The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.12.2012, 21:02   #1
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot Ziemas jautājums

Sveiki man ir tāds jautājums par corrado, manu corru visu laiku mētā pa apsniguša, ledainu ceļa, uz slapja slīd un tā tālāk, krč nēsmu braucis ar mašīnu kura tik slikti turās uz ceļa un man bail braukt ar viņu ātrāk, katik no pagrieziena neizslīd vai ko tādu, es gribēju zināt vai tā vājā stabilitāte corrai ir raksturīgi mazā svara dēļ vai kautkā cita vai arī es vienkārši iegrābos ar nekvalitatīvām ziemas riepām? kā jums ir ar vadāmību? ja viss ir ok tad lūdzu izsakiet savus variantus kas man varētu būt pie vainas.
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 08.12.2012, 22:08   #2
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Man jau liekas, ka pie vainas ir riepas ,bija man kaut kādas kreisās riepas (laikam ķīniešu) uz slapja asfalta slīdēja pamatīgi - ja tā straujāk vajadzēja nobremzēt - izslīdēja, braucot pa ziemu nu galīgi nejutos droši!
(Auto Pasāts).
Paskaties vai Tev uz tām riepām vispār ir rakstīts, ka tās ir ziemas vai tikaj M+S!
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 08.12.2012, 22:29   #3
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Riepas vai varbūt savirzes neesamība. Par ziemu neko nevaru patiekt, bet pa slapju tagad ar labām riepām jūtos labi.
Vecs 08.12.2012, 23:07   #4
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

nu tās ir ziemas riepas vēl radzes rāvu ārā savirze arī nedaudz ir sabojāta bet brauc taisni, es biju domājis kā? citi corrado jūtas uz ceļa ziemā varbūt tiešām riepas vainīgas.
Vecs 08.12.2012, 23:16   #5
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

1. auto tehniskais staavoklis, t.sk. riepas
2. bliive

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 08.12.2012, 23:31   #6
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
1. auto tehniskais staavoklis, t.sk. riepas
2. bliive
Nu mašīnai nav vainas riepām 7mm protektora firma norm agrāk ar tādām pašām tikai m+S braucu uz pasāta nekādas vainas nebija, nez par kādu blīvi tu runā, bet man sāk likties, vai nav man iesmērējuši vecas riepas man liekas, ka vecām mainijās gumijas īpašības būs jāpārbauda ražošanas datums nez kādēļ agrāk neskatijos.
Vecs 09.12.2012, 00:04   #7
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Nu mašīnai nav vainas riepām 7mm protektora firma norm agrāk ar tādām pašām tikai m+S braucu uz pasāta nekādas vainas nebija, nez par kādu blīvi tu runā, bet man sāk likties, vai nav man iesmērējuši vecas riepas man liekas, ka vecām mainijās gumijas īpašības būs jāpārbauda ražošanas datums nez kādēļ agrāk neskatijos.

Daiļrunīgais Kaspars ar blīvi noteikti, bija domājis tevi kā šoferi - blīve starp stūri un sēdekli
Vecs 09.12.2012, 06:16   #8
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

radzes riepas bez radzem ir galigi garam!! Noperc hakapelita rsi vai ds-2 un vizinies laimigs
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 09.12.2012, 08:53   #9
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

a kādas ir gumijas aizmigurējam tiltam, vispār kādā stāvoklī ir gumijas
Vecs 09.12.2012, 13:39   #10
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Nu par to mazo svaru man gan liekas tu pārspīlē, jo corrado priekš saviem izmēriem manuprāt ir pat ļoti smags

