The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.01.2013, 20:55   #1
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot vr6

Sveiki, sakiet lūdzu cik maksā vr6 motors, kārba, dators un viss pārējais maiņai no 2.0 16v, un cik viegli atrast kautcik normālā stāvoklī?
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 21:29   #2
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Sveiki, sakiet lūdzu cik maksā vr6 motors, kārba, dators un viss pārējais maiņai no 2.0 16v, un cik viegli atrast kautcik normālā stāvoklī?
Būšu ļoti kritisks šajā jautājumā. Ja nav pārdots, tad 2.9l motors man liekas stāvēja emauto.lv. Kārbas maksā ļoti dažādi sākot no 50Ls un man pat reiz piedāvāja VR6 kārbu pa 180Ls Kārbai vērtīgākais ir korpuss. Zobratu pāri der no jebkuras citas 02A kārbas (Ja ir iespēja iesaku pameklēt garāku 5 pārnesumu). 2.8l dzinēji galīgi nav dārgi (~140Ls), bet 2.9l ir daudz grūtāk sameklēt un līdz ar to arī dārgāki (ja nemaldos krāsotājs, neatceros kam, bet savu 2.9l pārdeva pa 400Ls?). Tehniski labā stāvoklī, dzinēju atrast galīgi nebūs viegli. Ķēdes noteikti nebūs mainītas un vispār visi viņi maitas ēd eļļu
Es labāk gribētu ieteikt ABF dzinēju. Cenas ziņā varbūt diži lētāk nebūs, bet toties ekspluatācijā būs lētāks un tici man ir tīri žiperīgs (VR6 virzuļus dabūt nevar, galvas blīve maksā ~40Ls, ķēdes maiņa (tīri visi materiāli - ~140Ls), celiņsiksnas spriegotājs maksā ~33Ls, viss tam dzinējams ir dārgs)
Vispār tas dzinējs nevienā vietā nav labs Bet ja nevari atturēties kārdinājumam, tad go for it.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 22:33   #3
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

ja mainisi dzineju do ziņu es laprat nopirktu no tevis 2.0 16v pilna komplektacija, ja protams negribesi kosmosu, ar visu vadibu un visiem vadiem.
Vecs 11.01.2013, 22:41   #4
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja patīk un ir jēga skrūvēties tad nopērc VR6 Passatu ar TA, samaini motorus vietām un Pasatu pēctam par topašu naudu pārdod... I būs Tev motors gandrīz pa velti... Šajā variantā Tu vismaz vari pirms pirkšanas arī dzirdēt un notestēt to motoru... SS.LV tādi Passati ap 500Ls ir dabūnami un trāpās arī starp tiem kāds tīri normāls... Es pat biju, kādus gadus atpakaļ, iegādājies pa nepilniem 300Ls vienu tādu eksemplāru... un ļoti labā stāvoklī... (arī eļļu netērēja )

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 22:51   #5
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par ieteikumiem, nopirku corru ar 2.0 16v motoru sākumā likās ka pietiek bet pec 4 mēnešiem vairs nepietiek Saprotu ka nav lēts prieks bet vēlos tak pašam priekš sevis nevis lai jātu nost un mainītu visu laiku detaļas variants par passāta iegādi ar vr6 motoru liekas man pat ļoti ok nebiju pat iedomājies, paldies par ieteikumu
Vecs 11.01.2013, 23:18   #6
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Paldies par ieteikumiem, nopirku corru ar 2.0 16v motoru sākumā likās ka pietiek bet pec 4 mēnešiem vairs nepietiek Saprotu ka nav lēts prieks bet vēlos tak pašam priekš sevis nevis lai jātu nost un mainītu visu laiku detaļas variants par passāta iegādi ar vr6 motoru liekas man pat ļoti ok nebiju pat iedomājies, paldies par ieteikumu
pamēģini no viņa dabūt arā visu ko var un tad skaties, vai nav pa maz.
Vecs 11.01.2013, 23:19   #7
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
pamēģini no viņa dabūt arā visu ko var un tad skaties, vai nav pa maz.
kadeļ pa maz apgaismo mani
Vecs 11.01.2013, 23:26   #8
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Visdrizāk ka tur nav tie 136 zs, savi 10-20 jau nomira. Tātad jau kapitalais remonts jau pievienos jaudu. Tad var mainīt šprici, likt sporta sadalenes, vīlēt galvu, pārlasīt un sabalansēt apakšu, tad vel un vel.

Un pats galvenais ko gribēju teikt - JAUDAS vienmēr ir par maz tik uz īsu brīdi un atkal vajag VEL

tā kā padomā, arī VR6 nav nekāda raķete, ja ir foršs zemos rpm, ir superīga skaņa, ir 6 cil un tt. Izdomā ko tev tieši vajag - jaudu, skaņu, lai iet vai labu patēriņu. Ir vel daudz dažādu variantu, jāzin tik kā Tu to auto pēc tam gribi pielietot
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:36   #9
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Visdrizāk ka tur nav tie 136 zs, savi 10-20 jau nomira. Tātad jau kapitalais remonts jau pievienos jaudu. Tad var mainīt šprici, likt sporta sadalenes, vīlēt galvu, pārlasīt un sabalansēt apakšu, tad vel un vel.

