The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.05.2013, 11:26   #121
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citi jau runā ka šrotā paņemta detaļa kalpo pat ilgāk kā daža laba jauna.
Bet nu, laikam, tā jau ir - tīrākā laimes spēle!
Students nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2013, 11:34   #122
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Citi jau runā ka šrotā paņemta detaļa kalpo pat ilgāk kā daža laba jauna.
Bet nu, laikam, tā jau ir - tīrākā laimes spēle!

Taisnību runā, bet ir savi bet

pilnīgi neprecīzi ciparu, bet nu apmēram:

jauna VAG detaļa kalpo ~ 10 gadi
jauna (lēta gala) detaļa ~ 3 gadi

nu lūk, kas notiek ja nopērc VAG detaļu kas pirms tam kalpoja 9,5 gadus ?

Arī atkarīgs no detaļas, kas tas ir un kur kalpo. Piemēram manā gadījumā motora spilveni lietoti neder, viņi lai arī ilgāk kalpo bet ir mīkstāki (ar laiku izstaipījās laikam), ventilatoru pats biju pircis lietotu kopā ar lielo radiatoru. Nokalpoja ~ gadu, tad izjuka gultnis. Nopirku jaunu un protams šis tas nederēja pielāgoju. Kad atņirgsies uzzināsim cik ilgi kalpo jauns lēts ventilators. Viņš man tā jau dažreiz ir ieslēgts pa taisno, griež bez appstāšanas vairākas stundas...
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2013, 12:48   #123
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

Arī atkarīgs no detaļas, kas tas ir un kur kalpo. Piemēram manā gadījumā motora spilveni lietoti neder, viņi lai arī ilgāk kalpo bet ir mīkstāki (ar laiku izstaipījās laikam), ventilatoru pats biju pircis lietotu kopā ar lielo radiatoru. Nokalpoja ~ gadu, tad izjuka gultnis. Nopirku jaunu un protams šis tas nederēja pielāgoju. Kad atņirgsies uzzināsim cik ilgi kalpo jauns lēts ventilators. Viņš man tā jau dažreiz ir ieslēgts pa taisno, griež bez appstāšanas vairākas stundas...
Muļķības, labas detaļas, labi ja kalpo pāris gadus, par lētajām nerunāšu!
Vecs 09.05.2013, 13:22   #124
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

......

EMSY, lasi uzmanīgāk, tad pašam nebūs muļķības jāraksta
Vecs 09.05.2013, 13:29   #125
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Es tik laboju citu saraxtitos muļķīgos apgalvojumus!
Vecs 09.05.2013, 13:32   #126
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILemsy
Es tik laboju citu saraxtitos muļķīgos apgalvojumus!
nu bet protams
Vecs 10.05.2013, 00:13   #127
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

studenta kungs, es tikai tagad atnācu mājās un atcerējos ka prasīji man to kodu un vēl kaut ko, es tev no rīta sms'ā aizsūtīšu kodu un bildi.

bet principā mums ir 3 dažādi ventilātori un nu viens jau nu noteikti ir tāds pats kā tev.!
Vecs 10.05.2013, 00:33   #128
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
studenta kungs, es tikai tagad atnācu mājās un atcerējos ka prasīji man to kodu un vēl kaut ko, es tev no rīta sms'ā aizsūtīšu kodu un bildi.

bet principā mums ir 3 dažādi ventilātori un nu viens jau nu noteikti ir tāds pats kā tev.!

bildi vari nesūtīt, mans krutais nokiaphone nesapratīs
bet kodus gan atsūti, rīt sazvanīsimies
Vecs 10.05.2013, 00:48   #129
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
bildi vari nesūtīt, mans krutais nokiaphone nesapratīs
bet kodus gan atsūti, rīt sazvanīsimies
owrait.
Vecs 11.05.2013, 02:29   #130
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Liels, publisks PALDIES Tomasam par ventilatoru
Līdz Rīgai atbraucu - viss bumbās
Vecs 11.05.2013, 02:32   #131
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Rīt testēšu široku priekš polijas brauciena. Rīga - Krāslava - Rīga.
Vecs 13.05.2013, 14:10   #132
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Brīvdienās bez starpgadījumiem nobraukti ~830km.
Vēl tik jāpārbauda eļļa un domāju ka Polijas braucienu mans foršais široks izturēs labāk par mani
Vecs 13.05.2013, 14:29   #133
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

var teikt ka līdz PL jau esi aizbraucis, tieši tik pat KiloMetri
Vecs 18.09.2013, 23:05   #134
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar izgāju skati
Piezīmēšu ka Dobelē paši labākie inspektori
Čalis man pat gaismas noregulēja kā vajag
Ielika tik vienu 1 par nelieliem bremžu šļūtenes (šļūteņu) bojājumiem.
Nobraukums: 143594
Vecs 18.09.2013, 23:13   #135
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Vakar izgāju skati
Piezīmēšu ka Dobelē paši labākie inspektori
Čalis man pat gaismas noregulēja kā vajag
Ielika tik vienu 1 par nelieliem bremžu šļūtenes (šļūteņu) bojājumiem.
Nobraukums: 143594
Apsveicu!
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:19.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club