The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.10.2007, 12:59   #1
Realmaven

Ziņas: n/a
Noklusējot 3 reize...

wtf... manu Scirocco jau 3 reizi uzlauzh... shodien no riita zvana radiniece un saka ka manai mashinai durvis valjaa un kkas salonaa meetaajas... ja kadreiz piekershu kadu shivereejam ap manu autinju Es vnk vinju nositiishu... un uz mezhu aizvedishu sunjiempar bariibu!

Es tagad saaku praatot... varbuut man ar paarmekleet savu mashiinu... varbuut Es kko nezinu? mozh kkur zem sedeklja staav kaads zelta stienis paars kilo smagumaa?
  Citēt
Vecs 02.10.2007, 13:41   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
wtf... manu Scirocco jau 3 reizi uzlauzh... shodien no riita zvana radiniece un saka ka manai mashinai durvis valjaa un kkas salonaa meetaajas... ja kadreiz piekershu kadu shivereejam ap manu autinju Es vnk vinju nositiishu... un uz mezhu aizvedishu sunjiempar bariibu!

Es tagad saaku praatot... varbuut man ar paarmekleet savu mashiinu... varbuut Es kko nezinu? mozh kkur zem sedeklja staav kaads zelta stienis paars kilo smagumaa?
Ta neko sev A kur atrodas auto, kur tads nemierigs rajons

Principa ja ir laiks var atrast tos lohus, parsvara jau vietejie sikie vissu zin, pastaiga, pajatajies kas ar tadam lietam nodarbojas...
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.10.2007, 13:44   #3
Realmaven

Noklusējot

nu tas centraa uz bruninieku ielas... galvenais ka pagalmaa staav mashiins... tur tikai vietejie vien vareeja kko izdariit vai arii kaads kroplis kam patiik pa sveshiem pagalmiem staigaat ;/ bet nu ganjau kkaa savaakshu tos kropljus...

p.s.Es nesmu vienigais... tur vienam zhigulitim izsita stiklu, tad veel kkaadam fordam izsita stiklu, tajaa pagalmaa man 2 reizes shitaa jau...
  Citēt
Vecs 02.10.2007, 13:51   #4
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Tev sidzhene nav? Tad vismaz, ja buutu saacis bljaut, tad kaads jau buutu maniijis!

Nu man ar Aagenskalnaa 2 reizes apskaadeeja garnadzhi autinju, bet tagad uzliku sidzheni un gaidu, kad kaads piekjersies, lai vareetu aatri noslaaniit!
Bebris nav forumā   Citēt
Vecs 02.10.2007, 14:15   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

bet kautkas ar ir vertigs auto iekšā, vai vienkarši stikli izsisti

Es dzirdeju ka Imanta vienreiz bija bums, Maksas stavietai bija maz klientu gaja pa rindu, un neskatoties visiem sita stuklu ara

dzheki laikam uzpirka kadu mariku, kuram vis pofigu, jo mantas nezuda, tik stikli lidoja ara
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.10.2007, 14:41   #6
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Cik nopratu no agraakiem postiem, ka jau otrajaa reizee viss veertiigais ticis izcelts no mashiinas aaraa! Varbuut kljuudos, lai palabo!
Vecs 02.10.2007, 14:54   #7
Realmaven

Noklusējot

Es mashina vairs neko vertiigu neturu ;] te tikai var atrast maisinjus no Hesbuerger un tukshas kolas glaaziites, kuras man bij slinkums izmest ;]

p.s.laikam jau buus kkas jaieliek taj mashiina ;]
  Citēt
Vecs 02.10.2007, 22:18   #8
Meganomic

Noklusējot

Narod voobshe ofigel... Tolko vorovatj mogut.. Najdi rabotu, budut denjgi... Tak net, oni utashatj chenitj, potom na baraholke prodajut.
  Citēt
Vecs 02.10.2007, 22:51   #9
Realmaven

Noklusējot

a potom ja ih ohranjaju v tjurme ;D ***
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 22:19   #10
Realmaven

Noklusējot

sorry par spam... nu manu autinju jau 4-to reizi uzlauzh! varbuut man ielikt mashiinaa spridzekli? ka taisa valjaa durvis taa b00m! diezvai kaads veel tajaa kvartaalaa apzagtu mashiinas peec kkaa tada...
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 22:27   #11
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
sorry par spam... nu manu autinju jau 4-to reizi uzlauzh! varbuut man ielikt mashiinaa spridzekli? ka taisa valjaa durvis taa b00m! diezvai kaads veel tajaa kvartaalaa apzagtu mashiinas peec kkaa tada...

zhiletes zem ruchkas un gaiseni uz palodzes

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 17.10.2007, 22:30   #12
Realmaven

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
zhiletes zem ruchkas un gaiseni uz palodzes
par zhileteem laba ideja ;] galvenais pasham neuzrauties ;P
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 22:36   #13
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven

..jaa, tikai palielinaas iespeeja, ka заглеенс урла no dusmaam un aivainojuma panjems un izbirdinaas veejstiklu un atspaardiis durvis..

paziistams kekss vienkaarshi seedeeja dziivoklii ar gaiseni pie loga..

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 18.10.2007, 11:01   #14
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Nepareizu taktiku esi izvēlējies auto novietošanai. Narikam to vien vajag, lai autiņš būtu novietots tumšā pagalmā, kur mazāk cilvēki apgrozās.

Savu Rado bieži turu pa naktīm uz Dzirnavu ielas. Un pagalmā tikai pa dienām, kad uz ielas nevar atrast kur noparkoties. Un vakarā pārdzenu uz ielas, kur ir labs apgaismojums. Un, ja ir brīva vieta, tad zem Admirāļu kluba iejeas kameras

Pagaidām ptu, ptu, viss ir OK.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 18.10.2007, 12:17   #15
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven

Nu ko tu mocies, nopeerc kkaadu gaudekli - sidzheni, un lieta dariita - vismaz taaa gaudoshana pieveerstu apkaarteejo uzmaniibu!
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:46.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club