The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.03.2012, 16:21   #91
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
it ka bušu 10.00
tad jau tiekamies.
Vecs 19.03.2012, 23:54   #92
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
tad jau tiekamies.
Nu bet protams.
Vecs 23.03.2012, 22:55   #93
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Tauta, vai kādam nav lieks apšuvums kas liekas gar priekšējo stikla stoiku (melnais)?
Vecs 24.03.2012, 00:01   #94
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tauta, vai kādam nav lieks apšuvums kas liekas gar priekšējo stikla stoiku (melnais)?
es man skjiet izmetu, tacu velreiz paskatiisos.
Vecs 24.03.2012, 01:14   #95
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
es man skjiet izmetu, tacu velreiz paskatiisos.
Visi jau tas lupatas met ara.
Vecs 24.03.2012, 01:15   #96
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cik ilgi jums tur rit viss planojas?
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 24.03.2012, 01:55   #97
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no smaicha
cik ilgi jums tur rit viss planojas?
neviens jau nezin kas būs jādara
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.03.2012, 01:57   #98
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
neviens jau nezin kas būs jādara
ari fakts-bet zinam ka bus kaut kas jadara
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 24.03.2012, 03:42   #99
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

kvalitāte nav tā labākā, bet vismaz

Vecs 24.03.2012, 12:57   #100
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

kur krāsoji, ciks samaksāji??? man jau izskatas ka ātrak jasāk domāt par krāsošanu, ruslans lien laukā šur tur
Vecs 24.03.2012, 15:51   #101
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
kur krāsoji, ciks samaksāji??? man jau izskatas ka ātrak jasāk domāt par krāsošanu, ruslans lien laukā šur tur

+1 Es ar gribu zināt kur&pacik
Students nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2012, 13:02   #102
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Vai kādam ir liekas lampu komplekts no kura var nolasīt plasmasiņus?
Vecs 25.03.2012, 14:35   #103
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man ir tās amerikāņu lampas stiprinājums no vienas puses, ja tur ir kkādas derīgas plastmasas tad var lasīt

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2012, 15:39   #104
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
man ir tās amerikāņu lampas stiprinājums no vienas puses, ja tur ir kkādas derīgas plastmasas tad var lasīt
Amerikāņu lampām ir stiprinājumi, kas der tālajiem vai miglas lukturim, tie man ir. Vajag tos kas ir galvenajiem lukturiem.
Vecs 25.03.2012, 15:43   #105
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
auto krasosana maksaja 900 tybriku

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:34.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club