The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.05.2013, 16:37   #106
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Aizvakar noklājās ventilators dzesēšanas sistēmai
Jaunu man sola tikai pēc Polijas brauciena tāpēc, pagaidām, aktīvi tiek meklēts pagaidu risinājums
Uzliks citu - redzēs kas notiek ar silšanu.

Uzreiz jautājums vērts pirkt jaunu vai braukāt ar šrotā ņemtu līdz tas noklāsies. Jauns ~ 15Ls šrotā ~5Ls
Kad man nobeidzās APE nopirku, bija uz vietas

domāju ka lietots ir lotereja, tad līdz jāvadā vel viens
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2013, 17:19   #107
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kad man nobeidzās APE nopirku, bija uz vietas

domāju ka lietots ir lotereja, tad līdz jāvadā vel viens

Ar jauniem lētajiem arī loterija, ir bijuši pečkas ventilātori kas gadu pat nenoiet
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2013, 17:25   #108
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Skaidrs, tad viss atkarīgs no tā, cik tu esi veiksmīgs

Student, tev loterijā gadās vinnēt
Vecs 08.05.2013, 17:31   #109
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Paņem org ejošu, pārjauc, samaini oglītes, iztīri un notīi kontaktvirsmas un dzīvo laimīgs
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2013, 23:35   #110
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

atbrauc uz deglava ielu, es tev pa brīvu lietotu iedošu un varēsi priecāties.!
Vecs 08.05.2013, 23:45   #111
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Skaidrs, tad viss atkarīgs no tā, cik tu esi veiksmīgs

Student, tev loterijā gadās vinnēt

Neticu loterijai
Students nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2013, 23:49   #112
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
atbrauc uz deglava ielu, es tev pa brīvu lietotu iedošu un varēsi priecāties.!

Man uz rītdienu solīja vienu lietotu, bet paturēšu prātā
Vecs 08.05.2013, 23:53   #113
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Paņem org ejošu, pārjauc, samaini oglītes, iztīri un notīi kontaktvirsmas un dzīvo laimīgs

Orģinālais aizvalcēts no visiem galiem, baigais čakars + izskraidīt un dabūt vēl oglītes skujviņzin kur
Domāju ka izdevīgāk sanāks paņemt šrotā vai jaunu.
Vecs 08.05.2013, 23:55   #114
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Ko varat pateikt par FEBI BILSTEIN ?
Vecs 08.05.2013, 23:57   #115
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
it kā jau nekas slikts nav.

a kā tu zini ka tas ir ventilātors.? pārbaudīji, varbūt termoslēdzis izbeidzās.
Vecs 09.05.2013, 00:10   #116
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
it kā jau nekas slikts nav.

a kā tu zini ka tas ir ventilātors.? pārbaudīji, varbūt termoslēdzis izbeidzās.

Nē, ne termoslēdzi pagājušo gadu ieliku jaunu.
Ir tā ka, kaut vai pa taisno pievienojot pie aķa, tad nostrādā tad nē. Ja nenostrādā uzsit ar pirkstu un aiziet.
Vecs 09.05.2013, 00:13   #117
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Nē, ne termoslēdzi pagājušo gadu ieliku jaunu.
Ir tā ka, kaut vai pa taisno pievienojot pie aķa, tad nostrādā tad nē. Ja nenostrādā uzsit ar pirkstu un aiziet.
nu skaidrs, tad ja vajadzēs velies pakaļ.
Vecs 09.05.2013, 00:17   #118
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
nu skaidrs, tad ja vajadzēs velies pakaļ.

Došu ziņu
Vecs 09.05.2013, 01:26   #119
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Man nepatīk un cenšos izvairīties. (Tiesa gan, man pašam tagad ir Febi motora spilvens, kuram pārdevējs iedeva super atlaidi un 2 gadu garantiju un nosolījās ka kalpos ) Esmu redzējis Febi 1/2 ass gumijas piļņikus, kas pēc mēneša ir jau pārplīsuši! Man sanāk diezgan reti savam autiņam pirkt detaļas, tādēļ piemetu nelielu kapeiku un parasti izvairos no Topran, Swag, Febi, Delphi.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2013, 11:20   #120
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students

Agrāk skaitījās labs, tagad laikam pa vidu pašam daudz kas no Febi stāv uz Scirocco. Nav tik traki, lai gan jāpiekrīt - gumijas putekļu sargi ne īpaši izturīgi
sciroco nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club