Par mētāšanu - ņemot no savas pieredzes ar corrado varu teikt ka:

viens no iemesliem ir amartizatoru stāvoklis (man ir slikti jau ilgi taisos nomainīt, jo ar katru dienu tā mašīna paliek nestabīlāka un pamatīgi peld pa ceļu)

otrs - visa ritošā kopumā plauktu bukses, šarnīri utt. + savirze

trešais - riepas (piemēram biju pagājušajā nedēļā aizbraucis pie vecākiem uz gulbeni un biju pārsteigts ar kādiem mēsliem cilvēki brauc! Situācija tāda pie viena veikala izbraucamais ceļš ir slīpumā- kamēr nācu no veikala līdz mašīnai skatījos un brīnījos ka neviena mašīna (3 pēc kārtas) netiek augšā. Intereses vadīts ar braucu speciāli pa turieni- man pat nenospolējās un mierīgi izbraucu ar 2 sezonām brauktām riepām -šī ir trešā)
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 09.12.2012, 15:12   #11
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
radzes riepas bez radzem ir galigi garam!! Noperc hakapelita rsi vai ds-2 un vizinies laimigs
no to gan nezināju, rāvu viņas laukā jo biežāk pa asvaltu braukāju
Vecs 09.12.2012, 15:17   #12
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Nu par to mazo svaru man gan liekas tu pārspīlē, jo corrado priekš saviem izmēriem manuprāt ir pat ļoti smags

Par mētāšanu - ņemot no savas pieredzes ar corrado varu teikt ka:

viens no iemesliem ir amartizatoru stāvoklis (man ir slikti jau ilgi taisos nomainīt, jo ar katru dienu tā mašīna paliek nestabīlāka un pamatīgi peld pa ceļu)

otrs - visa ritošā kopumā plauktu bukses, šarnīri utt. + savirze

trešais - riepas (piemēram biju pagājušajā nedēļā aizbraucis pie vecākiem uz gulbeni un biju pārsteigts ar kādiem mēsliem cilvēki brauc! Situācija tāda pie viena veikala izbraucamais ceļš ir slīpumā- kamēr nācu no veikala līdz mašīnai skatījos un brīnījos ka neviena mašīna (3 pēc kārtas) netiek augšā. Intereses vadīts ar braucu speciāli pa turieni- man pat nenospolējās un mierīgi izbraucu ar 2 sezonām brauktām riepām -šī ir trešā)
amartizātori ir ok, bukses nedaudz padilušas bet nekas vairāk, savirze vienam ritenim priekšā nepareiza, bet man nešķiet ka visu mašīnu tās dēļ nēsātu, riepas visur uz aci diezgan labas, nu pēc jūsu stāstītā nolēmu, ka riepšs iespējams vaina un mēgināšu sākuma no kāda uzlikt , lai pārliecinātos
Vecs 09.12.2012, 17:27   #13
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
amartizātori ir ok, bukses nedaudz padilušas bet nekas vairāk, savirze vienam ritenim priekšā nepareiza, bet man nešķiet ka visu mašīnu tās dēļ nēsātu, riepas visur uz aci diezgan labas, nu pēc jūsu stāstītā nolēmu, ka riepšs iespējams vaina un mēgināšu sākuma no kāda uzlikt , lai pārliecinātos

es gan sāktu ar buksēm un savirzi, ja jau pats raksti ka tas varētu biki no normas
Vecs 09.12.2012, 18:38   #14
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
es gan sāktu ar buksēm un savirzi, ja jau pats raksti ka tas varētu biki no normas
nu nez, bukses tikai nedaudz pabojātas nu savirse protams ka jātaisa, passātam bukses bija krininālas un savirzes ar nebija, bet uz ceļa labi turējās, tādēļ arī to neuzskatīju par primāro, nu bet protams ka jāmaina viss ir, bet gribētos uzzināt, kas tieši pie vainas, lai salabotu, jo aukstā garāžā negribas sēdēt un visu mainīt
Vecs 09.12.2012, 19:36   #15
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

zini kā no tavas puses izklausās? darīt neko negribu, bet gaidīšu ziemassvētku vecīti, lai atnes uz svētkiem mašīnai stabilitāti!!!!
galu galā mašīnas stabilitāte ir atkarīga no visa kopumā (ritošā, riepas)! ne tikai no vienas atsevišķas lietas. Protams lielu daļu var ietekmēt tieši riepas.

A varbūt tev tas autiņš pats līks un greizs? kāds tilts uzsists no vietas un nemaz neiet taisni
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:33.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club