The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kurā datuma rīkot pasākumu s/k "333" trasē?
02.10.2011 8 36.36%
22.10.2011 14 63.64%
Nobalsoja: 22. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 21.09.2011, 23:39   #1
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot 333?

Priekšniek, kas notiekās.?
Drīz jau uzsnigs sniegs, tā kā vajadzētu trses pasākumu uztaisīt, ne.?
Vecs 22.09.2011, 08:30   #2
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Johaidi, kā laiks skrien tik tiešam ar steigu jāriko pasākumu

Pievienoju topikam aptauju, balsošanai ir tikai dažas dienas, lai paspēt pierezervēt trasi
Vecs 22.09.2011, 09:10   #3
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

8 vai 9 datumā nevar? vnk otrajā es domāj,ka daudziem vel alga nebūs ieskaitīta,bet 22 baigi vēlu liekas
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 22.09.2011, 13:05   #4
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
8 vai 9 datumā nevar? vnk otrajā es domāj,ka daudziem vel alga nebūs ieskaitīta,bet 22 baigi vēlu liekas
+1

otrais jau nākamnedēļ.
Vecs 22.09.2011, 13:16   #5
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Ja atceraties, tad pirms gada mums bija trases pasākums 9. oktobrī, kam sekoja pasākums uz riga plaza : Scirocco un pēctam 13esii skaidrā pie kobras.
Vecs 22.09.2011, 15:16   #6
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

es arī par otro oktobra nedēļu, sākumā pa trasi un pēc tam vakarā besī skaidrā servisa atklāšanas ballīti
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 22.09.2011, 17:47   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

oktobra vidū nebūsim LV , tāpēc arī uzraktijam divus iespejamos datumus
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.09.2011, 21:06   #8
Rom4iks_328
Lietotājs

Rom4iks_328Lietotāja bilde

Reģistrācija: 15.04.2009
Dzinējs: 3L
Ziņas: 701
Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es piesako uz 2 datumu jo 10 oktobri peldu projam no lv! a un piedalisos ar gimenes auto V70

Rom4iks_328 nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2011, 07:35   #9
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn

bet 22 būs jau iztērēta

es par 2
Vecs 23.09.2011, 10:22   #10
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Ar green#8 2. oktobrī noteikti nevaram tikt, jo jābrauc pie sievastēva pļaut kukurūza. Tā kā es laikam uz 22, bet tad jau drīz sniegs ar var uzkrist!!!
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2011, 16:52   #11
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja nu notiek brīnums un es tieku, tad esmu par 22. datumu.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2011, 17:13   #12
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

2.toč nebūšu
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2011, 20:48   #13
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Ar green#8 2. oktobrī noteikti nevaram tikt, jo jābrauc pie sievastēva pļaut kukurūza. Tā kā es laikam uz 22, bet tad jau drīz sniegs ar var uzkrist!!!

a man pat būs labāk ar sniegu, pat interesantak
Vecs 23.09.2011, 22:12   #14
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

pa sniegu pat es uzlīstu uz trases
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2011, 23:39   #15
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ok, sapratam, taisam tusiņu 22 decembrī
sciroco nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club