The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.12.2008, 16:04   #1
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Face trešais scirocco

Daudzi jau zin, ka man ir vairāki scirocco. Nu tad beidzot es ar uzrakstīšu par savu scirocco. Pagājušo gadu biju nopircis vienu scirocco priekš motora un kārbas. Daudzi jau zin, no kā es viņu iegādājos. Pirms 2 nedēļām iegādājos 3. scirocco, kurā tiek liks pašlaik šis motors ar kārbu.
Tā kā motors bija ar karburatoru, tad iezlēmu uzlikt šprici. Par laimi jaunā motora galvā jau bija vietas priekš sprauslām, tikai tās bija aiztaisītas ar korķi ciet. Labi, daudz nerakstīšu, salikšu bildes (Sorry par kvalitāti, bildēju ar mobilo, slinkums bija ņemt no Karlix spoguleni vai digitālo.)

Tukšā motortelpa ar daudziem vadiem.

Pats motors, pagaidām bez vārstu vāka.

No gala Nācās nomainīt šķivokus, lai varētu pielikt stūres pastiprinātāju, tāpat nomainīts ģeneratora spriegotājs uz labāku, vieglāk spriegojams

Te uzliku vēl dzesēšanu priekš eļļas, jo šim motoram tāds nebija, bet donoram gan bija

Nācās arī pārlikt visus stiprinājumus stūres pastiprinātājam, par laimi, motora bloki nearko neatšķīrās un visas vietas srkūvēm bija.

Te uzliku ieplūdes kolektoru, lai vienkārši papriecātos

Tā kā agrāk šis bija karburatormotors, tad tanī vietā, kur tagad stāv benzīna akumulators, bija benzīna pumpīts. Otram motoram tur bija pieskrūvēta alumīnija plāksne, ko mazliet pieslīpējot varējām uzlikt virsū, lai pieskrūvētu klāt to spiediena akumulatoru. Apakšā zem tā alumīnija plāksnes ieliku izgriezto blīvi

Ar ātrumkārbām vajadzēs papūlēties, jo abām atškiras atpakaļgaitas datčiki, kuri savā starpā nemainās. Nāksies kārtējo reizi ar elektrību ņemties.

Te ir otrs datčiks. Atšķirība acīmredzama.

Tādi izskatījās ieskrūvētie koŗki sprauslu sēžu vietā.

Pati sprauslu sēžu vieta.

Sprauslu sēžas un korķis.

Tuvākie darbi, kas tiks darīti, tiklīdz varēs iepirkties veikalā -
  • Sprauslu sēžu gumija iegāde
  • Sprauslu gumiju nomaiņa (neobligāta)
  • Jaunas bukses, ja veikalā būs.

Izņemtajam motoram atradās ar dažas interesantas lietas
Nebija izplūdes kolektors vienā pusē pieskrūvēts, ieplūdes kolektoram ar trūka dažas skrūves. Gaisa truba bija aizlocīta, tā kā gais normāli netika klāt. Kad biju atbraucis mājās, paskatījos eļļas vāciņu. Bija viss emulsijā. Laikam galvas blīve ar beigusies ir. Tas laikam viss, ko pagaidām atceros. Vakarā būs dažas jaunas bildes.
Vecs 28.12.2008, 18:08   #2
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Izmazga tikkai motortelpu, lai vis tirs un skaists

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 28.12.2008, 18:50   #3
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Emulsija var rasties arī no tā ja kartera ventilācija ir ciet
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 28.12.2008, 18:53   #4
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Beidzot tev kautkas iekustejies a to bija sajuta ka tu vinjus kaa pieminekljus pagalmaa turi malacis,taa turet ..atrak gribas redzet ko valvoline motors spees ar sprici
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 28.12.2008, 19:09   #5
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Beidzot tev kautkas iekustejies a to bija sajuta ka tu vinjus kaa pieminekljus pagalmaa turi malacis,taa turet ..atrak gribas redzet ko valvoline motors spees ar sprici
Orģināli tā galva nāk ar šprici Motortelpu pamazgāšu gan jau Tikai karcheri dabūt vajag. Varbūt kāds var rīt aizdot uz dienu?
Vecs 28.12.2008, 21:33   #6
arvils

Ziņas: n/a
Noklusējot

Man emulsija bij dēļ 50 santīmu štruntiņa,plaisa bij šķupa plastmasā.Kaut kā nepamanīju,nobraucu 400km pa šoseju un mainīju eļļu ar 1000km noskrējienu dēļ 50 santīmiem.
  Citēt
Vecs 28.12.2008, 21:35   #7
arvils

Noklusējot

Kā a bāku domā cīnīties,jeb jau ir pareizā???Man te draugos piedāvāja bāku,ja vajag,varu painteresēties
  Citēt
Vecs 28.12.2008, 21:37   #8
arvils

Noklusējot

Motors,starp citu,man ar no karburatornieka,beidzot esmu izcīnījies ar iešprici,un liekas,iet ļoti pieņemami-0-100 10 sek.
  Citēt
Vecs 28.12.2008, 22:28   #9
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no arvils
Kā a bāku domā cīnīties,jeb jau ir pareizā???Man te draugos piedāvāja bāku,ja vajag,varu painteresēties
Nu man ir tā, ka es izņēmu motoru, kuram jau bija šprice, tātad arī bākā viss bija, kas vajadzīgs. Liku iekšā motoru ar karburatoru, kuram ir jau šprices galva. Vajag tikai pielikt šprici i viss

Motors izskatīsies apmēram šādi
Vecs 29.12.2008, 20:52   #10
HeHz

Noklusējot

tas tak mana veca skolas biedra Siroks pa cik panemi ?
  Citēt
Vecs 29.12.2008, 20:54   #11
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Zilo vai zaļo?
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 29.12.2008, 21:24   #12
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Noklusējot

Dzeltenais, zilais vai zaļais? Kurš no viņiem No kuras puses? Bauska, Rīga, Kuldīga?
Vecs 30.12.2008, 14:35   #13
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face
Dzeltenais, zilais vai zaļais? Kurš no viņiem No kuras puses? Bauska, Rīga, Kuldīga?
p.s. a no kaa tu nopirki to zilo ar volvoliine uz saaniem? , es ar taadu gribu!
p.s.s. sorry par spam
Vecs 30.12.2008, 14:56   #14
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
p.s. a no kaa tu nopirki to zilo ar volvoliine uz saaniem? , es ar taadu gribu!
p.s.s. sorry par spam
Vari savākt Sētā stāv Tik motora nav
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 30.12.2008, 14:57   #15
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Vari savākt Sētā stāv Tik motora nav
mljin, nokaveeju , a diskus ar vareeshu patureet
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:41.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club