Un pats galvenais ko gribēju teikt - JAUDAS vienmēr ir par maz tik uz īsu brīdi un atkal vajag VEL

tā kā padomā, arī VR6 nav nekāda raķete, ja ir foršs zemos rpm, ir superīga skaņa, ir 6 cil un tt. Izdomā ko tev tieši vajag - jaudu, skaņu, lai iet vai labu patēriņu. Ir vel daudz dažādu variantu, jāzin tik kā Tu to auto pēc tam gribi pielietot
nu ja es to noteikti saprotu, bet es saproto to ka ar tiem pašiem 20 zirdziņiem kautkad ari bus pa maz, un ķīlēt viņu augšā arī nav lēti, es domāju varbūt dabūt uzreiz kādu jaudīgāku un tam uztaisīt kapitālo, un ja meklēt kautko citu vaita nav tā ka priekšpiedziņas auto vai vispār ir jēga likt kautko stiprāku??. Un ķā es gribu viņu pielietot, varu teikt tikai to ka man patīk ņemties un braukt
Vecs 11.01.2013, 23:43   #10
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu ja es to noteikti saprotu, bet es saproto to ka ar tiem pašiem 20 zirdziņiem kautkad ari bus pa maz, un ķīlēt viņu augšā arī nav lēti, es domāju varbūt dabūt uzreiz kādu jaudīgāku un tam uztaisīt kapitālo, un ja meklēt kautko citu vaita nav tā ka priekšpiedziņas auto vai vispār ir jēga likt kautko stiprāku??.
Priekšpiedziņai līdz 250zs (man veidojas iespaids, ka vel ir neliela saķere)

tagad teiksim ir 136 zs, abf-am ir 150, uzlabojot izplūdi, ieplūdi jau droši 160. VR6 ir 174 nav tālu, manuprāt

Ok, tas 174 ir 2,8, bet 2,9 jau daudz grūtāk dabūt. Ja jāmaina motors un cits vel nav nopirkt vel ir laiks pārdomām

piemēram 1,8 20vT - ļoti tālredzīgs motors, 200-300... zs, kamēr nauda beigsies, varēsi uz viena bloka būvēt tik

ja nebiedē stereotipi - 1,9 TDI, tik īstu TDI nevis atmosferisko, lai tikai taupītu. Iedomājies Corrado kas tērē ceļojumā 4 litrus tikai un ja vajag viņš iet ātrāk ne ka VR6 pat ar 2,9 motoru , un kā šis uzvedīsies pilsētas satiksmē - mmm velk no jebkuriem rpm (ja vien tie nav aiz 6000 )

ir viela pārdomām ?
Vecs 11.01.2013, 23:53   #11
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

neaizmirsti, ka vr6 ir ir nedaudz smagāks kā citi šeit minētie dzinēji, un arī kopējam auto svaram šeit ir liela nozīme.!

es tavā vietā mēģinātu maksimāli pacelt jaudu jau esošajam dzinējam.!
Vecs 11.01.2013, 23:53   #12
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Priekšpiedziņai līdz 250zs (man veidojas iespaids, ka vel ir neliela saķere)

tagad teiksim ir 136 zs, abf-am ir 150, uzlabojot izplūdi, ieplūdi jau droši 160. VR6 ir 174 nav tālu, manuprāt

Ok, tas 174 ir 2,8, bet 2,9 jau daudz grūtāk dabūt. Ja jāmaina motors un cits vel nav nopirkt vel ir laiks pārdomām

piemēram 1,8 20vT - ļoti tālredzīgs motors, 200-300... zs, kamēr nauda beigsies, varēsi uz viena bloka būvēt tik

ja nebiedē stereotipi - 1,9 TDI, tik īstu TDI nevis atmosferisko, lai tikai taupītu. Iedomājies Corrado kas tērē ceļojumā 4 litrus tikai un ja vajag viņš iet ātrāk ne ka VR6 pat ar 2,9 motoru , un kā šis uzvedīsies pilsētas satiksmē - mmm velk no jebkuriem rpm (ja vien tie nav aiz 6000 )

ir viela pārdomām ?
es pat ļoti vēlētos uzzināt no tevis vairāk par šiem diviem motoriņiem, pirmais vairāk interesē jo nesmu dizeļu piekritējs
Vecs 11.01.2013, 23:54   #13
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
neaizmirsti, ka vr6 ir ir nedaudz smagāks kā citi šeit minētie dzinēji, un arī kopējam auto svaram šeit ir liela nozīme.!

nu viena doma man arī bija rakstīt šeit lai apspriezties ar zinošiem cilvēkiem
Vecs 12.01.2013, 00:01   #14
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony

Šis variants arī vis realakais jo parasti vis beidzās līdz nauda pietrūkst, jo kad atkal ir sakrāta nākama summa biežvien entuziasms pāriet tiku ka šis nav tas gadījums

sava loģika te vienalga ir:
1) jebkuru citu motoru vajag vel nopirkt tas ir 300-500+ ls
2) tad apitalka, tā visiem motoriem (ja taisa labi) plus/mīnus ir vienāda.

Bet ja tā padomā, ko var izdarīt par tiem 300-500 ls, īsti neko. Tikai sadalenes labas un jau no budžeta -250ls, zirneklis vel -150ls,... un visam tam, lai darbojās vajag kartīgi saregulētu motoru - tātad vadība + 300-400 ls

teiksim tā, es savam motoram, uztaisot tāmi sapratu ka lētāk būtu ielikt R36
Vecs 12.01.2013, 00:04   #15
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
es pat ļoti vēlētos uzzināt no tevis vairāk par šiem diviem motoriņiem, pirmais vairāk interesē jo nesmu dizeļu piekritējs

Nu te Tev nepaveicās gaidi mūsu turbo-guru atbildes

bet cik es no malas dzirdot sapratu: nomainot motora vadību jau var dabūt gandrīz 200zs. Nomainot turbīnu - 250-300 zs pēc tam laika bija jāmaina šo to iekšā, neturēs

bet atkal bet motora vadība, ka iepriekš minēju 300-400ls, pareiza un laba turbīna, es pat nezinu cik tādas maksā bet laikam virs 250 ls
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:46.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club