..

Es tos guļošos arī redzeju, kad pa to ielu dienā braucu... bet viņi ir tā interesanti uztaisīti - pa četrstūrim katrā ielas malā, bet pa vidu viena mašīna brīvi iet cauri
  Citēt
Vecs 14.08.2007, 19:55   #83
Realmaven

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lord
Esmu pats ar SantaFe samērā daudz izbraukājies. Draugam arī tās ir. Ir ok mašīna. Riepas ir tādas, kādas ražotājs ir uzlicis rūpnīcā - padomā cik izmaksātu tagad viņiem visiem uzlikt jaunas riepas Pie tam tie SantaFe ir pārsvarā novirzīti uz lauku rajoniem, kur ir daudz grants ceļi un pavasaros, rudeņos dubļi un ziemā neizšķūrēti ceļi. Ar Sonata nekur talu neaizbrauktu un tās mašīnas salauztu viens divi.

Kas attiecas uz mentu autoparku, tad mans personīgais viedoklis ir par to visu pozitīvs pie tiem jaunās mašīnas nedod jauniņajiem mentiem, bet gan cilvēkiem, kas ir jau nostrādājuši daudzus gadus un zin ko dara, lai tās mašīnas netiktu nojātas mēneša laikā

Es domāju, ka viss ir OK
ar sho autinju pa neizshkjuureetiem celjiem nebus vieglaak izbraukt kaa ar kkaadu parastu vieglo 4x4 jo shamais ir galiigi zems, taapat kaa vairums vieglo autinju, pa lauku celjiem vispaar nerunaasim, ielidis kaadaa riktiigaa peljkee un tur ar paliks...
  Citēt
Vecs 14.08.2007, 22:01   #84
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
ar sho autinju pa neizshkjuureetiem celjiem nebus vieglaak izbraukt kaa ar kkaadu parastu vieglo 4x4 jo shamais ir galiigi zems, taapat kaa vairums vieglo autinju, pa lauku celjiem vispaar nerunaasim, ielidis kaadaa riktiigaa peljkee un tur ar paliks...
muļķības - mēs ar SantaFe braucam mazozolu gonku skatīties... rezulāts bija tādas, ka braucām pa trasi uz skatīšanāš vietu un nevienā vietā nenogimām, pat ūpīti 35cm dziļu šķēŗsojām bez problēmām!!! Viss ir atkarīgs, kas pie stūres sēž
  Citēt
Vecs 16.08.2007, 12:16   #85
Realmaven

Noklusējot

Es ar Scirocco taadu pat peljki izbraucu Latgalee pie lidostas... ja domaa ka mentiem jaaker buutu kaads traktorists kas pa graavjiem muuk no mentiem tad tas dzhips jau pirmajaa graavii paliktu...
  Citēt
Vecs 16.08.2007, 12:45   #86
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
Es ar Scirocco taadu pat peljki izbraucu Latgalee pie lidostas... ja domaa ka mentiem jaaker buutu kaads traktorists kas pa graavjiem muuk no mentiem tad tas dzhips jau pirmajaa graavii paliktu...
  Citēt
Vecs 16.08.2007, 15:47   #87
Realmaven

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lord
nee nu Es vnk ar to gribeju teikt ka labaak buutu Hammeri pirkushi ;] tas bij iespaidiigaaks izskataas ;P
  Citēt
Vecs 16.08.2007, 15:58   #88
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
nee nu Es vnk ar to gribeju teikt ka labaak buutu Hammeri pirkushi ;] tas bij iespaidiigaaks izskataas ;P
Un cenu atšķirība? Un benzīna patēriņš?
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2007, 16:04   #89
Realmaven

Noklusējot

nu cik tad tur cenas atshkiriiba var buut un benziina paterinsh ar nav tik traks patiesiibaa... tas kaadreiz bij taa ka Hammers bij kkasnereaals, taapat arii ar Porche Carrera utt tagad to var nopirkt jebkursh visusmeera cilveeks, kas nav ieliidis lidz ausiim krediitos...

Santa Fe cena ap 30000-35000 EUR
Santa Fe - 2,7 V6 DOHC - paterinsh 10,4 L (10,6)
Santa Fe - 2,2 CRDI - paterinsh 7,3 (8,1)

Hummer cena ap 38000 EUR
Hummer H3 VORTEC 3500 3.5L - paterinsh 11.76 L (14.7)
un neaizmirsiisim ka taas nav vieniigaas komplektaacijas, ir ari Hummer ar 3,0 dzineju, kas ir ekonomiskaaks...
  Citēt
Vecs 16.08.2007, 16:17   #90
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
nu cik tad tur cenas atshkiriiba var buut un benziina paterinsh ar nav tik traks patiesiibaa... tas kaadreiz bij taa ka Hammers bij kkasnereaals, taapat arii ar Porche Carrera utt tagad to var nopirkt jebkursh visusmeera cilveeks, kas nav ieliidis lidz ausiim krediitos...
Santa Fe - 31 100EUR
H3 - 52 000 EUR
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 20:39.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club