The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kurā datuma rīkot pasākumu s/k "333" trasē?
02.10.2011 8 36.36%
22.10.2011 14 63.64%
Nobalsoja: 22. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 21.10.2011, 00:15   #121
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Arī ap 20:00 būtu OK pasākuma sākums (vismaz oficiālais) tāpat tik ap 21:00

NIKA & Romat4 tad es jūs vēl rīt uz kādiem 16:00 apzvanīšu
Students nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 00:16   #122
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tad tika cepti parasti šašļiki, šašliku made by Karlix nevar pārspēt neviens!
Tu vienklārši aizbildinies, jo negribi neko cept. Tev noteikti gribās kaut ko sazāģēt vai nozāģēt.
Vecs 21.10.2011, 00:31   #123
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Scheize, kāds sabiedriskais tur iet no purčika vai pļavniekiem? Jo es tā jūtu ka nevarēšu uz pasākumu sākumu paspēt, bet ar mašīnu braukt negribas

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 01:00   #124
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
Scheize, kāds sabiedriskais tur iet no purčika vai pļavniekiem? Jo es tā jūtu ka nevarēšu uz pasākumu sākumu paspēt, bet ar mašīnu braukt negribas
Gan jau ar vilcienu līdz Brasas stacijai varētu būt vis tuvāk.
Vecs 21.10.2011, 01:05   #125
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu ar vilcienu man šiet loti neizdevigi sanak..kobra,uzjautā sievai kas tur par skotavozkām staigā

Vecs 21.10.2011, 18:06   #126
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

http://www.spoki.lv/aktuali/Sodien-g...es-gals/453182

šis pasaules gals kādā veidā ir saistīts ar besī skaidrā pasākumu.?
Vecs 21.10.2011, 20:25   #127
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Noklusējot

no ko aiziet countdown, kurš pirmais pie spices

Vecs 21.10.2011, 20:37   #128
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

iespejams pec hokeja piekapsim
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 22.10.2011, 11:32   #129
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

uuu,tauta,kur jūs visi esiet pēc tā "feez" it kāesmu dzīva, dīvaini, bet pat galva nesāp

Super tusiņš un kā parasti vislabāka kompānija
Vecs 22.10.2011, 15:11   #130
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

esam mājās.
pasāciens jau atkal ir izdevies, esmu dzīvs un pat spējīgs vadīt auto.

ar nepacietību gaidu bildītes.
Vecs 22.10.2011, 16:55   #131
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

njaa jiftīgs bij tas "fiziņš" -paldies meiteneem
pasakums loti labs-kaa vienmer,laba kompanija
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 22.10.2011, 18:33   #132
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

aaa graujosha balliite vien. super pavadiits laiks, labi ka pierunaaju sevi ierasties
Vecs 22.10.2011, 19:10   #133
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

jā vienīgi ka no rīta un uz rīta pusi baigais aukstumiņš bija dzīvoklītī...

Emsy's no rīta izmisīgi meklēja golfa atslēgas... kamēr es tur biju viņš neko neatrada.
Vecs 22.10.2011, 20:43   #134
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
jā vienīgi ka no rīta un uz rīta pusi baigais aukstumiņš bija dzīvoklītī...

Emsy's no rīta izmisīgi meklēja golfa atslēgas... kamēr es tur biju viņš neko neatrada.
Vecs 22.10.2011, 21:22   #135
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
Baliite super kompaanija kaa parasti Best P.s. Atsleegas atradaas Juraana kabataa

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club